7.7.2020 | Svátek má Bohuslava


CON: Svět v zrcadle erotiky? Eroticon posedmé!

14.5.2009 12:05

Eroticon 2007 KuglerováTOPlistOriginální přednášky, smysluplný tanec, divadelní kusy které roztrhají vaší bránici i soutěže malířské a vědomostní. Připočtěte k tomu bohatou tombolu a živelný koncert – a máte sedmý Eroticon! Vlastně ne tak docela… 23. května se toho v Besední restauraci bude dít víc, mnohem víc…

Je manželství největší úchylkou naší planety? Hrozí kryptozoologům znásilnění příšerami, které měl již dávno zavát čas? Dokáží umělci zalepit i roztrhaná srdce? Máme se bát mimozemšťanů? A co na to Božena Němcová? Všechno se dozvíte na pestrých přednáškách! Letos se můžete například těšit již tradičně na servítky si neberoucí Ivanu Kuglerovou, předního českého kryptozoologa a cestovatele Ivana Mackerleho, či publicistky Jitu Splítkovou a Martinu Bittnerovou. Žhavou novinkou je i protažení Eroticonu na dva dny – zatímco v sobotu proběhne hlavní program, v pátek se můžete přihlásit na literární workshop Mistři písmen, učni slov v Městské knihovně.

Eroticon 2007 maliriOchuzeni nezůstanou ani ti, kdož nechtějí den prosedět v útulném prostředí hlavního sálu. V malém sále se můžete naučit na dvou workshopech základy břišních tanců od profesionální lektorky, zapojit se do soutěžní dílny bodypaintingu s mottem Tělo jako vzkaz, či si porovnat své chlípně-biologické vědomosti v horkém křesle soutěže Chcete být eroticonářem? Krom vědomostních soutěží se Eroticoní novinkou stane i panelová diskuze „Mám to na háku“, v jejíž středu stanou vyznavači netradičních praktik. Závěrem večera si v soukromí malého sálu můžete nechat věštit budoucnost.

Letošní Eroticon neušetří ani rozlehlou zahradu. Na malém pódiu proběhne workshop fotografie pro ty, kteří si chtějí vyměnit zkušenosti, či si nechat nafotit sérii okouzlujících snímků. Těšit se tu můžete i na tradiční tombolu s cenami knižními, praštěnými, ale i pekelně sexistickými. Zahradu v odpoledních hodinách obsadí téže trénink lukostřelby na cíl s podtitulem Shoď parohy!

Zdá-li se vám to stále málo, věřte, že výčet ještě nekončí. Divadelní uskupení Perly sviním si pro vás na odpoledne připravilo kus jménem Nahý jsi krásný a večer a večer se těšte na Základní instinkt Kočovné divadelní společnosti Jakuba D. Kočího. Taneční studio Badira jako již tradičně okouzlí zejména muže smyslným vystoupením orientálních tanců a pro y, kteří se potřebují vyřádit v rytmu pořádné muziky rozduní v nočních hodinách Besední restauraci živelná flower-punková kapelka The Puppits. No řekněte, co za vstupné 70 – 80 korun chtít víc?

Těšíme se na vás 23. května v Besední restauraci Hlubočepy od 11 do 23h.

Podívejte se i na náš web: eroticon.mysteria.cz

Za organizační tým: Michaela „Irisa“ Wilhelmová

Michaela Wilhelmová


Hledáme 30 testerek: Pojďte s námi otestovat 6 druhů BIO příkrmů!
Hledáme 30 testerek: Pojďte s námi otestovat 6 druhů BIO příkrmů!

Pro 30 z vás jsme si připravili 6 různých druhů příkrmů HiPP v BIO kvalitě. Těšit se můžete na masová i čistě zeleninová jídla.

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...