Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Andy
jen ten 17. listopad mu nějak nejde pod fousy.
možná mu spíš nejde pod fousy to pokrytecké štkaní politiků, vzpomínky jakjsmebojovaliskomunistyapakjenemohlivyhnatprotožebytonebylospravedlivé a podobné hnusy, které každé oslavy 17. listopadu provázejí.
Náhodný kolemjdoucí
Re: jen ten 17. listopad mu nějak nejde pod fousy.
Při vzpomínce na to, jak si Klaus přiťukává se skleničkou v ruce s Husákem se ani nedivím, že se oslavy tomuto bojovníkovi nehodí do tak nějak do krámu.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz