Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J22a87n 54Č82e60r47n28ý
Paní Lhotská, mrzí mě, že jste se omezila jen na výčet negativ, mnohých navíc existujících jen z Vašeho úhlu pohledu. Zapomněla jste na to, že dnes končící vláda převzala zemi po katastrofálně hospodařících vládách předchozích, že pár týdnů po jejím nástupu rozpoutalo Rusko agresi na Ukrajině, z níž vyplývá ohrožení celé Evropy a dokonale jste opomněla např. návštěvu premiéra Fialy v čerstvě napadené zemi a následující soustavnou a důslednou podporu Ruskem napadené svrchované země. Ano, vím, že končící vláda nadělala i spoustu chyb a hlouposti. Ale přesto jsem volil ODS. A to i formou kroužování.
D64a69n13a 42L68a82u51r15e15n31c87i58k96o81v16a
Ano, Fiala dělal politiku pro Ukrajinu, ne pro Česko. I pro to byl odvolen.
J90a36r29o64m36í20r 93M60ü98l61l68e15r
Podle mě byl Nečas nejslušnější a nejpoctivější premiér z řad ODS. Tedy dokud mu nespadl mozel do rozkroku.
I já jsem byl dlouholetým voličem ODS a doufal jsem, že s "panem profesorem" se zase stanou volitelnou stranou, tedy aspoň pro mě. Nestali. Fiala převzal od předchozí ODS jen to nejlepší, včetně provařených šíbrů, kmotrů a afinitě k lobbystům. Teď dokonce přežil i nesmrtelný údělný poslanec Marek Benda. Ale aspoň jsme se zbavili experta Stanjury, který si kvalitou nic nezadá s Alenkou Schillerovou. Jenže tu tam teď zase máme a nepochybuju o tom, že bude i ve vládě.
P43r83o15k52o86p 47D50i68v56i60š
Nečas byl měkkýš. Ale rození vůdci se nerodí každý týden, ani každý rok (Fiala také není).
Bendu prostě voliči volí. A jako jeden z mála má alespoň nějakou ideologii (i když ne zrovna tu mojí).
V49l64a42d43i45m32í63r 30Č54e15r16m96á28k
Ania Schneefelderová
5. 10. 2025 9:26
Do Sněmovny volič přičaroval novou "mladou" krev, která je dosud nekontaminovaná žádnou mafiánskou aférou, a doufejme, že se neznečistí.
Motoři nepodpoří Babiše, bude-li ministrem Adan Vojtěch. Proč?, no protože ministrem zdravotnictví chce být nynější motorista, dřívější ODS Mafián Boris Šťastný, asi hlava Motorů...
M62i95l20o18s70l19a13v 79G98r76u17n70d30m25a44n70n
To není vůbec jisté.
L47u43i75s 79Z10í92d76e57k
Jo, teď vezme opratě Lipánek a to bude jízda !
M38i44r40e24k 10P37e45s65a51t
RE: "Kreidl A.
4. 10. 2025 21:23
Zajímavé: Podpora pětikoalice se po 4 letech jejího katastrofálního vládnutí zvedla.
V roce 2021 pro ně hlasovalo dohromady 42,74 % voličů. Nyní je to 43,44 % voličů. (Píšu po sečtení 99,2 % hlasů.)"
------------------------
tak pro me to takove prekvapeni neni a vysvetleni je naprosto jednoduche/jednoslovni=ANTIBABIS, tem jejich volicum je uplne jedno jak si zeme vede, zda ekonomika slape,zda vlada neskodi namisto aby hajila zajmy Ceska/obcanu. ANTIBABIS=nenavist je alfa/omega jejich zivotu, Takze to SPOLU+STAN+Pirati sedi=NF party lzi a nenavisti schovane za mimikry pravdy a lasky. Diskuse/"diskuse"na Psu je vernym obrazem ceske reality, staci se podivat kolik "diskuteru" zde cele ty 4 roky obhajovalo/obhajuje vladu modrobolseviku/slunicek/vitacu/chvilkaru/party lzi a nenavisti.
Takze, zadne prekvapeni
Cest
D55a75n39a 78L58a52u79r50e86n35c71i25k16o28v59a
Právě poslouchám pirátku, paní Richterovou, která sděluje, že oni, piráti, nepůjdou do koalice s "extremisty" a "extrémními populisty". (Extrémní populista, to je mi nové). T.zn. že extrémní levice jako jsou piráti, jsou dnes ti "demokrati". To by si Orwell líp nevymyslel.
Žijeme v době naprostého zmatení pojmů a je to také úžasný výkon Evropské Unie, že se podařilo přesvědčit tolik lidí o tom, že de facto ty nejnormálnější postoje a názory na světě, především ty konzervativní, jsou "extremistické", zatímco skutečné extrémy jsou normální.
Člověk by málem uvěřil Bibli, že tady za drátky tahá Satan "der Durcheinanderbringer", jak říká Gloria von Thurn und Taxis.
P94a74v68e62l 51K82o95z26e41l22s79k68ý
Projev lídra SPOLU bez jakékoliv sebereflexe a odpovědnosti za tento volební debakl. Stejně jako poslední 4 roky kombinace arogance a lidské hlouposti. ODS buďto najde v sobě sílu zbavit se těch kdo jim škodí, nebo za 4 roky ani neproniknou do parlamentu.
A48n84i75a 78S35c63h73n88e93e29f60e87l89d94e38r22o67v14á
Občan řekl jasné "ne" politice Kampeličky, Bitcoinu, Dozimetru, tak to prostě je. Konečně to nebude mezinárodní ostuda
A42n32i25a 80S28c34h68n82e24e67f59e59l96d66e78r83o40v64á
Do Sněmovny volič přičaroval novou "mladou" krev, která je dosud nekontaminovaná žádnou mafiánskou aférou, a doufejme, že se neznečistí. Akorát jsem se nasmála, jak se Turek infantilně chlubil, že ho slečny srdíčkovaly místo kroužků, ježiš
L20u55b46o60m41í39r 64Ž74a23l80o71u55d53e83k
A co kdyby taky jednou konečně došlo na "velkou koalici". Kdyby se ANO spojilo se SPOLU, přestali si vzájemně nadávat a udělali ty zázraky, jejichž splnění stejně nikdo z nás neočekává?
Navrch by ještě třeba mohli osvobodit pivo od spotřební daně. To je přece už od dob Švejka základní požadavek Čechů, ne? Zlevnit pivo...
D57a36n79a 57L52a67u65r51e19n51c49i16k39o44v32a
Jeste k tomu zase přibrat i Piráty, ne? ANO a Spolu je snad ten největší nesmysl vůbec.
R93o18m16a63n 72L11a22n67g80e89r
ODS jsem přestal volit když zvýšila DPH u knih. Od té doby jsem ji přestal považovat za "pravicovou" (i když samozřejmě ve skutečnosti plně pravicová nikdy nebyla), a začal jsem volit alternativy. Kdo byl tehdy premiérem netuším, ale pan prezident Klaus to určitě nebyl.
I85v25o 52P21a87t20t67a
Když se podívám na demografickou křivku za vlády Klause a ODS v 90. letech, tak vidím strmý pád porodnosti. Když se podívám na demografickou křivku za vlády Fialy a ODS, tak vidím strmý pád porodnosti, již podruhé! Potřetí ODS, to bychom určitě nepřežili.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz