4.7.2020 | Svátek má Prokop


CON: Star Wars linie se na FF bude vymykat CONvencím

22.5.2009 12:05

Star Wars linie FFTOPlist

Star Wars linie se na FF bude vymykat CONvencím.

Už po desáté se mohou fanoušci Star Wars těšit na pravidelný přísun přednášek, soutěží, workshopů a projekcí a to od pátku 3. 7. do pondělí 6. 7. Jak už naznačila letošní komunikační kampaň, rozhodli se autoři linie pro netradiční přístup ke Conu.

„Jako heslo našeho letošního programu jsme zvolili spojení „Geek &Trendy“ a během naší linie ukážeme našim návštěvníkům, že být klasickým conovským geekem nemusí znamenat, že nemůžete být takříkajíc IN.“ komentoval šéf linie David Macháček. Ortodoxní návštěvníci conů se však nemusí bát, během čtyřdenní linie se dočkají i množství didaktických přednášek zabývajících se jejich oblíbeným sci-fi fenoménem. Také soutěživé typy si přijdou na své, jednak v tradičních vědomostních soutěžích SW Riskuj a SW Kufr, ale letos budou moci ukázat svou kreativitu v divadelní soutěži, která naváže na dřívější show typu Force Factor, či Star Wars dance. Největší Star Wars událostí uplynulého roku se stal animovaný seriál The Clone Wars, kterému budou věnovány nejen projekce, ale také přednášky a diskuse. V rámci sloganu „Geek &Trendy“ se dočkáte i řady netradičních přednášek, ve kterých se návštěvník dozví o etiketě na conu, o tom jak být trendy a zároveň geek, ale také o tom, jak se dá propojit Sci-Fi a golf.

Jestli si však něčím Star Wars linie vydobyla pověst, je to skvělá atmosféra a o tu nebudou návštěvníci ochuzeni ani letos. Pro další informace můžete navštívit jednak web linie www.cswu.cz/ff, či hlavní stránku Festivalu fantazie www.festivalfantazie.cz.

Kontakt:

  • Jiří Budinský – Propagace
  • e-mail: bud.jik@cswu.cz
  • David Macháček – šéf linie
  • e-mail: dam@cswu.cz
David Macháček


Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...