27.9.2021 | Svátek má Jonáš


CON: Labyrintcon 4

5.11.2009 9:05

Labyrint logo RenčínTOPlist14. listopadu 2009 od 17:00 se už počtvrté uskuteční tradiční setkání fanoušků městské a současné fantasy, ve které se pomalu ale jistě vyprofiloval LabyrintCon.

Co vás čeká?

Tentokrát půjde spíš o neformální klábosení se zajímavými lidmi a příjemné popíjení v prostorách nového klubu Bar-randov.

HOSTÉ:

Opět budou přítomní zajímaví hosté. Předběžně přislíbila účast Františka Vrbenská, Tomáš Němec (šéfredaktor Pevnosti), Dan Štorch (novinář, mj. píše o filmech do Pevnosti), z Ostravy přijede redaktor Jirka Popiolek a určitě rád zodpoví všemožné otázky. Přijde Otomar Dvořák, spisovatel a velký znalec záhad všeho druhu. V pozdních hodinách (snad) dorazí i Petr Janeček (autor Černé sanitky a velký znalec městských legend). Možná (ale je to asi tak pravděpodobné, jako že zahlédnete jednorožce) se objeví autor obálek mých posledních knih, Jirka Husák (a složí nevinné panně hlavu do klína). Abychom trochu vyrovnali poměr pohlaví, za autorky a redaktorky se objeví Jana Jůzlová, Livia Hlavačková a Pavla wiwi Lžičařová. I tentokrát pozvu další přátele - Honzu Pechyho Pechance, Wojtu Běhounka, Martina Šusta, Leoše Kyšu, Jirku Procházku a další, zatím netuším, kdo z nich dorazí. Určitě se ale ještě někdo ze spisovatelů objeví.

Labyrintcon 2009 3MÍSTO:

Přímo a pouze pro nás bude zarezervovaný bar Pavla Koutského Bar-randov - http://www.bar-randov.cz/cz. V podzemí klubu je kinosál. Mohli bychom tam promítat i nějaké filmy či projekce.

PROGRAM:

Především neformální povídání se zajímavými hosty - tedy: kdo si co z koho vytáhne :-)

Já řeknu několik slov o Runovém meči, pro zájemce přinesu i omezený počet nových plakátů. Protože bude v příštím roce vycházet knižní verze románu Labyrint, bude mě zajímat, jak by si ji představovali čtenáři. Zlatým hřebem večera bude vyhlášení vítězů soutěže o nejlepší díla ze světa Labyrintu a Městských válek: "O Wůdyho oko".

Těším se vás,

Pavel Renčín

Pavel Renčín


Kongresové centrum Praha, a.s.
TECHNIK ÚDRŽBY KLIMATIZACE

Kongresové centrum Praha, a.s.
Praha
nabízený plat: 38 000 - 38 000 Kč

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...