Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Chceme pro vás bezpečné a kvalitní diskuse, proto mohou diskutovat pouze přihlášení uživatelé.

Využijte nejrychlejší přístup do diskuse pomocí přihlášení přes Bankovní identitu.

Přihlásit / Registrovat

JJ

J12u69r84a 61J96u13r36a35x

9. 7. 2024 21:04

. To co předkládá Jean - Luc Melenchon (zrušení důchodové reformy s cílem odcházet do penze v 60 letech, výrazně zvýšit progresivitu zdanění, navýšit daně z dividend a stanovit maximální výši dědictví) je v prvním případě líbivý nesmysl (viz tzv. Sobotkův teorém - „Ty sliby nebyly zasazeny do reálného ekonomického rámce a dnes v konfrontaci s realitou neobstojí.“) a zbytek je sázka na obyčejnou prachsprostou závist. A ovšem, protože voliči jsou taky lidi, sázka na závist je sázka na jistotu.

BX

B10a30y76o 98X67x

9. 7. 2024 11:02

Můžeme vyhrát? Mohu vědět co? Demokracii :) Svobodu slova? Může mi někdo prosím říci, KDY jsme byli svobodní a při své velikosti nezávislí na bratrovi buď z východu nebo západu? V dnešní době kdy celou Evropu ovládá USA tedy vyhrajeme co? Nad kým? Dosadíme KOHO, kam? Jedni lumpové vystřídají jiné, tohle myslíte? :) Pokud ještě dnes někdo věří v to, že obecný lid rozhoduje o něčem házením papírků do krabic, je jen a jen dle mého hodně naivní...... Každému ale co jeho jest. Masy vždy potřebovaly chléb a hry a pocit že o něčem rozhodují :)

FN

Nesouhlasím s tím, že nalevo od Kateřiny Konečné už nic není. Pokud nebudeme brát program Stačilo! jako celek a vybereme některé body, pak zjistíme, že mají konzervativní charakter. Naopak, že nalevo od Stačilo! jsou politici Spolu jako většinoví zastánci grýndýlu, multikulturalismu a genderismu.

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz