Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seR25i91c21h48a41r88d 38T26i76c84h47ý
Pokud budou objektivní, pak ano.
Objektivní nejsou, zcela nepokrytě fandí levicově progresivní části společnosti.
Zprávu ČTK poznám "po 3 větách" podle množství a znění přídavných jmen.
M88y94r11r28r86y47n 36M76y15r18r18y30n95o52v12i14č
Výstižně napsáno.
Informace, které bychom měli mít od médií tohoto typu by měly být informace oproštěné od ideologických nánosů, subjektivních hodnocení a hodnotových soudů. Protože veřejnost jsme přece my všichni, bez rozdílů. Vše ostatní by mělo být přenecháno soukromým médiím, které můžeme svým zájmem vyselektovat.
Nota bene platí jeden z Murphyho zákonů - organizace, která je odsouzena k zániku má tendenci se nekontrolovatelně rozrůstat. Má si snad stát vydržovat takové molocha jako ČT a ČRo? To je základní otázka...
F87r45a77n72t22i82š12e83k 75N14a73v17r95á91t63i70l
Původnín účelem veřejnoprávních médií byla, aby společnost dostala nezávislé, svobodné a objektivní informace. Původním zámyslem koncesionářských poplatků bylo zpoplatnit držení rozhlasových příjmačů. Bohužel veřejnoprávní média produkují cinknuté, neobjektivní a prolhané zpravodajství. Koncesionářské poplatky se staly mediální daní. Vařejnoprávní média si neplní svoji funkci a jako taková jsou zbytečná. Koncesionářské poplatky, které se staly daní, jsou tím pádem zbytečné. Pokud stát potřebuje disponovat nějakým mediálním informačním prostředkem, pak by měl vybrat provozovatele ve výběrovém řízení a platit ho za přesně stanovených a kontrlovaných podmínek.
P26e84t65r 76D86o33l51á41k
Na ČT09 je půvabné, jak za peníze koncesionářů vysílá propagandu, jež je v rozporu s (národními) zájmy jejich valné části. A není na to sama, viz taky:
V41l62a90s47t16a 71M25o94k39r83ý
Proč 
No protože to patří k demokracii, nyní jde jenom o to, aby se ta média chovala podle Kodexu
a né podle pravdy a lásky, což se děje od spacákové revoluce, kdy si ČT zprivatizovali její zaměstnanci za podpory těch politiků, v jejich čele byl disident J. Ruml.
V50l79a98s22t35a 16M91o26k52r82ý
To je ten,
co při " sametu " s lidovcem Sacherem,
urychleně likvidovali svazky StB a to především těch chlapců/rodin, co spolu mluvili.
F73r28a79n22t53i47š14e20k 86L34u27f63t
Tohle už se mělo řešit dávno. Když se nastaví penězovody, vytvoří koryta, je těžké to pak rušit. Stačilo by zrušit ty povinné platby a platil by jenom ten, kdo to fakt chce, přes platební bránu. To by bylo protestů.
Já platím až od letoška - fialovou "daň z mobilu", protože TV přijímač jsem doma nikdy neměl. Prý že ten poplatek je marginální. Jak často si kupujete novou pračku? Jednou za 5 let? Tak ty pračky vás stojí, jako ty poplatky za ČT (pračka za 9000Kč, s povinným poplatkem za rozhlas za 12300Kč).
V92l45a41d59i90m63í77r 13P87o77v77o21l51n82ý
Naprostý souhlas. Doba se zásadně změnila, ale proti veřejnoprávním médiím ani proti jejich současnému financování by nikdo nic neměl, kdyby tato média plnila svoji roli podle platného zákona a nechovala se jako propagátoři a manipulátoři. A kdyby se Fiala nevyrážel z lidí víc peněz navzdory rostoucí a naprosto oprávněné kritice.
Rozhlas neposlouchám. Mám za to, že náprava ČT není možná, kritika změny financování jen přikládá pod roztopený kotel a když si výjímečně pustím ČT24, tak nemám vůbec dojem, že by se něco změnilo a že by si vedení této stanice uvědomovalo závažnost situace.
Veřejnoprávní média mi chybět nebudou, rozhodně ne v jejich dnešní podobě. Propagace a manipulace máme i tak víc než dost a určitě za to nepotřebujeme platit. A zdrojů informací je mnoho a mnohem kvalitnějších. RIP veřejnoprávní média.
M71a13r58t58i84n 69T80u67m67a
Nedavno jsem videl diskuzi na CT24, pry na kontroverzni tema - vyber hostu nejak selhal, protoze vsichni kritizovali soucasnou vladu a placali se po zadech, jak maji dobre a spravne nazory. Vzhledem k tomu, ze na to zavitam pouze velmi namatkove, nevim, jestli je to bezny jev, nebo jsem mel proste stesti
P22e81t77r 93K68u67b14á18č
Autor má naprostou pravdu - "veřejnoprávnost" - je vypapkaná hlásná trouba Bruselského establishmentu.
Kdykoliv se dcera dívá na dětský kanál "ČT:D" - prostě nemohu vyhnat z hlavy "Soutěž o zemi, kde zítra již znamená včera" z 80. let.
V14l66a86s85t62a 80M75o25k37r48ý
F48r93a94n49t68i70š70e74k 10P61o38k49o56r82n35ý
V dnešní době žádná veřejnoprávní media nepotřebujeme.
F76r28a77n22t69i19š44e82k 69P73o54k63o95r18n32ý
V dnešní době žádná veřejnoprávní media nepotřebujeme.
V41l73a72s72t22a 17M33o92k67r52ý

Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz