8.12.2021 | Svátek má Květoslava


CON: Spolupráce Pragoconu a Festivalu fantazie

13.9.2009 0:05

Pragocon 2010TOPlistVáclavové Fořtík a Pravda se domluvili na spolupráci při organizaci Pragoconu. Co se chystá nového?

Pro Prahu chystáme obdobu slovenského Comics Salónu – velkou a skvělou párty pro fanoušky, se spoustou programu, her, filmů, seriálů. Nebude to hned, ale postupně spolupráce dvou pořadatelů velkých conů přinese ten největší con v Praze. Čestným prezidentem bude Václav Fořtík, výkonným ředitelem Václav Pravda.

V roce 2010 plánujeme čtyřdenní con na konci ledna.

Pragocon logoPragocon využije některé organizační prvky Festivalu fantazie, ale zachová si svoji tvář programu tvořeného kluby. Využije Amber, ale se zjednodušenou přihláškou. Využije FF vybavení a zkušenosti, zlepší dostupnost občerstvení a jeho sortiment, bude dbát na pořádek. Spát se bude v jiné škole, než poběží program.

V plánu je rovněž obnovení velké herny. Přidáme konzole a PC, nové prodejce, počítáme s filmy.

Star Wars a Star Trek linie se opět vrátí na Pragocon, s dalšími liniemi jednáme.

O detailech vás budeme postupně informovat na www.pragocon.eu.

(pozn. redakce: www stránky Pragoconu zatím nabízejí obecné přehledy a informace o letošním ročníku, což se nejspíš změní ihned po Istroconu.)

Václav Pravda


SOUTĚŽ: Vyhrajte vibrátor a užijte si zábavné Vánoce!
SOUTĚŽ: Vyhrajte vibrátor a užijte si zábavné Vánoce!

Postelové hrátky už nemusí být nudné nebo stereotypní. Chce to trochu jiskru. Jak ji zažehnout? Vyhrajte vibrátor We-Vibe nebo Womanizer v hodnotě...

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...