Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

VOLBY: Pavel na Hradě

Život prezidentů Klause a Zemana by bylo možné zfilmovat jen velmi obtížně, přestože tihle muži napsali pár velmi zajímavých knih. Život Václava Havla zfilmovat šlo, protože ten kromě knih napsal také kus historie.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
IM

I96. 23M39e71n11t59l16í51k

30. 1. 2023 6:36

Tak teď už schází jenom, aby rozhlas a TV začínaly každé ráno písní Budujeme. Jen nevím, má-li to být v původní nebo Krylově verzi.

0 0
možnosti
Foto

O hlouposti Babisovych voličů svědčí to, že když jim řekl, ať si na něj vsadí, tak to udělali, i když jistotu takové výhry vám neslíbí žádná sázková kancelář.

0 0
možnosti
IM

I56. 28M47e81n42t29l72í34k

30. 1. 2023 6:34

Moc o té hlouposti nespekulujte, když jste schopen naletět i na takovýto fake.

0 0
možnosti
JK

Oslavný článek jako z Rudého práva. Až nabývám pocitu, že to není ledajaký Pavel, ale Svatý Pavel. Havel už takřka svatý je :-), a generál Pavel k tomu má skvěle nakročeno. :-) Alespoň mezi eurohujery.

Podobnost se svatým Pavlem je i jinde. Původně se Pavel jmenoval Šavol a pronásledoval křesťany. A pak (se) obrátil a stal jedním z nejvýznamnějších svatých.

Kdo by to byl kdy řekl, že se takový zázrak stane i v současném ateistickém Česku... :-)

Myslím, že bojovně naladení Češi chtiví po válce, kterých je zdá se většina, budou velice spokojeni. Nový prezident určitě nebude překážkou na cestě k po(s)tupné mobilizaci. Spíš naopak.

0 0
možnosti
Foto

Pavel toho v úřadu prezidenta moc nezkazí. Kladení věnců zvládne určitě lépe než Babiš. Stejně tak bude lepším automatem na podpisy, zatímco Babiš by se občas porouchal. ;-)

Pavel ztratí většinu sympatií ve chvíli, až bude muset po příštích volbách jmenovat Babiše premiérem. Tam se ukáže, že aktuální výhra pravdolásky je výhra Pyrrhy

0 0
možnosti
SS

Babiš toho zk...l v tto zemi tolik, že si ani nezasloužíme, aby takový ignorant byl prezidentem.

Historie ukázala, že naši novodobí prezidenti nedokázali být nadsyraničtí a že se nedokázali oprostit od premiérské role.

Je příjemné koukat, jak takoví rudí krtci, jako vy, skřípají zubní protézou.

0 0
možnosti
LD

S tím předběžným chvalozpěvem bych tolik nespěchal!

Nelze zapomenout, že Pavel svou životní kariéru zahájil tím, že si vědomě vybral vojenskou službu (údajně) rozvědčíka, ve skutečnosti záškodníka!!Je

Jak si bude počínat nyní, to nevíme. Ovšem podle toho, jak se profiloval ve volebním klání, nemám velká očekávání!

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz