24.9.2021 | Svátek má Jaromír


AKCE+WEB: Dračí výstava v Chotěboři

14.4.2010 9:05

Draci draci.info FF Festival fantazieTOPlistI letos draci opustí své útulné jeskyně a drahocenné poklady nechají napospas, aby se s vámi mohli setkat prostřednictvím již druhé výstavy zaměřené na výtvarná díla členů Draci.info.

Výstava proběhne ve dnech 2. – 10. července v městě zvaném Chotěboř, ležícím na pomezí Čech a Moravy. A nebude to jen tak obyčejná výstava, protože ji můžete navštívit v rámci Festivalu Fantazie a to ve velmi příjemném prostředí nově zrekonstruované místnosti přímo určené výstavám.

A na co se můžete těšit? Předně na spoustu nejrůznějších draků od mnoha talentovaných autorů z těchto stránek a na obrazy Lubomíra Kupčíka (můžete jej znát ze stránek časopisu Pevnost, nebo jeho obálky ke knihám, např. Dítě skály od P. Neomillnerové, Drakeni z Pernu od A. McCaffreyové). Mimo jiné namaloval i plakát pro letošní FF.

Dále si budete moci prohlédnout výsledky projektů Draci.info, které mnohdy zůstávají běžným návštěvníkům webu skryty. Mezi ně patří například: Nekonečný obrázek, sborník textů Stíny křídel nebo také časopis Dračí listy. Samo sebou se objeví i kalendáře, které letos poprvé zdobí i pokoje nečlenů.

Pravděpodobně se na výstavě objeví i vybrané dračí sbírkové předměty, jako jsou přívěsky, sošky a jiné.

K dispozici budou také suvenýry. Přijďte včas, zásoby jsou omezené.

Odkazy:

Vojtěch Oram


Kolo štěstí se sebamedem: Vytočte si kosmetiku pro celou rodinu!
Kolo štěstí se sebamedem: Vytočte si kosmetiku pro celou rodinu!

Celý týden hrajeme o 400 hodnotných cen a slevy na kosmetiku značek sebamed, sebamed PRO! a sebamed Baby. Vytočte si i vy na kole štěstí kompletní...

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...