Diskuse
UDÁLOSTI: Bourání ODS pokračuje
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Naďa Jelínková
Topolánkoví
Fandím Topolánkovi a Tlustého s Bémem už nemohu ani vidét,jde jim hochům jen o jejich koryta.
Ladislav N :-)))
Pane Doležale, ťal jste do živého! Budete škrcen, vláčen, do kola vpleten...
Díky za článek!
mik
Re: Pane Doležale, ťal jste do živého! Budete škrcen, vláčen, do kola vpleten...
a to všemi: komunisty, socany, ODSáky z obou křídel, ekoteroristy, ...
Buvol
Pane Doležale, píšete fakt moc zajímavě, ale koření není nikdy dost .. dejte do toho víc sexu! Třeba, jak pan Bernd Posselt není na chlapečky, ale jenom na vepřoknedlozelo ..
Ondra
Pane Dolezal
Tolik nenavisti a posmechu, a tak malo argumentu v komentarich nize. Hlavne se prosim nenechte znechutit a piste pro nas normalni slusne lidi dale sve zajimave postrehy. Diky.
Buvol
Re: Pane Dolezal
"Tolik nenávisti a posměchu .." ano, to je to, co pan Doležal léta uplatnuje vůči Cechům .... a tak se nedivte, že se mu to částečně vrací .. je to jako s tím voláním do lesa ..
Buvol
Re: Zastánce se znovu ozval
Tomu akorát hrozí, že se ušuká k smrti ....
Svatopluk
Než zveřejním hypotézu, měl bych ji alespoň trochu validizovat
To, co Vy tu předvádíte, je sice velmi důmyslné, nicméně bez jakéhokoli důkazu to připomíná paranoické konstrukty.
franta tyčka
Hezky si nadáváte ať už je to kdo je to
Takže rozděl a panuj stále platí?Platilo a platit bude.
promirul
co zbude?
Podle vás dvě silné levicové strany a k tomu jeden stálý žvanil,vy osobně.
Vašek
Nevýhodou našich politiků
je skutečnost,že k problémům a názorům přistupují příliš vážně,bojovně,radikálně.Jsem-li pravicového pohledu na svět,neměl by tolik rozhodit vítězný názor v jedinné pravicové straně,přestože s ním nesouhlasím.Je-li ve hře spor o LS s argumentem že může omezovat svobodu,svrchovanost,či naopak protiargument,že podílem účasti na činnosti EU se mohou disproporce vývojem odstranit,pak lze připustit šance pro oba názory,aniž je nutno jeden preferovat jako pravicový.Za každý jiný názor vystupovat z jedinné pravic.strany,či zakládat jinou je odrazem nízké politické kultury a primitivního radikalismu.Rozmělňování pravicové strany je pouze snadnou nahrávkou,aby zemi vládl populista Paroubek s tou povedenou partou s perspektivou zadlužování až k totálnímu kolapsu.
promirul
Re: Nevýhodou našich politiků
VAŠKU tady to jsou zbytečné kecy,tady nic nevyřidíte.Nějaká diskuse skončí jen v nadávkách.
Jeník
Bourání ODS a fackování Klause
Proboha, kdy už konečně i všichni ignoranti, před tím než napíšou nějakou moudrost i do těchto novin, si dají tu práci aby si přečetli čerstvější informace na téma "globální oteplování vlivem lidské činnosti". Astone, někdy tě pro tu tvoji černobílou natvrdlost nemůžu vystát - tomuhle bys ale měl udělat přítrž....
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz