28.10.2020 | Den vzniku samostatného československého státu


CON: „Erotičtí“ Mistři písmen, učni slov

30.4.2009 0:05

Eroticon 2006 - logo

TOPlist(Literární dílna zaměřená na literaturu SFaF)

Eroticon 2008Městská knihovna v Praze ve spolupráci s občanským sdružením Bezkrálí a pod záštitou conu zaměřeného na erotiku ve fantastice „Eroticonu“ (http://eroticon.mysteria.cz) pořádá literární workshop na živo. Pro všechny, kteří rádi píší a hledají možnosti, jak se zlepšit, je tu další příležitost a nabídka smíchovské tvůrčí dílny „Mistři písmen, učni slov“.

Workshopy na živo se konají celkem pravidelně na každém větším (i menším) conu. Spočívají v tom, že účastníci workshopu si vzájemně kritizují svá díla za vydatného přispění lektorů a snaží se získané poznatky uplatnit ve svých dalších povídkách, aby jim při příštím workshopu bylo vytýkáno méně chyb a aby lépe uspěli v nějaké literární soutěži. Akce je přístupná široké veřejnosti – tedy všem zájemcům.

Podmínky pro účast jsou jednoduché – na emailovou adresu lincm@mlp.cz – do předmětu napište heslo „workshop“ – zašlete povídku rozumného rozsahu (román nebo dlouhou novelu stihneme přečíst a zkritizovat opravdu jen těžko). V povídce by se měla vyskytovat alespoň jedna erotická či lechtivá scéna. Pokud chcete povídky pouze hodnotit a nemáte vlastní kus, nahlaste se na výše uvedeném emailu také.

Pamatujte, prosím, že nám jde o literaturu.

Kromě samotného workshopu na živo si můžete poslechnout i krátkou přednášku na téma „Jak napsat dobrou erotickou scénu“ od Ivany Kuglerové.

Uvítáme vás v pátek 22.5.2009 od 16:00 do 19.00 ve smíchovské pobočce MKP (Nám. 14. října 15, Praha 5).

Nebojte se nemravností – budeme obnažovat jenom literaturu. Ale tu až na kost!

Míla Linc


Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...