27.9.2021 | Svátek má Jonáš


AKCE: Jarní Mistři písmen

21.3.2010 0:05

Městská knihovna v Praze pořádá další literární workshop na živo. Pro všechny, kteří rádi píší a hledají možnosti, jak se zlepšit, je tu další příležitost a nabídka smíchovské tvůrčí dílny „Mistři písmen, učni slov“.

Podmínky pro účast jsou jednoduché – na emailovou adresu lincm@mlp.cz zašlete povídku rozumného rozsahu (román nebo dlouhou novelu stihneme přečíst a zkritizovat opravdu jen těžko). Pokud chcete povídky pouze hodnotit a nemáte vlastní kus, nahlaste se na výše uvedeném emailu také.

Na samotném setkání rozebereme jednotlivé povídky ze všech možných hledisek tak, aby další verze byla o mnoho lepší a autor tak mohl dojít až do cíle, který si vytyčil.

Uvítáme vás ve čtvrtek 15.4. 2010 od 16:00 do 19.00 ve smíchovské pobočce MKP (Nám. 14. října 15, Praha 5). Jakékoliv dotazy či informace na emailu uvedeném výše.

Těšíme se na vás

Míla Linc


Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...