27.9.2021 | Svátek má Jonáš


CON: Daemon na Pragoconu

27.1.2010 0:05

Daemon.czTOPlistJiž ve čtvrtek začíná 14. ročník Pragoconu! Nový organizační tým vás zve na Pragocon, jaký jste ještě nezažili. O den delší, s velkou hernou konzolí, PC, deskových a karetních her, bohatým RPG programem, širokou nabídkou občerstvení, organizací převzatou... Odkud? Ano, z Festivalů fantazie.

V rámci velmi bohatého programu Vám Daemon.cz – Knihkupectví Londýnská přináší bohatou nabídku knih a komiksů. Nebude chybět ani antikvariát. Do programu přispějeme společně s časopisem Pevnost i besedou s vybranými autory Edice Pevnost (Josef Pecinovský, Leoš Kyša, Otomar Dvořák, Martina Šrámková aj.) spojenou s autogramiádou.

Pragocon logo14. Pragocon proběhne 28. - 31. 1. v Praze, v Modré škole, Kupeckého 576 na metru C Háje.

Program běží od rána do noci, ve víc než 20 liniích zároveň, připraveno je 400 pořadů – her, projekcí, přednášek, besed, workshopů. Linie původního Pragoconu zůstávají a program rozšiřují (Andor.cz, Dračí Doupě.cz, HOCZ.org, Yukifest ...), linie se i vracejí (Star Trek, Star Wars, MaelströM ...) a přidají se některé z Festivalů fantazie (Seriescon, VampCon ...).

Více informací o akci najdete na www.pragocon.eu. Více informací o knihách na www.daemon.cz.

Přijďte aspoň na den, využijte páteční prázdniny. Těšíme se na vás!

Daemon


Když holčičky testují: Jak se bude líbit panenka Kitten Cafté?
Když holčičky testují: Jak se bude líbit panenka Kitten Cafté?

Na 20 maminek a jejich holčiček tentokrát čeká kelímek s panenkou Kitten Catfé. Zapojte se do testování a získejte pro svoji holčičku další...

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...