Diskuse
ÚVAHA: ANO po Babišovi:
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
I89g42o59r 67S50v19a68t80o16s
Babis by mel jasne rici, kdo po nem sdedi Hnuti Ano. Jestli to bude Monike a nebo deti.
P24r78o56k57o35p 52D11i20v73i19š
Dědictví na prd, bez Bureše nefunguje.
M62i95l20o20s88l43a63v 91G11r66u82n77d70m64a71n20n
Hlavním slabým bodem hnutí ANO je jeho vnitřní mocenská struktura, která je centralizovaná a plně závislá na osobě Andreje Babiše. Všechny klíčové rozhodovací procesy, strategické směřování i personální výběr se odvíjejí od jeho vůle a autority. Hnutí postrádá ideologickou autonomii, nástupnický mechanismus i dostatečně silné osobnosti, které by mohly Babiše nahradit. Bez něj se ANO jeví spíše jako voličsky úspěšný, avšak strukturálně prázdný subjekt, neschopný dlouhodobého přežití v politické konkurenci.
P89r20o37k65o41p 91D93i30v44i32š
Občas se s vámi dá i souhlasit. Tak to je, pouhý Burešův (zaplacený) fanklub.
D15a10n87i73e28l 78M63a85c49h
Co se stane s ÁNO, až Babiš odejde z politiky? No přece zanikne.
V85l78a31d69i34m86í27r 66Č24e32r45m18á90k
Uvažovat , co PO Babišovi, když teď to vypadá, že bude min. 4 roky Premiérem. Co bude PO něm si řekněme, až , jak si povede jeho budoucí vláda.
Mimochodem, zase jsem sáhl jednomu na šošolku. Příjde Kozí bobek?
F85r24a62n90t82i18š76e69k 12P88a75v66l37i63s
Tak tak. Nejdříve je třeba umřít, abyste věděl co bude potom.
P14e36t47r 14A24d83á25m84e41k
Na druhé straně si myslím, že by to měl Babiš mnohem těžší, kdyby neměl Schillerovou a Havlíčka. Ti dva mohou přitáhnout ty voliče, kterým už Babišovo jednotvárné "Fiala lže" jde na nervy.
M49i12c78h24a34l 79K97a98n23d24a
To jako chcete říci, že Schillerová a Havlíček zastávají postoj "Fiala mluví pravdu"?
Kde to žijete?
L23i72b21o37r 94W54e18i79z83e89n55b12a96u32e22r
Stejný osud jako ODS bez Václava Klause, směřování do nicoty a politický směr do neurčita jako ODS s Petrem Fialou.☘️
P40r75o28k30o34p 75D10i82v94i51š
ODS má alespoň stopy po nějaké ideologii, i když i ty se pomalu stávají spíš proklamací, než praxí.
ANO nemá žádnou čitelnější ideologii, než slibovat to, co si zrovna většina voličů přeje. Ač je to nesplnitelné, více rozdávat a méně vybírat.
Ś79á39r62k44a 31S90v75o53b23o49d41o25v20á
Kdyby chyby. Odchod Babiše z tohoto projektu (Babiš - zachránce státu) je možný leda jeho úmrtím. Pak si dokážu si představit, že ANO by vedl Havlíček a existovalo by dál.
P18r69o74k45o11p 51D21i46v15i55š
Existovalo, ale někde kolem těch 5%. Dtto se Šílenou.
Rozumnější z ANO utekli už dávno.
K11a93r14e78l 77U88r47b23a89n25e84c
I jednomu kandidátu lze hlas DÁT či NEDÁT. BTW jak to bylo s volbami Klause v ODS? Měříme všem stejně, nebo pak jsme demagogové.
P25e24t55r 44H61á97k
To nemá chybu
Petr Čech: "Tak co, pane Stárku? Odpovíte mi na dotaz, který jsem Vám položil v 7,56 hod?"
Michal Kanda: "Odpověděl vám pan Diviš těsně pod vaším dotazem."
P79e58t83r 82H80á24k
Poznámka komentátora: Dělba práce je nutnou podmínkou efektivity každé organizace.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz