14.8.2022 | Svátek má Alan


ÚVAHA: Doktrína multikulturalismu selhala

24.11.2015

Ze všeho, co se za poslední léta, měsíce a zejména dny stalo, bychom si konečně měli učinit závěr a každý z nás byl měl začít konat. Je nejvyšší čas, je za minutu dvanáct. Albert Einstein kdysi pravil: Svět nezničí ti, co páchají zlo, ale zničí ho ti, kteří se na to dívají a nic nedělají.

Je třeba, aby se vedení našeho státu (po vzoru holandské vlády) veřejně zřeklo doktríny multikulturalismu a praktikování tzv. politické korektnosti. Praxe ukázala, že některá etnika se integrovat nedají, protože si integraci nepřejí. Právě doktrína o tom, že odlišné kultury se musí smíchat s odlišnými nekulturami dohromady, připravovala po celá dvě desetiletí bez velikého hluku živnou půdu katastrofě, kterou nyní Evropa prochází. Islámský nájezd na Evropu nám každodenně dokazuje, že multikulturalistická doktrína selhala. Tak zvaná politická korektnost nám zabraňuje nazývat věci pravým jménem, takže je obtížné, ne-li nemožné s multikulturalisty účinně polemizovat. Právě tohle si přáli, z toho důvodu jdou tyto dvě neomarxistické disciplíny ruku v ruce, jsou provázány. Nenápadně nám byly implantovány do zákonů a různých provozních předpisů, a nyní ohrožují naši demokracii včetně našich občanských svobod.

Pokud se vedení státu této doktríny nezřekne, a zatím vidím jen málo náznaků, že by o tom někdo z vládnoucích politiků uvažoval, je třeba toto vedení změnit. Čím dříve, tím lépe, je za minutu dvanáct. Odklad může být fatální chybou, která nakonec uvrhne nás, naše děti a naše vnuky do novodobého otroctví. Ne do otroctví, o kterém se učí v hodinách dějepisu, bude to něco, co si většina z nás nedokáže ani ve snu představit.

A závěr? Vystupování některých reprezentantů, jako např. presidenta nebo ministra vnitra či obrany, je třeba ocenit, stejně jako mnohá vystoupení neomarxistů (a není jich nahoře málo) je nezbytné zavrhnout a pranýřovat. Nenechme si vymývat mozky falešnou hrou na lidské city. Islám jen naší hloupé a krátkozraké tolerantnosti využil, když jeho stratégové usoudili, že půda je připravena dostatečně a my, svázáni našimi vlastními zákony, už nejsme schopni se bránit.

DODATEK: Hovořil jsem o moderním otroctví, které hrozí našim dětem a vnukům. Asi jste se podivili, že zacházím takhle daleko. Pozorně si poslechněte jejich imámy, kteří se svým programem vůbec netají a říkají už nějakou dobu na svých televizních obrazovkách zhruba toto: Budeme vám vládnout, to je vůle Alláhova. Ale nebojte se nás, my vás nezabijeme. Necháme vás žít a pracovat. Ovšem budete nám platit (to slovo jsem si nezapamatoval, je však dohledatelné), což je zvláštní daň z veškerého vašeho majetku za to, že nevyznáváte islám. Neboli každý křesťan a, pozor, také každý ateista se stane v pravém starořímském smyslu tohoto slova a postavení ve společnosti otrokem. Otrokem muslimů, kteří chtějí vládnout světu, užívat si výdobytků západní civilizace a pokud možno nic nedělat. Od toho přece budou otroci. Skvěle vymyšleno, že?
Jsme nebetyční oslové, protože jsme se tomu buď zasmáli, anebo to ignorovali jako nějakou pohádku ze středověku. Jenže oni to myslí smrtelně vážně a neštítí se jakéhokoli zvěrstva, aby tento svůj zvrácený sen naplnili. Po tom všem, co nám předvedli, můžeme tuto odpornou sběř ještě vůbec nazývat lidmi?Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!