29.1.2022 | Svátek má Zdislava


AKCE: Straky na vrbě vydávají svou stou knihu

4.6.2009 12:05

Stín černého hvozdu Míla LincTOPlistStraky na vrbě vydávají svou stou knihu – je jí Stín Černého hvozdu od Míly Lince. Křest proběhne v úterý 9. června od 18:00 v Městské knihovně na Smíchově (Nám. 14 října 15, Praha 5; nejlepší spojení metrem B na Anděl, tramvají č. 4, 7, 10, 14 do zastávky Zborovská nebo tramvají č. 9, 12 do zastávky Arbesovo náměstí; další a podrobnější informace na www.mlp.cz).

Přítomni budou kromě autora i autorka obálky Jana Šouflová, autor vnitřních ilustrací Ondřej „Nerion“ Janovský a sedm tajemných kmotrů. Těchto sedm kmotrů pokřtí knihu sedmi druhy alkoholu – autor doufá, že to knize přinese sedminásobné štěstí, sedm dotisků a spokojenost jednoho z hrdinů románu.

Těšit se můžete na zajímavou podívanou, budete mít šanci poslechnout si některé z písní, o nichž je v textu zmínku (ten samý hrdina, jež je zmíněn o odstavec výše, má lásky dvě – kromě pití je jí hudba) a samozřejmě dostanete do ruky Stín Černého hvozdu.

Autor, vydavatel, kmotři, hudebníci i hrdinové se těší na viděnou.

Míla Linc


Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...