27.9.2021 | Svátek má Jonáš


CON: Přijďte dobýt Pevnost!

10.12.2009 0:05

Městská knihovna v Praze mlp.cz MplTOPlistKnihovna Smíchov (Nám. 14. října 15, Praha) připravila na začátek roku 2010 další z malých conů – tentokrát pod názvem Pevnostcon. Již podle názvu je patrné, že ústředním tématem bude úspěšný časopis Pevnost. Přijďte tedy v pátek 8.1.2010 dobýt Pevnost.

Kdo na vás čeká?

V první řadě redaktoři časopisu v čele s šéfredaktorem Tomášem Němcem. Chybět nebudou ani další známá jména: Petra Neomillnerová, Daniel Storch, Martin Šust nebo Leoš Kyša! A nebojte se, výčet to určitě není kompletní.

Znáte je zatím pouze ze stránek časopisu? Neváhejte, nyní máte možnost poznat je osobně.

Co vás čeká?

Nabízíme nejenom skvělou společnost, ale i zajímavá témata! Program upřesníme až podle toho, koho nám Ježíšek přinese pod stromeček, ale něco málo víme již určitě. Uslyšíte o recenzování od Leoše Kyši, dozvíte se novinky od Petry Neomillnerové a Tomáš Němec vám představí nový web Pevnosti, který si dělá ambice zasáhnout do internetových vod revolučním způsobem.

A samozřejmě – na vaše dotazy bude připravena celá redakce.

Kromě toho vám nabídneme soutěž o zajímavé ceny, vyhodnocení velké podpisové soutěže a samozřejmě ještě něco navíc.

Nechybět nebude ani tradiční neformální posezení po skončení oficiálního programu.

Kde a kdy vás to čeká?

Akce se odehraje v pátek 8.1.2010 v knihovně Smíchov (Nám. 14. října 15, Praha 5). Oficiální program poběží od 15:00 do 19:00, pak budeme již omezeni (otvírací dobou a výdrží přítomných).

Více se včas dozvíte na www.pevnost.cz a bloudění do knihovny usnadní www.mlp.cz.

Míla Linc


Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...