24.5.2022 | Svátek má Jana


Diskuse k článku

UDÁLOSTI: Co všechno se může v Otázkách VM

V nedělních otázkách Václava Moravce byla na paškálu hned tři krajně hořlavá témata: za prvé manuál, který vydalo minulý týden Ministerstvo vnitra a který se týká obrany měkkých cílů před teroristickými útoky.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Prokop 26.4.2017 21:49

Re: Co vlastně autor článku chce? Cenzuru?

Jistě.

Indentifikovat problémy umí oni i jiní. Na lámání chleba dojde při tom, jak je řešit. Tam jsem ještě od komoušů rozumný nápad nezaznamenal.

M. Prokop 26.4.2017 21:48

Re: Směju se naplno !

nebo má dlouhé vedení.

J. Jurax 26.4.2017 21:18

Re: Už léta nechápu,

Ehm - a díváte se na něj?

Protože nedíváte-li se, nevíte co tam je a pak nemáte to své nechápání o co opřít.

J. Jurax 26.4.2017 21:16

Re: Co vlastně autor článku chce? Cenzuru?

Je, zejména když je ten blázen chytrý a argumentuje vcelku logicky, byť jen zdánlivě.

Totiž věcí, na nichž se komančové můžou s kritikou točit, je bohužel dostatek. A s trochou demagogie ještě víc.

J. Kyselková 26.4.2017 18:57

Re: Směju se naplno !

S tím smíchem je to ironie. Když pan Sobotka veřejně připustil, že ty jejich dekrety o nespolupráci s komunisty jsou odváty, poslouchám pozorněji co který politik říká a jak se kroutí. Takže sorryjako a děs. Já volím pořád stejně.

J. Pospíšil 26.4.2017 18:48

Naprosrý souhlas

Vážený pane redaktore, gratuluji, naprostý souhlas.Mám obavy ze současného vývoje v této zemi

V. Čermák 26.4.2017 18:14

Re: Směju se naplno !

Klidně se smějte, teď, ale je přece všeobecné známo, že Kdo se směje naposled, ten se směje nejlépe....

J. Kyselková 26.4.2017 18:09

Směju se naplno !

Jak si bohatá rudá nevěsta bude do voleb opatrně vybírat a nakonec dokonce zrádně opovrhne i svým soudruhem Burešem ! Puf. To je severák a fofr !

M. Prokop 26.4.2017 16:28

Re: Co vlastně autor článku chce? Cenzuru?

Argumentovat jakémukoliv bláznovi je obtížné, nejen komoušovi.

M. Prokop 26.4.2017 16:27

Re: Co vlastně autor článku chce? Cenzuru?

Nevím co autor, ale já bych chtěl, aby Moravec, i za moje peníze, věnoval víc péče výběru hostů. Komouše i europeouše tam má pořád, někoho liberálního zřídka až vůbec (ne "levicově" či "městsky" liberálního)

V. Podracký 26.4.2017 16:08

Re: Co vlastně autor článku chce? Cenzuru?

Ještě bych dodal, že právě proto, že argumentovat komunistovi je obtížné, protože obvykle svoje teze staví na pravdivé kritice současného světa, začínají se stále více slyšet slova jako: zamezit, likvidovat, ochránit, což jsou jen synonyma pro cenzuru psaní a myšlení. Potom ovšem se asi budeme ptát, proč vlastně ty komunisty odsuzujeme, když realita se pomalu jejich režimu přibližuje. A zase jen oni z toho budou těžit svoji oblibu.

V. Podracký 26.4.2017 16:00

Co vlastně autor článku chce? Cenzuru?

Když někdo není schopen odpovědět komunistovi, tak se má zrušit pořad anebo prostě zavést nějaká cenzura, kterou už neprojde téměř nikdo z oponentů globalismu a europeismu. Nakonec i autor článku skončí v marginalitě a bezejmení. Tím neomlouvám Moravce a ostatní podobné. Ale naučme se konečně argumentovat věcně a ne podle toho, jestli je někdo komunista nebo babišovec nebo socan.

Š. Hašek 26.4.2017 13:47

Re: Hm,

Samozřejmě.

Šéf strany nestihne všechno. I Václav Klaus nestihl všechno. Škoda.

Zkráceno.

J. Fridrich 26.4.2017 11:34

Re: Kapitalisticko-demokratičtí komouši a ještě hůř naopak.

http://neviditelnypes.lidovky.cz/vzpominka-bubnik-0eu-/p_spolecnost.aspx?c=A170425_171337_p_spolecnost_wag

Vizitka komunistů - a to nejen dříve, ale i nyní.. Takový odpad jako je Semelová, Grebeníčkové - otec i syn a pod.. Je jen velmi málo známých a skvělých lidí ze sportu, umění, vědy a hlavně těch nejstatečnějších - tedy našich bojovníků proti fašismu - piloti RAF, tankisti od Tobruku a El Alameinu, ale i dokonce těch z Ruska - kteří nebyli zcela záměrně v těch strašných 40tých a 50tých létech likvidováni komunisty i se svými rodinnými příslušníky

A. Alda 26.4.2017 11:05

Už léta nechápu,

jak se na ten pořad může někdo dívat.

J. Schwarz 26.4.2017 10:39

Re: Hm,

To by se musel Babiš vzchopit a vykopnout "experty" typu Zlatušky a Pelikána...

J. Laták 26.4.2017 10:09

Muselo se hodně změnit

aby nakonec zůstalo všecko tak, jako za tzv. socialismu. Po Únorovém puči čeští bolševici pokořili člověka a rozkradli co se dalo. Když uplynulo 40 let a došel jim dech, zinscenovali sametovou revoluci, kde z přímých potomků bolševických konfiskátorů se v obrácení stali osvícení demokraté a zdatní privatizátoři. Tak vznikla rudá buržoazie, ala Babiš. Paradoxem budování socialismu byla brutální bolševizace státu, kdy lidové masy lnuly k šosáctví a maloměšťáctví. Po listopadu 89 bylo od samého počátku zřejmé, že náš kapitalismus se nebude rodit z etiky a umu rodiny Baťů, nýbrž z obyčejné hrabivosti.

Korupce nebyla jevem nastolení kýženého kapitalismu, ale byla podstatou toho, co se na otevřené scéně v Čechách dělo za vlády KSČ. Samozřejmě, že šlo o lidskou nenažranost, kterou komunisté rafinovaně vyzbrojili přitažlivou ideologií. Ta se postupem času stala normou běžného života. Kdo chtěl něčeho dosáhnout, získat moc, mít pocit vlastní důležitosti a nenahraditelnosti, musel lhát a skákat v rytmu KSČ a Ruddého Prava. Myšlenkové stereotypy dneška jsou přežívající produkty bývalého systému.

Š. Hašek 26.4.2017 9:33

Re: Bohumile uz se s tím smirte

Zakázat nelze, už jen z toho důvodu, že současná mladá garnitura politiků ve skoro všech stranách jsou marxisté. Zakázat i ČSSD, s jejím Dienstbierem a Marksovou(MarxovouLeninovouEngelsovou)?? Zakázat mladého Stropnického, Kliniku??

Prošvihlo se i to (kdopak to zavinil??), že jsme je nepřinutili k zákazu slova -komunistická-. Stále mezi krasohledy se zmiňují nějací nacisté, fašisté, šovinisté, ........... komunismus jest ale košer (samozřejmě krom Stalina a Kimčongněkoho. Ti komunisté se moc nezmiňují, protože krasohledi jsou komunisté! Brusel totéž.

Všedobro máme každý z nás v sobě, jsme lidé, nic nenaděláte. Někdo ale má metastázy všedobra i v oblastech mozku, kde by mělo být hlavně "racio". To je potom průs. Zjednodušeno.

P. Lenc 26.4.2017 9:27

Re: Dnes opět Babiš,

Přesné pane Langře.

P. Maleček 26.4.2017 9:24

Kapitalisticko-demokratičtí komouši a ještě hůř naopak.

Pořád komouši. Když pomineme pod komouši tvrdě kapitalistickou Čínu, kterým do zadku leze celý demokratický svět, či to že komoušské manýry má většina bruselských papalášů, tak i předseda ČR komoušů, dříve STBák, je dnes ve své právnické praxi tvrdě po kapitalisticku podnikající jedinec.

To nemluvě o komouši Zemanovi, který dnes po demokraticku prezidentuje, či místopředsedovi demokratické vlády Babišovi, který je komoušským STBáctvím načuchlý dodnes a nejspíš i proto tak byznyso-politicky úspěšný. A i spoustu komoušů v řadách nejen levicových, ale i pravicových stran, samozřejmě v názvu demokratických, nelze přehlédnout. A to nejen ti působící v komoušsko-KGBáckém Prognostickém ústavu, líhni to přes noc náhle demokratických politiků.

No a pak se divte že sympatie vyvolává a přízeň i voličskou má čistokrevný, jak z 50.let vystřižený komouš Černý, či komoušice Semelová. Aspoň u něj víte, na rozdíl od prý demokratů, na čem jste.

Oni se totiž ti demokrati, bohužel Havla nevyjímaje, z vlastní majetko-mocenské nenažranosti s komouši zapletli tak, že už jim dnes málokdo věří. Třeba to, že nás řadové příslušníky masy pro své zisky a moc neprodají islámu. K čemuž jejich prý demokratické kutění až bučícím způsobem zatím směřuje.

Š. Hašek 26.4.2017 9:20

Re: Hm,

Možno souhlasit.

Firma ANO je slepenec všeho možného, docela smekám, jak se to Babišovi povedlo. Někdy se "probudím" s hroznou myšlenkou - kdyby Babiš vyhodil na hodinu (vede přeci firmu) různé "experty levičácko modernistické", byl by by vlastně nejpravicovější stranou na naší scéně (pokud vezmu v úvahu i počet jeho poslanců). Realisté, Svobodní, atd. zatím mají silový vliv větříku, co jen čeří hladinu.

Zkráceno, nebrat doslova, nejsem volič Babiše, ani ČSSD.

R. Langer 26.4.2017 8:43

Re: Dnes opět Babiš,

Hm, že by kapitalismus bez dotačního socialisty Babiše nefungoval? Neřekl bych. Právě naopak.

R. Langer 26.4.2017 8:41

Hm,

jak komunisté, tak Babiš, tak ČSSD, tak i třeba ODS jsou LEVICE. Pokud se vychází z nějakého jiného předpokladu, nemohou nám vyjít relevantní výsledky. A také to podle toho vypadá.

L. Němec 26.4.2017 7:50

Lucerny a kandelábry

Sranda je v tom, že se komunističtí idioti typu Černého třásli v devadesátkách strachy, nikam nevylejzali a nikde se neprezentovali. Měli by právě Havlovi děkovat a stavět mu pomníky, protože tenkrát stačil jeho palec dolu a komouši by se houpali na lucernách a kandelábrech.On to jako demokrat neudělal a hodně lidí mu za to ještě dneska nadává, třeba tady ten štěpánek. To sou ty paradoxy.

B. Michal 26.4.2017 6:56

Re: Dnes opět Babiš,

Bez Babišů klidně, dokonce ještě lépe.

Už jste zaznamenal další pikantní důsledek Babišova EET? Od příštího března budete muset dostat od mobilního operátora EET účtenku nejen za dobití kreditu u mobilního operátora (máte-li předplacenou kartu, těch je v CR asi 5 miliónů), ale za každé čerpání kreditu, tedy za každou SMS, hovor nebo připojení k internetu.

To má být ukázka řízení státu jako firmy?

D. Polanský 26.4.2017 6:45

Dnes opět Babiš,

je potřeba rozchodit to, že kapitalismus bez Babišů jaksi fungovat nebude a bez nich ani není možný. Slovo kapitalismus je odvozeno od slova kapitál a ne demokracie.

P. Štěpánek 26.4.2017 5:55

Bohumile uz se s tím smirte

Komousi tu budou na vecne casy a v dobe, kdy byl čas tu verbez zakázat, skoronobelista sestavil první komunistickou vládu po Plysaku, než se stacil uhulit k smrti... Tak je tu máme porad a smitec!!! Cest praci.

S. Kalužík 26.4.2017 1:26

Re: Jestli je to citované vyjádření komunisty Černého

Hmm, naznačujete tedy, že je pan Doležal možná, či dokonce pravděpodobně lhář:

.....opravdu doslovný přepis toho, co vypustil z huby.....

pokud je to neúmyslné, jste poněkud mdlé inteligence, pokud je to úmyslné, jste , mírně řečeno, nezdvořák!

J. Vintr 26.4.2017 0:51

Jestli je to citované vyjádření komunisty Černého

opravdu doslovný přepis toho, co vypustil z huby, tak byl buď hodně opilý nebo je to naprostý imbecil (jedno nevylučuje druhé) ...

S. Ševeček 26.4.2017 0:09

Proč se Chovanec vládního zvěřince neohradil?

... není to tím, že je to pravda?