Neděle 14. července 2024, svátek má Karolína
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

UDÁLOSTI: Babiš dostal přes nos...

Problém pana Babiše a „korunových dluhopisů“ se v médiích už propírá delší dobu. V posledních dnech však celá věc nabyla na obrátkách.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JK

20. 3. 2017 22:32
Babiš dostal přes nos málo.

Pokud spousta starostů byla odsouzena za drobná pochybení - kvalifikovaná jako daňový podvod - jak možno omluvit tolikeré podezření na miliardové podvody ministra financí ?

Při takové shovívavosti až chorobné servilnosti k osobě pana Babiše mne napadlo, co by si počali jeho stoupenci a vůbec naše republika, kdyby tento finanční predátor zemřel ?

Někteří zdejší diskutéři a ANOnisté by asi zcvokli.

0 0
možnosti
JK

20. 3. 2017 23:02
Re: Babiš dostal přes nos málo.

Andrej Babiš je tak důležitý mocnář a učitel morálky, že jsem se až tohoto morbidního nápadu ulekla. Sorry jako ! Co bychom si počali ? Dravec Sobotka ? Geroj Chovanec ? Spravedlivý Kalousek ?

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz