20.9.2020 | Svátek má Oleg


CON: JFK con již tento pátek!

25.5.2009 0:05

JFK con TOPlistJiž tento pátek se v prostorách Městské knihovny na Praze 5 odehraje historicky první samostatný JFK con. Milí fanoušci, fanouškyně a fanouščata - nyní Vám konečně nabízíme konkrétní odpolední literární menu zmíněné akce. Nechte si chutnat!

Jak si jistě můžete povšimnout, témata přednášek a besed jsou načrtnuta, nikoliv však pevně zakotvena v programu: stejně živelně, jako musí na nastalou situaci reagovat agent JFK, tak i my budeme improvizovat. Ze seznamu pozvaných hostů každopádně vyplývá, že nudit se rozhodně nebudete…

 • Míla Linc - Úvodní slovo, můj život s dobrodružnou literaturou mezi regály a archívy.
 • Miroslav Žamboch - Vymyslete příběh JFK a my ho napíšeme - aneb interaktivní literární dílna. Očekávejte neočekávané!
 • Jiří W. Procházka - Můj pohled na jednotlivé hrdiny série a autorské čtení z 26. dílu Dlouhý černý úsvit (Temná série pokračuje).
 • Tomáš Němec - Něco o mých dílech JFK, něco o Pevnosti a zejména něco o literárním workshopu pod křídly Pevnosti.
 • Vlado Ríša - Dobrodružné série JFK a Mark Stone, propagace dobrodružné fantastiky, autorské čtení.
 • Františka Vrbenská - Můj život s agentem JFK a autorské čtení z dlouho očekávaného 18. dílu JFK - Naganty a vlčí máky.
 • Marek Opluštil - Navštivte stránky fanoušků agenta JFK-FANS
 • Martin Stručovský - Další příběhy EF a fan fiction ze světa Agenta JFK.
 • Slávek Švachouček - Paralelní světy trochu jinak (přednáška vynikajícího spisovatele a vědce v jedné osobě)
 • Milena Matějková - Koordinátorka a výkonná ředitelka řady JFK v palbě otázek MŽ a JWP.
 • A pravděpodobně dorazí i zbraňový poradce Střelec, který doveze pár kousků přímo ze zbrojního skladu agenturního zbrojíře Patrika Bezděcha!

Kromě výše uvedeného programu je pro vás připravena soutěž o hodnotné ceny, možnost poznat jednu z nejkrásnějších knihoven v Praze a případná další překvapení, neboť inspirace je mocná a improvizace k ní vybízí.

Akce začíná v 15:00 a oficiální program končí v 19:00. Místem konání je Městská knihovna v Praze na Smíchově (Nám. 14. října 15, Praha 5; nejbližší spojení z metra Anděl nebo tramvají do zastávek Zborovská – 4, 6, 7, 9, 10, 12, 14; bližší informace o knihovně na www.mlp.cz). Vstup zdarma!

Všichni se na Vás těšíme a srdečně Vás zveme do knihovny na pokec, na poslech - a po JFK conu případně na pivo (jwp) či na víno (mž)!

JFK tým


Exkluzivní rozhovor s naší Hankou: 12 hodin před plánovaným císařem jsem se dozvěděla, že je syn pozitivní na Covid-19
Exkluzivní rozhovor s naší Hankou: 12 hodin před plánovaným císařem jsem se dozvěděla, že je syn pozitivní na Covid-19

Naše kolegyně a bývalá šéfová eMimina Hanka v úterý 8. září porodila zdravou holčičku Emičku. Plánovaný porod císařským řezem zkomplikoval Covid-19...

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...