8.12.2023 | Svátek má Květoslava


Diskuse k článku

UDÁLOSTI: Pravda, Láska a Andrej Babiš

Evropská lidová strana navrhla před časem, aby se Evropský parlament zabýval bodem „Riziko politického zneužití médií v České republice“. Na projednání bodu byla prý už delší dobu shoda, bude se konat ve středu 31. května a má být uvedeno prohlášením Evropské komise.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Starý 4.6.2017 20:28

Doležal si zase nevidí "do úst"

"V původně demokratickém prostředí je porušena rovnost subjektů v politické soutěži." - Tajní sponzoři, kmotři s konty v daňových rájích - to byl obraz Doležalovy ODS (je to bývalý Klausův poradce).

Plzeňskou Škodu Holding privatizovali v r. 2002, v době opoziční smlouvy ODS - ČSSD, pánové z MUS za 800 mil. Kč (navíc ještě "půjčených" z MUS) a o dva roky později jenom její část prodali 11 mld. Kč. Opravdu si máme myslet, že z této pro stát "výhodné" transakce nešla "provize" do partajních pokladen? Vždyť takováto lumpárna musí mít politické krytí, jinak by orgány činné v trestním řízení mohli začít "činit"...

Proč se Doležal a spol. "se.ou" jen do Babiše a třeba senátor Valenta se svým imperiem hazardu a svými Parlamentními listy jim nevadí?

M. Prokop 4.6.2017 22:08

Re: Doležal si zase nevidí "do úst"

Sakra, co to hulíte?