27.9.2021 | Svátek má Jonáš


CON: Cravatacon 2010

19.2.2010 9:05

Cravatacon 2010TOPlistCravataCon, jméno, které náši akci neodmyslitelně spojuje s etiketou, historií, fantasy, hrami a Warhammerem. Již potřetí si tak dovolujeme pozvat vás, fanoušky obdobných šíleností, dovolujeme pozvat do Nového Jičína na víkend plný zábavy a veselí.

Z nabitého programu, který těm nejhyperaktivnějším asi ani pořádně nedovolí vydechnout, se těžko vybírá – čeká vás totiž nejen smršť přednášek vážných i méně vážných, mezi nimiž si na své přijdou jak fanoušci pasivního poslouchání, tak i spousta různých workshopů, soutěží a turnajů. Za vypíchnutí stojí kupříkladu otestování znalosti o tom, jak a kdy bizarně zemřel ta nebo ona významná postava v dějinách, vtipná přednáška o Rozmnožování mytických tvorů, nebo třeba přednáška paní spisovatelky Františky Vrbenské.

Cravatacon 2010 7Z dalších hostů si pak zaslouží vypíchnout třeba přítomnost téměř kompletní redakce Doupě.cz nebo herních vývojářů z Bohemia Interactive, kteří na našem conu opět ukáží svou chystanou hru, poradí všem bezradným tvůrců v zajímavých workshopech a svými přednáškami jistě potěší nejednoho herního nadšence. Stejně tak jistě potěšíme fanoušky stolního Warhammeru, kteří si budou moci poslechnout něco o jejich oblíbené hře a rovněž se zúčastnit jednoho z turnajů.

Kdyby vás pak znavily i tyto kratochvíle, určitě nepohrdnete ani posezením u místního baru, kde bude dostatek tekutin pro svlažení žízně a pochutin pro zahnání hladu, stejně jako dostatečně příjemná atmosféra na debaty o všem možném. Stejně tak si v doprovodných liních budete moci zahrát na konzoli Wii, či si zaskákat DDR, nebo se prostě jen s přáteli ponořit do hraní deskovek. Chutím se meze zkrátka nekladou. Ostatně, ať se neomezuji jen na to, co se zdá zajímavého mně – podívejte se na kompletní program na našich stránkách – http://cravatacon.kocogel.info/doc/program2010.xls.

Cravatacon 2010 4Vrcholem CravataConu by pak měl být bezpochyby Galavečer, který se ponese ve znamení parodické divadelní hry, jež si vezme na paškál jednu známou pohádku a pak hlavně v rytmu maškarního plesu. Ten nabídne dost zábavy jak nadšeným tanečníkům, tak i těm méně nadaným, kteří se budou moci často účastnit doprovodného programu a dalších podobných radovánek.

Co zbývá dodat? Snad jen to, že se na Vás všichni organizátoři těší a rádi Vás uvidí 5.-7. března 2010 v Novém Jičíně. Cenu vstupného, možnosti ubytování spolu s detailním programem a další podstatné věci pak naleznete na stránkách CravataConu – http://cravatacon.kocogel.info. Těšíme se na vás a na závěr máme jednu malou prosbu – zaregistrujte se, prosím, před tím, než skutečně přijedete – je pro nás důležité vědět, kolik návštěvníků nám aspoň přibližně dorazí.

Jakub Kovář


Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...