8.12.2021 | Svátek má Květoslava


AKCE: Stan Sakai pokřtí nového Usagiho

9.9.2009 9:05

Usagi Yojimbo Genův příběh Stan SakaiTOPlistDne 10. 9. 2009 se bude od 16.00 hodin konat v kině Světozor křest nové knihy ze zavedené série Usagi Yojimbo, série, která se díky jedenácti svazkům stává nejúspěšnější u nás vydávanou komiksovou řadou. Nový přírůstek do rodiny se jmenuje Genův příběh a narazíme v něm na příběh pomsty táhnoucí se skrz několik životů, na mrtvé generály, démony, lupiče i samuraje, podvodníky, zloděje, hazardní hráče i tajné zprávy. Prostě, Usagi Yojimbo ve své nejlepší formě. Kniha vychází k příležitosti příletu jejího autora, Stana Sakaie, který jí na akci také pokřtí!

Stan Sakai přilétá na pozvání vydavatelství Crew, která na jeho počest pořádá akci nazvanou CRWECON SPECIÁL: STAN SAKAI! Jejím obsahem bude nejen křest knihy, ale i rozhovor s i u nás proslulým tvůrcem a autogramiáda. Stan Sakai si také objednal kreslící potřeby a přímo na místě bude kreslit... takže je šance získat originální kresbu!

Kolem sedmé hodiny se pak akce přesouvá do Jungmannovy ulice číslo 14, do horního patra knihkupectví Krakatit, kde dojde řada na přihlášené novináře a jiné hosty.

Takže pokud máte zájem o rozhovor nebo o nějaké podrobnější informace, dejte vědět.

Za Nakladatelství CREW s.r.o. Jiří Pavlovský

Jiří Pavlovský


Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...