Středa 25. června 2025, svátek má Ivan
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

UDÁLOSTI: Boj o policii

To, co ještě na konci předminulého týdne vypadalo jen na mimořádně divoký konflikt uvnitř vládní koalice, velmi rychle přerostlo v jakousi studenou občanskou válku.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

PR

P. Rudolf

13. 6. 2016 20:06
Je to docela blbé

když chce komentátor rozebírat pozadí politických dějů a přitom je už dávno odstaven od insider informations. Zbydou mu pak jenom podobné pindy.

0 0
možnosti
PH

P. Han

13. 6. 2016 22:09
Re: Je to docela blbé

Jistě. Bude lepší se spolehnout na vaše outsider informations.

0 0
možnosti
JK

13. 6. 2016 15:29
Souhlasím,

pane Doležale. Doufám, že drzému oligarchovi a spol. dokážou přistřihnout drápy, aby respektoval zákony této země a ne jen ty své. Chuděry koblihy se plaší a netuší, která bije.

0 0
možnosti
JU

13. 6. 2016 15:26
Tak tak, Doležale, braňme demokracii podle

not estébáka Laubeho. Tys to dopracoval.

0 0
možnosti
JU

13. 6. 2016 15:28
Re: Tak tak, Doležale, braňme demokracii podle

aneb Bůh ochraňuj mafii ODSČSSDTOPKDU :-))))

0 0
možnosti
JN

13. 6. 2016 11:45
Kdyby dělal tu reformu potajnu Babiš, tak

by na tom článku a výzvě něco bylo. Ale on Babiš protestuje před překotnou změnou, před ním se ozval Pavel Zeman, ale to nikoho jiného z politiků nebralo.

0 0
možnosti
JR

13. 6. 2016 10:01
Chovanec rozhoduje rychle, důmyslně, propracovaně, promyšlen

Už je mi víc jasné proč "pan" Chovanec rozhoduje rychle, důmyslně, propracovaně, promyšleně...

Absolvoval Západočeskou univerzitu v Plzni, na právnické fakultě, kterou absolvoval během 9 měsíců ...

Tak jaképak velké rozmýšlení - Tuhý trus řekl, že je ta policejní rošáda dobrá, nó a tak je dobrá a fertik, nezdržujte - podepisuji ....

0 0
možnosti
VK

V. Karda

13. 6. 2016 11:58
Re: Chovanec rozhoduje rychle, důmyslně, propracovaně, promyšlen

Soudruhu Rojšle kolik měsíců zvláštní školy jste absolvoval vy když je vám to tak jasné ?

0 0
možnosti
JR

13. 6. 2016 9:59
Pochybné

Pane Doležale, situace je velmi nepřehledná a účast Babiše velmi varující. Stavět se ale jednoznačně na stranu sociálních, tak nějak demokratů je do nebe volající pitomost! Copak nevíte co je v téhle partaji za bolševický a mafiánský póvl? Už jen nejviditelnější osoby "reorganizace" jsou všechno, jen ne důvěryhodní. Chovanec - veřejně usvědčený lhář, všehoschopné politické želé a rychlostudent Plzeňských práv , Laube - aktivní estébák s velmi pochybným lustračním osvědčením a Tuhý - posušný poskok mocných politiků.

Opravdu si myslíte, že tahle sestava vytáhla do nezištného boje za svobodu a spravedlnost?...

0 0
možnosti

J. Jurax

13. 6. 2016 22:53
Re: Pochybné

No, že by tahle sestava vytáhla do nezištného boje za svobodu a spravedlnost si patrně myslí málokdo až nikdo.

Nicméně - dovedete si v naší realitě představit JAKOUKOLIV sestavu vytáhnuvší do NEZIŠTNÉHO boje za svobodu a spravedlnost?

0 0
možnosti
KJ

13. 6. 2016 9:50
Boj o Babiše a jeho kontakty..

To bude... Dzp.

0 0
možnosti

13. 6. 2016 9:47
Ach jo!

jako by nám nestačila jedna katastrofa -EU, my si musíme zadělat na další, naši malou českou. Rozkol v koalici, pak ve vládě, možné nové volby, vítězství ANOferu (zetím vedoucího ve všech výzkumech) a složení nové vlády pod vedením kobliháře, velkořezníka-uzenáře, superchemika a kdovícoještě Babiše, provázené možnými čistkami v policii, která má chránit občany, ale pak bude jen pomáhat panu oligarchovi udržet nové pořádky, které mu pan Šlachta tak příhodně pomohl nastartovat zbouráním předešlé vlády.

Fuj, to jsem se ale příliš zadíval na alternativní budoucnost...

0 0
možnosti
MM

13. 6. 2016 16:54
Re: Ach jo!

ještě asistovaného inseminátora, výborného policistu a vyšetřovatele, skvělého pokladního a klotového cifršpiona. Na ty jste zapomněl.

0 0
možnosti
PL

13. 6. 2016 9:40
Píši to asi

potřetí.Konečně socialistům, ale i lidovcům došlo jaké má dopady spojit se s monstry."Protikorupční revoluce" začíná požírat své děti.A autor má tentokrát pravdu, "žvanírna" se musí sjednotit, i se skřípěním zubů, pokud nechceme zažít nový rok 1948.

0 0
možnosti
VK

13. 6. 2016 9:31
Ano, je to tak.

Ano, demokracie je o dodržování formálních procedur!

Zatím každá významná reorganizace v bezpečnostních složkách byla vždy předem veřejně diskutována v příslušném parlamentním výboru. Případně i ve vládě (I.Langer, případ zrušeni finanční policie, reorganizace státních zastupitelství, atd). Tuhý s Laubem ale nyní tyto formální demokratické procedury zcela ignorují, svou novou reformu si v Parlamentu neprodiskutovali! Policie jedná v tomto případě zjevně mimo parlamentní kontrolu a ignoruje demokratické zvyklosti a procedury. Masakruje tím naši liberální demokracii!

Liberální demokracie, to je mimo jiné systém pojistek proti lidské hlouposti, kdy jeden všemocný a nezávislý idiot dokáže - a třeba i v dobré víře - navrhnout a prosadit nějakou zjevnou hloupost. Například, "kontinuální reorganizaci" v podání Laube/Tuhý: "... 1. července teprve startuje celý ten proces, a než bude ten útvar všechno sdílet a než ti lidé budou sedět spolu na jednom místě, tak to bude trvat ještě několik let, během nichž bude čas ty jednotlivé kroky řešit..." :-))))

Přátelé, nejsem nadšený ani z Babiše, ani Ištvánů/Šlachtů. Ale ten citát, to je výron idiocie par excellence, tento nesmysl chcete hájit, a vydávat to za obranu liberální demokracie?

Nestáváme se tak spolu s panem Doležalem užitečnými idioty, kteří ve jménu demokracie hájí idioty neužitečné!? :-))))))

0 0
možnosti
PL

13. 6. 2016 9:42
Re: Ano, je to tak.

A jak si pane Klepetko jakoukoliv reorganizaci představujete?

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz