28.11.2021 | Svátek má René


Diskuse k článku

VOLBY: Mišmaš pirstanské garáže

Letošní rallye volebních vehiklů je docela hojně obsazená. Volební autobus do ní přihlásily koalice Spolu i Volný blok, Tomio Okamura se nemůže skoro nikam vejít se svým gigantickým truckem pojmenovaným „SPĎák“.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Gumulec 19.9.2021 7:51

Obě mocichtivé koalice mají svůj vysněný sjednocující "super program" a to samozřejmě "antibabiš". Ostatní programové téze nepotřebuji. A proto voliči zase nepotřebuji je. Obě koalice na to ve volbách doplatí.

V. Hodorka 17.9.2021 19:35

K cemu je slib duchodu 19,20,22 tisic korun, kdyz rohlik bude stat za dva roky pet korun a litr benzinu 50 korun. To vse kvuli green dealu.

O. Karen 17.9.2021 17:33

Opoziční koalice jsou jen dokladem blbosti parlamentní opozice. ODS zcela zbytečně zachraňuje svého konkurenta TOP0.9 a asi tím i sama ztratí. Piráti zřejmě doufali, že STAN jim dodá na serióznosti a přijatelnosti u obyčejných lidí, které tráva vůbec nezajímá. To bylo chytřejší než u ODS, ale to by zase nesměl být Rakušan pirátštější než leckterý pirát...

O. Zuckerová 17.9.2021 15:03

Souhlasím s panem Juraxem. Celé to předvolební blábolení, které by mohlo nést název "Podmět zamlčen" vyvolává na tvářích - zejména nás, pamětníků dvou totalit - útrpný úsměv. Těšme se blahou nadějí, že tu třetí už aspoň naplno nestihneme...

J. Jurax 17.9.2021 13:55

Všichni slibujou ...

Ale nikdo není ochoten odsoudit šílenosti green dealu, urputného boje proti kysličníku a zrůdnosti uhlíkových odpustků, není ochoten se jasně vyslovit k energetice a její eurodevastaci zelenými nápady, není ochoten vysvětlit, jak se bude bránit (tedy pokud nebude přímo vítat) nelegální migraci z kulturně nekompatibilních zemí, jak bude snižovat státní dluh, jak se bude stavět k peachovinám z EU na nás prýštícím a vůbec k členství v EU a tak dál.

Tohle jsou důležité věci, jež mimo jiného podmiňují i splnění předvolebních slibů. Věci, proti jejichž závažnosti je spor Babiš nebabiš zanedbatelnou prkotinou.

Jenže strany se trumfují ekologickou zmrzlinou a zvyšováním důchodů ...

F. Navrátil 17.9.2021 8:09

Negativní reklama je také reklama. Pro filmové hvězdy a politiky je nejhorší, když se o nich mlčí. Z tohoto pohledu je volební program Antibabiš ve skutečnosti propagační kampaň ANO za peníze opobloku.