Čtvrtek 18. července 2024, svátek má Drahomíra
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Novák

13. 8. 2009 17:59
Zdravotní pojišťovny, správní rady apod.

Žádná pojišťovna = žádná správní rada, generální ředitel atd., jenom odbor na ministerstvu zdrav. vedoucí a zaměstnanci. N zdravotních pojišťoven= N správních rad, gen. ředitelů a da lších míst pro známé. Odbor na min. zdrav. zůstává, protože má za ůkol ty pojišťovny kontrolovat. Aby se nepřišlo na to, žže jejich režie stojí více, než povolená 4%, je třeba na výsledcích kontrol úředníky min. zdrav. vhodně "zainteresovat", což jde udělat zase vhodným způsobem přes příbuzenské vztahy ve správnívh radách a úřednictvu. Závěr - zrušit zdravotní pojišťovny a zbyde dost peněz na léčení.

0 0
možnosti

john

10. 8. 2009 21:31
Chrenkova nenažranost

nezná mezí.Ze sester v jeho nemocnicích udělal námezní sílu a teď ještě tohle.Rv

0 0
možnosti

berg

10. 8. 2009 22:11
Re: Chrenkova nenažranost

hele johne, jsi cizinec, ale pro poučení, píše se námezdní, ikdyž možná sestřička na mezi, no ..;-P, a co ten palec dolů? tak jsi dopadl?

0 0
možnosti

Schimanski

10. 8. 2009 19:57
Proč Chrenek ?

proč nějaký Chrenek, ten už má nazobáno, do toho kšeftu bych šel já. 

0 0
možnosti

berg

10. 8. 2009 21:06
Re: Proč Chrenek ?

co ti brání, vraž do toho stavební spoření a čekej na zisk;-D

0 0
možnosti

Gardnes

10. 8. 2009 18:51
Nátura Čechů

a jejich blbost spočívající ve věčném kverulantství a remcalství byla příčinou drtivého vítězství v senátních a krajských volbách. Občané prostřednictvím politiků musí stanovit, kolik chtějí obětovat na zdravotnictví společných prostředků a jak nákladnou chtějí léčbu, Část opatření MZ pod vedením Julínka s osvětovou činností p. Cikrta v oblasyti poplatků, jejichž význam byl v rozšíření spoluúčasti občanů a snížení plýtvání s celkovou úsporou kolem 7 miliard korun. To bohužel čeští chytrolíni ve své většině nepochopili, čímž systém těchto 7 miliard ztratí, zvýší se opět absence pro nemoc a úraz, zvýší se opět plýtvání a pokud má zůstat zachována stávající péče, bude muset zvýšit částka pojistného zaměqstnancem i zaměstnavatelem. Těch průměrných x korun z poplatku bude nahrazeno vyšší částkou ve formě pojistného. Pacient dostane acylpirin a nedostane nejnovější léky na rakovinu. Rozdíl je v tom, že poplatky platil příjemce péče(se sociálním stropem), pojištění bude platit pracující občan. Kdyby neby Ráth demagog a pokrytec, mohli s Paroubkem Julínkův zákon tolerovat a byli bychom o kus blíže Evropě.

0 0
možnosti

Modrá volička

10. 8. 2009 19:33
Ale blbost...nemělo se začít poplatky a jenom debil je mohl nazvat regulačními,

když se u doktora regulovalo 30 Kč (snad i ano), ale co regulovaly v lékárně, když ty léky ordinuje doktor, to věděl jen Julínek...

Díky aroganci ODS se staly poplatky (nikoli například platby v nemocnici či na pohotovosti )velmi nepopulární a ČSSD toho využila ( zneužila) ...jak prosté milý Watsone...

Jenomže naprostá neschopnost  ODS se (po Kubicově zprávě) domluvit s ČSSD prostě přinesla plody....kromě toho, samozřejmě o takto pojaté reformě nebylo ve Smlouvě s občaany ani v Modré šanci ani slovo...

A dobře zvolená PRA ze strany ČSSD vedla k debaklu i twch málo chytrých opatření, která ve Smlouvě byla....

Jen tak mimochodem - domníváte se, že 60 Kč za recept je to samé pro pana ČEZ Romana či VAE Topolánka i pro důchodkyni pronásledovanou komunisty, která nyní má důchod 6 000 Kč ??? 

0 0
možnosti

hafusak2

10. 8. 2009 18:02
Pane Cikrte,

velmi rád bych věděl, kolik peněz je vybráno na zdravotním, kolik z toho dostanou lékaři a zdravotnická zařízení a hlavně: kolik peněz zmizí v černé díře jako režie zdravotních pojišťoven. Už několikrát jsem pokládal otázku, proč je bezpodmínečně nutná sama existence zdravotních pojišťoven, které dle mého názoru tvoří pouze zbytečný a nákladný mezičlánek mezi ministerstvem a zdravotnickým zařízením. Dosud mi však nikdo neodpověděl.

0 0
možnosti

H.K.

10. 8. 2009 18:12
Re: Pane Cikrte,

..proč je bezpodmínečně nutná sama existence zdravotních pojišťoven, které dle mého názoru tvoří pouze zbytečný a nákladný mezičlánek mezi ministerstvem a zdravotnickým zařízením.

Zdravotní pojišťovna je pověřena správou finančních prostředků, které jsou vybrány od některých uživatelů zdravotní péče.

Podle Vašeho názoru,  kdo má mít dohled na penězi na zdravotní péči?

0 0
možnosti

Minutus

10. 8. 2009 17:58
Boží bojovníci dělají ďábelské věci

Už nad tím nadpisem jsem si ucikrtnul.

0 0
možnosti

berg

10. 8. 2009 21:47
Re: Boží bojovníci dělají ďábelské věci

neva, vyměň plenu

0 0
možnosti

Topolánkovo dědoušek komoušek

10. 8. 2009 16:50
Naprosto největším dílem pana Cikrta a jeho největším úspěchem bylo, když dosáhl vítězství

Davida Ratha jako hejtmana ve Středočeském kraji...to nečekal nikdo....

Prostě je dobrej. no.....

0 0
možnosti

Ladislav N

10. 8. 2009 16:57
Re: blb Nomen IP: 89.102.97.xxx alias Modrá volička alias... atd...

"MUDr." David Rath je vizitkou úrovně voličů ČSSD a těch, kteří jej podporují ke stoupání do vládních křesel, stejně jako je jejich vizitkou programové zadlužování generací, které se ještě ani nenarodily. Závist, nezodpovědnost, hloupost. ČSSD+KSČ(M).

0 0
možnosti

Agent

10. 8. 2009 16:31
Minutusi,

že lékaři a sestřičky mají lepší přístup je Cikrtova zásluha? Pak jste na tom stejně špatně jako on.

0 0
možnosti

Topolánkovo dědoušek komoušek

10. 8. 2009 16:42
Portože pan Cikrt trěm primitivům ukázal svýnm šarmem, jak se mají chovat...

A oslnil je...mnohé sestřičky mají jeho fotku ve skříni a pravidelně ji líbají...zvláště ty v Cikrtem preferovaných soukromých nemocnicích, kde mají v průměru o 4 tisíce méně než ve státním....

0 0
možnosti

Vodička-sapér

10. 8. 2009 15:52
Hopsa,hopsa, niloliv doBrandejsa, ale ...

Když pan Cikrt dělal mluvčího ministerstva, tak se někdy  choval tak , jako kdyby dělal ministra on.Často se dopuštěl arogance, vzpomínám na to , jak byl v diskuzích povýšený, jenom já mám pravdu,já já,  , neschopný kompromisu, uznat i jiný názor, přezíravě ,urážlivě se choval i k vyhlášeným  lékařským osobnostem, o zástupcích pacientů ,ani nemluvě.  Kompromis nikdy, když  byly  nějaké nesouhlasy , oponovalo se,  vy se vysmíváte panu Cikrtovi ,protože  je malej ,postiženej ale on je moc chytrej  a inteligentní , kam se na něj všichni hrabete.......I v dnešním článku,třebas je nyní  pouhý mluvčí soukrom, dosti personálně problémové soukromé nemocnice,  která čeká na výsledky odborné prověrky , napadá lékařskou komoru, jejími  členy -lékaři, zvoleného prezidenta, asi se pan Cikrt , jak to vypadá, necítí mezi lékaři menší nemocnice v Brandýse ideálně, i  co sejehomdalší kariéry týče, nijak skvěle, i oni jsou jistě  členy komory, na kterou on, tímto svým článkem, sprostě, bez důkazů, opět útočí. Že by hopsa , hopsa z Brandejsa ?, možná, že se tento "populární" zdravotnický expert znovu objeví v televizi . jako pouťová trubka,  nějaké nové,  pro pacienty  té nejlepší , soukromé akciové zdrav.pojišťovny.Já osobně , k panu Cikrtovi nechovám důvěru a neměl bych jí , ani kdyby on měřil,  na výšku, 201- 204cm.

0 0
možnosti

Vodička-sapér

10. 8. 2009 15:57
Re: Hopsa,hopsa, niloliv doBrandejsa, ale ...

 Opravuji: Hopsa , hopsa, nikoliv ..., pardon.

0 0
možnosti

Modrá volička

10. 8. 2009 15:47
když čtu ty nenávistné komentáře k Vám, tak já Vám musím poděkovat.

Od té doby, co jste zavedl 30 Kč poplatek, tak v čekárně u našeho obvoďáka jsme nikdy nečekala, vždy jsme byla vyšešetřena ihned, vždy mi dal potvrzení na zaplacených 30 Kč a pan doktor přestal být morous. V lékárně od dob zavedení šedesátikaček je také veselo, žádné fronty tam nejsou, prostě máme se moc dobře....

Děkujeme Vám a těšíme se, až se vrátíte jako všeobecně oblíbený do zase do funkce. To už bude zdravý celý národ. Budu Vás zase volit. Vaše Modrá volička

PS: Nemohla bych v Brandýse být alespoň zahradnice???

0 0
možnosti

Smidra

10. 8. 2009 15:50
Re: když čtu ty nenávistné komentáře k Vám, tak já Vám musím poděkovat.

hehehe!  kralovstvi nebe na zemi uz je tady? ;-D

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz