23.9.2021 | Svátek má Berta


AKCE: Staň se superhrdinou ve válce o Supermanovu duši!

1.2.2010 9:05

Kdo chce být superhrdina FF 2010TOPlistStaň se superhrdinou ve válce o Supermanovu duši!

„Líbíte se mi. Měla bych vás všechny zabít,“ tak pravila Scabiatrix k soudní porotě ve věci xenocidy. Tak válka začala. Připoj se i Ty! k Justice League of Czechia v klání cti, odvahy a kostýmů. Místo posledního boje: Festival fantazie 2010.

2. až 7. července proběhne v rámci Festivalu fantazie 2010 fanovská „reality show, která se nikdy na žádné obrazovce neobjeví“. Dobrá, možná vás reality show děsí, ale jestli po vážně se tvářící otázce Strýčka Sama „Chceš se i Ty stát superhrdinou?!“ neutíkáte k mamince, tak pro vás máme dobrou zprávu. Máme pro vás šanci.

Doražte na letní Festival fantazie 2010. Na tomto tréninkovém území Justice League of Czechia budete moci ozkoušet, co to znamená být superhrdinou. Každý fragment vašeho těla, mysli i duše projde zkouškou, protože nejen superschopnosti, ale i čest, dobro a spravedlnost činí hrdinu superhrdinou. Vaší výhrou bude především oficiálně certifikované členství v Evil League of Ev… pardon, Justice League of Czechia, ale i hodnotné superhrdinské pomůcky v podobě příruček (comicsů) a součástí výzbroje a výstroje! (Těšte se!)

Pokud vám ani tohle nestačilo a chcete se nechat skutečně pořádně superhrdinsky indoktrinovat, nelze jinak než vás odkázat na naše stránky http://superhrdina.sff.cz

POZOR, UPOZORNĚNÍ Ministerstva pro superhrdiny!

Ještě dříve než si začnete chystat vaše superhrdinské alterego, kostým a superschopnosti, napište si na Superhrdina@sff.cz o další instrukce. Do mailu kromě svého jména uveďte „Jsem superhrdina“ a do předmětu „Superhrdina“.

Úkol číslo jedna (Protentokrát ještě dobrovolný)

A protože povolání superhrdiny je i o odříkání, zanedbávané partnerce/partnerovi a dobrovolných přesčasech, vyhlašujeme tímto první superhrdinský úkol nad rámec soutěže. Na vojtacepelak@sff.cz pošlete literární útvar jakékoliv formy (esej, krátkou povídku, zprávu o dechberoucí superhrdinské akci…) a to na téma: (Super)hrdina. Nejlepší zveřejníme v příští reportáži o pokračujících přípravách na superhrdinský Armagedon a odměníme comicsem. Očekávejte v půlce března.

Kdo chce být superhrdina FF 2010 ScabiatrixScabiatrix: Slova a krev

Líbíte se mi. Měla bych vás všechny zabít. Rozhodli jste se usnadnit si život, ale nepochopili cenu. Řekli jste si, že není nikdo důležitější než vy sami. Nedostatek síly jste se rozhodli nahradit nedostatkem soucitu. Dnes budete žít jen z jednoho důvodu. Protože i když jste se moc snažili, pořád ještě cítíte stud. Ještě jste nestihli zabít svůj Smysl pro správnost. Ještě pořád mi nepatříte.

Závěrečná řeč obžalované Scabiatrix po Dárfúrské xenocidě k soudní porotě. Podezřelá následně zmasakrovala komando SWAT a unikla ze soudní budovy. Místo jejího současného pobytu zůstává neznámé.

Válka o Supermanovu duši začala. Přišel čas volby každého z nás.

Vojtěch Čepelák


Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...