8.12.2021 | Svátek má Květoslava


AKCE: Steam Up párty

9.3.2010 0:05

Steam-up party Stromoffka steampunkTOPlistSteampunk je v našich krajích méně známou, leč velmi zajímavou složkou žánru fantastiky. Píší se steampunkové povídky, romány i se točí se i žánrové filmy. V naší kinematografii je zářným příkladem snímek Adéla ještě nevečeřela. V posledních letech se steampunk objevil i v hudební podobě a nepodivilo nás, že se v našem podzemním útočišti uprostřed skal rozhučela potrubní pošta a od našich přátel z parní doby se zajímavým vzkazem:

Jelikož ledy bleskurychle ustupují prvním téměř jarním paprskům, dovolujeme si i my rozjasniti pochmurnou tvář našeho velectěného čtenáře a to akcí nanejvýše spektakulární, barvitou a kabaretní. Tato se uskuteční v sobotu 13. března letošního roku v pražském klubu Stromoffka (útlocitné dámy a pány dbající o svou dobrou pověst a pevnou morálku musíme však varovati, že tento podnik nabízí alkoholické nápoje, jež obluzují ducha i tělo!). Zatímco jemným lidem doporučujeme setrvat v horním patře tohoto hostince a popíjet kávu, všechny ostatní dychtivé tance a bujarého víření zveme do hlubin patra spodního. Zde okusíte výběr toho nejlepšího, co vám mohou krotitelé fonografů (rozumějte DJs) předvést. Zazní poklady letité a oprášené, čerstvě nové, ale všechny pečlivě vybrané a padnoucí. Tmavé sklepení totiž zachvátí steampunkové běsnění!

Přichystali jsme si pro vás párty v mnoha ohledech jedinečnou a jelikož si vás rádi hýčkáme, bude vstup do klubu zcela volný, svobodný a nezpoplatněný. Svátečního obleku a naleštěných lakýrek tedy k této naší zábavě netřeba. K vidění budou mnohé oděvní modely naše-a doufáme, že i vaše. Jakož i projekce toho nejdivočejšího, co se ve světě nosí (a co by si na sebe nikdo soudný jen tak neoblékl, pokud by se nevydával na strastiplnou cestu kolem světa pomocí stroje času). Chápu, chápu, stále je to málo, ale k elixíru na zaručený růst vlasů přihazuji možnost shlédnout výstavu našich vlastních výtvorů určených k vašemu pokochání. A pokud stále nestačí, ať přijdu na buben, nachystali jsme tematickou a absolutně novou kolekci steampunkových placek! Pro každého, kdo by více než plackou chtěl se ozdobiti, bude k obhlédnutí i prodeji připraven stánek se stylovými koženými doplňky a možnost pořadatele podpořiti a slušivý kousek z dílny Sanctuary.cz si odnésti.

Tedy štastně doraziti v sobotu 13.března do klubu Stromoffka po sedmé hodině večerní se nejen posádkám vzdušných lodí a šíleným vynálezcum, nýbrž i všem jednotlivým steampunkovým nadšencům a sympatizantům doporučuje! Zapaříme!

Silver


Vyhrajte deník, který uchová jedinečné vzpomínky z prvních let života dítěte
Vyhrajte deník, který uchová jedinečné vzpomínky z prvních let života dítěte

Příběh začátku nového života, který jednou jako dárek můžete věnovat svému dítěti. Každý rok jedna otázka a tři roky odpovědí, ze kterých vznikne...

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...