21.2.2020 | Svátek má Lenka


CON: „Erotičtí“ Mistři písmen, učni slov

30.4.2009 0:05

Eroticon 2006 - logo

TOPlist(Literární dílna zaměřená na literaturu SFaF)

Eroticon 2008Městská knihovna v Praze ve spolupráci s občanským sdružením Bezkrálí a pod záštitou conu zaměřeného na erotiku ve fantastice „Eroticonu“ (http://eroticon.mysteria.cz) pořádá literární workshop na živo. Pro všechny, kteří rádi píší a hledají možnosti, jak se zlepšit, je tu další příležitost a nabídka smíchovské tvůrčí dílny „Mistři písmen, učni slov“.

Workshopy na živo se konají celkem pravidelně na každém větším (i menším) conu. Spočívají v tom, že účastníci workshopu si vzájemně kritizují svá díla za vydatného přispění lektorů a snaží se získané poznatky uplatnit ve svých dalších povídkách, aby jim při příštím workshopu bylo vytýkáno méně chyb a aby lépe uspěli v nějaké literární soutěži. Akce je přístupná široké veřejnosti – tedy všem zájemcům.

Podmínky pro účast jsou jednoduché – na emailovou adresu lincm@mlp.cz – do předmětu napište heslo „workshop“ – zašlete povídku rozumného rozsahu (román nebo dlouhou novelu stihneme přečíst a zkritizovat opravdu jen těžko). V povídce by se měla vyskytovat alespoň jedna erotická či lechtivá scéna. Pokud chcete povídky pouze hodnotit a nemáte vlastní kus, nahlaste se na výše uvedeném emailu také.

Pamatujte, prosím, že nám jde o literaturu.

Kromě samotného workshopu na živo si můžete poslechnout i krátkou přednášku na téma „Jak napsat dobrou erotickou scénu“ od Ivany Kuglerové.

Uvítáme vás v pátek 22.5.2009 od 16:00 do 19.00 ve smíchovské pobočce MKP (Nám. 14. října 15, Praha 5).

Nebojte se nemravností – budeme obnažovat jenom literaturu. Ale tu až na kost!

Míla Linc


Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...