6.12.2021 | Svátek má Mikuláš


AKCE: Andrzej Sapkowski v Praze!

17.4.2008 0:05

Andrzej SapkowskiTOPlistSrdečně Vás zveme na besedu s nekorunovaným králem polské fantasy Andrzejem Sapkowským.

Setkání se uskuteční 24.4. od 16.00 hodin na pražském Vystavišti (sál Rosteme s knihou). Jeho součástí bude prezentace českého překladu románu Lux Perpetua, který právě vychází v nakladatelství Leonardo. Po besedě zveme také na autogramiádu u stánku Polského institutu ve střední hale Průmyslového paláce. Setkání se koná v rámci veletrhu Svět knihy. Více informací na www.polskyinstitut.cz/.

Svět knihyAndrzej Sapkowski (nar. 1948) – vzděláním ekonom, povoláním „nekorunovaný král polské fantasy“, jehož romány o zaklínači Geraltovi si získaly obrovskou popularitu i v zahraničí, od Ruska až po Španělsko. Je jediným spisovatelem, který pětkrát obdržel Cenu Janusze Zajdla, nejprestižnější ocenění v polské SF a fantasy literatuře. V současné době je i na českém trhu trhákem počítačová hra Zaklínač na motivy Sapkowského povídek.

Maciej Ruczaj


Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...