Neděle 14. července 2024, svátek má Karolína
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

DL
AT

A25l28e22š 49T12e31p60l26ý

17. 5. 2024 19:09

Jaká sebereflexe, objektivita a snaha mírnit emoce !

- honem připomenuli vraždu Kuciaka, ze které obviňovali Fica a žádali jeho potrestání

- varují vládní politiky, aby atentát "politicky nezneužívali"

- varují vládní politiky, aby nerozdělovali společnost

Progresivní Sorosovská banda Čaputové a spol. jsou prý v šoku. Oprávněné pocity viny a obrovský strach cizích agentů – mainstreamových médií! Útok na Fica nesmí spustit další agresi a pomstu, vyzvali slovenští šéfredaktoři...

Ale pořád Relativizují skrze Kuciaka...

AP

Povšiml jsem si zprávy, že policie "monitoruje odezvy na sociálních sítích", a že, cituji, "trest hrozí mimo jiné za schvalování atentátu" konec citace. TO UŽ TADY KDYSI BYLO! Já jen doufám, že dnes za "schvalování atentátu" nehrozí provinilci zastřelení i s celou rodinou, jako tomu bylo posledně.

VN

Historie dokládá, že Češi a Slováci nejsou tak blízké národy"

Toť článek na Novinkách, ještě nezaschla krev Fica po jeho další operaci. Hnusáci.

Věřím, že blízkými národy jsme.

Mám Slováky, specificky ještě více Slovenky :-), moc rád. I jejich svéráznost, každopádně nejsou tak připosmolení, jako my, Češi, Moravané a Slezané.

VH

Snad nebude trestné, když vyslovím názor, že na vytvoření záporné společenské nálady nenesou vinu ani tak média ani umělci, jako sami politici. Poslouchala jsem p. Fica a obcházel mne už dřív docela strach. Čím kdo zachází, tím i schází. Především politici by si měli uvědomit, že oni jsou ti viditelní, mnozí lidé se chovají podle nich, novináři dělají jen svou práci - máme svobodu slova! To co předvedl nějaký p. Danko a ten druhý - to nebyla žádná noblesa a hledání východiska, to bylo vyhrožování ve stylu epoch, které jsme prožili do r. 1989.Rv

RL

Aha, tak to jste asi zapomněla poslouchat opozici, soudružko. U vás nic zvláštního, pochopitelně. :-P

KK

Nečtu slovenský tisk. Po 55 letech v Německu jsem zapomněl i to málo slovenštiny co jsem do dvaceti let pochytil v české televizi.

Bylo by asi velice zajímavé zjistit, jak o panu Ficovi ti podepsaní psali. Nechce se toho někdo ujmout ? Obávám se, že jde většinou o hnusné progresivisty.

Foto

J36o54s36e98f 95B59á63r38t50a

17. 5. 2024 15:09

Tohle je výsledek doslova štvanic jaké rozpoutaly jisté mediální a televizní redakce na Slovensku i v České republice! Jejich jednostranné demagogie, kdy cílem není informovat, ale zničit politiky druhé strany! Tohle je výsledek výroku české Kalamity Jane na ministerstvu obrany , jímž komentovala vraždu Darji Duginové, že jí není líto dcery ani truchlícího otce! Ty z druhé strany lze vraždit! Beztrestně....

https://vlkovobloguje.wordpress.com/2024/05/17/atentat-na-roberta-fica-fotoblog/#more-1008843

VB

Je to tak prosté. Za všechno může Babíííš!;-)

KK

Ať řije Ukrajina" to jsou také slova atentátníka.

VB
KK

No dobře, ale ti co to vyvolali, co štvali proti Ficovi by měli být potrestáni. Třeba ten Šimečka.

VB

Ten se od teď válí na smetišti dějin. "To vám nikdy nezabudnem"....hm dobrý.

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz