25.10.2021 | Svátek má Beáta


AKCE: Ghettolege v březnu v Crossclubu

8.3.2009 0:05

Ghettolege CrossclubTOPlist10.3. Ghettolege – „Struny a fraktály pro pravou hemisféru“

19:00 Mirka Dřínková – Teorie strun pro Trekkies

Je možné, že jste o teorii strun vůbec neslyšeli, teď je ale pravý čas na to trochu se zorientovat. Tato dvě slova už totiž nejsou jen název tajemné vědecké teorie, ale i titul nového románu ze světa Star Treku. Kniha i hypotéza vybočují; a tak nevynecháme ani jedno.

20:30 Vladimír Tichý – O fraktálech bez matematiky

Co je to fraktál a jak může vznikat. Dimenze jako jeho základní charakteristika. Kde se s fraktály můžeme setkat a jaké je jejich užití (fraktální komprese). Ukázky programů pro vytváření fraktálů. To vše pokud možno bez matematiky.

24.3. Ghettolege – „O víře k nevíře“

19:00 Zdeněk Vojtíšek - Fuj, to je ale sekta!

Jednotlivci i celá společenství hledají nové způsoby, jak duchovně žít v současné společnosti. Jsou v tom někdy nešikovní, příliš povrchní, trochu moc nadšenečtí, skoro vždy hodně protestní. Můžeme je pochopit? Možná tím porozumíme více i sami sobě.

20:30 Davajtlama Kitsune - První dekáda ještírků v Čechách.

Vyprávění o osudech a aktivitách společenství, které si jako zdroj kulturního vyžití zvolilo dekonstrukci kotaktérské mytologie . V jejich učení tak nalezneme suroviny z ložisek Ivo A. Bendy, L. Rona Hubbarda, Carlose Castanedy i mistra Li Hongzhiho. V podání ještírků jsou ovšem zpracovány v ryzí kov a vybroušené kameny.

Akce probíhají v pražském klubu CrossClub Plynární 23, Praha - Holešovice. Více informací na www.crossclub.cz.

CrossClub


Koupání je legrace. Zvlášť, když voda šumí, bublá a je barevná
Koupání je legrace. Zvlášť, když voda šumí, bublá a je barevná

Večerní hygiena je důležitá. A co teprve u dětí, které přes den nemyslí na to, že se nemají umazat. Jak zařídit, aby se děti do vany těšily a vy...

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...