28.9.2021 | Den české státnosti


CON: Fénixcon 2009 ve znamení apokalypsy

30.11.2009 12:05

Fénixcon hotel Slovan logoTOPlistLetošní Fénixcon se opět odehraje v prostorách brněnského hotelu Slovan o víkendu 4.-6. prosince 2009. Letos bude nosným tématem pohled na nejrůznější způsoby konců světa, ale více o tom samotní pořadatelé...

Apokalypsy mohou být různé:

  1. pro lidi
  2. pro jiné rozumné tvory
  3. pro zvířata
  4. pro rostliny
  5. pro mimozemšťany, eventuálně
  6. pro bytosti z jiných dimenzí

Těchto posledně (body 2 - 6) jmenovaných si prozatím nebudeme všímat a soustředíme se pouze na obyvatele třetí planety hvězdné soustavy, v jejímž středu plane centrální hvězda, známá jako Slunce neboli Sol.

Ponecháme-li stranou posledně jmenované (viz 2 – např. delfíni, velryby, kosatky, chobotnice a další, viz 3 – např. psi, kočky a jiní domácí mazlíčci, viz 4 – např. sekvoje, stromy na Vysočině (Zeman na ně při objímání dýchá Becherovku) a jinde , viz 5 – např. Marťané, Saturňané ev. Jupiteřané, viz 6 – např. politici (nejen naši vlastní)) zbude nám tvor zvaný Homo sapiens sapiens neboli člověk rozumný. Cromžel (na počest známého barbara z Cimmerie) větší část chování tohoto tvora svědčí spíše o opaku.

Nicméně toto setkání se pokusí Vám, svým návštěvníkům, ozřejmit, co to vlastně ona Apokalypsa je. Nenechte se zastrašit, možností je skutečně mnoho a věříme, že si každá (všimněte si prosím, že, dodržujíce zásady slušného vychování, dáváme ženám přednost), každý popřípadě každé najde tu svoji.

Tolik k úvodníku respektive ke konečníku, neboť jak známo – Apokalypsa znamená pro mnohé konec něčeho, pro další pak začátek, ovšem až po tom konci.

Více z programu na www.fenixcon.com.

tým Fénixconu


Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...