8.12.2021 | Svátek má Květoslava


CON: CzechTREK 4 - setkání s Phloxem, Star Trek v IMAXu i benefice

7.9.2009 0:05

CzechTrek 4TOPlistPrávě teď finišují přípravy už 4. ročníku akce s názvem CzechTREK convention (www.czechtrek.cz). Letos je hned dvojí důvod k oslavám. Po dlouhém čekání jsme „dostali“ nový Star Trek film a zároveň uplynulo 30 let od uvedení vůbec prvního startrekového celovečeráku na stříbrném plátně – Star Trek: The Motion Picture. Při této příležitosti tým CzechTREKu připravil exkluzivní program, plný zábavy, atraktivních hostů i užitečných informací.

V pátek 25. 9. od 19:30 mají příznivci scifi možnost zhlédbout v pražském kině IMAX poslední natočený film Star Trek od režiséra J. J. Abramse. Projekce na jednom z největších pláten v České republice bude pouze jediná, a tak je třeba bedlivě sledovat stránky CzechTREKu kvůli rezervaci vstupenek. Tohle si zkrátka nesmí žádný trekkie nechat ujít!

Star Trek 11Celodenní hlavní program CzechTREKu 4 pak odstartuje v sobotu 26. 9. dopoledne v pražském Kulturním domě Ládví. Bude se besedovat s dabéry nového Star Treku, jako jsou Lucie Vondráčková (Uhura), Zdeněk Hruška (mladý Spock), Bohdan Tůma (George Kirk, a také Data z TNG) a pozváni jsou i další. Nebude chybět prezentace o třicetileté historii Star Trek filmů a také zajímavosti o vydání jedenáctého startrekového filmu na DVD a Blu-rayi.

Účastníci conu společně vyberou nejnadanější trekkies v soutěži „CzechTREK hledá talenty.“ A vrcholem programu bude setkání s hercem Johnem Billingsleym, který ztvárnil postavu doktora Phloxe v seriálu Star Trek: Enterprise, a jeho manželkou, také herečkou Bonitou Friedericy. Tu můžou seriáloví fanoušci znát z jedné epizody Star Trek: Enterprise, ale hlavně ze série jménem Chuck. Pro další informace o programu navštivte stránky www.czechtrek.cz. Do 11. 9. pak můžete využít zvýhodněné vstupné!

A doprovodný program CzechTREKu 4 završí v neděli 27. 9. v 18:00 benefiční koncert Star Trek hudby. Ve spolupráci s orchestrem Filharmonici města Prahy se chystá bezmála hodinové vystoupení ve velkém sále Kulturního domu Ládví. Výtěžek bude věnován na konto Ligy proti rakovině. Star Trek je o lepších zítřcích bez válek a také nemocí, pomáhat ale můžeme už teď.

Těšíme se na setkání na CzechTREKu 4.

Kontakní osoba organizačního týmu:

Nikola Bojčev


Hledání dárku pro dítě nebo maminku: Co takhle jim darovat zábavu ve vaně?
Hledání dárku pro dítě nebo maminku: Co takhle jim darovat zábavu ve vaně?

Na relax ve vaně mnohdy v každodenním shonu zapomínáme. Koupelovými solemi a koncentráty německé značky tetesept darujete svým blízkým odpočinek a...

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...