Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Chceme pro vás bezpečné a kvalitní diskuse, proto mohou diskutovat pouze přihlášení uživatelé.

Využijte nejrychlejší přístup do diskuse pomocí přihlášení přes Bankovní identitu.

Přihlásit / Registrovat

MZ

Na Ukrajine sa bojuje za Západ a demokraciu? Tento Západ, ktorý je stále viac "východnejší" ako Rusko?

https://necenzurovanapravda.cz/2024/06/pakistansky-starosta-londyna-khan-zakazuje-anglickou-vlajku-na-taxicich-behem-fotbaloveho-me-video/

Muslimský starosta Sadiq Khan a šéfové organizace Transport for London tvrdí, že kříž svatého Jiří by mohl „odvádět pozornost“ ostatních řidičů a dokonce způsobit nehody. 125 000 řidičů v hlavním městě bylo varováno, že by mohli čelit vážným pokutám, včetně ztráty licence, pokud budou mít červenobílou vlajku.

A do Londonistánu se podíváme ještě jednou – a to ve videu. V něm muslimský prodavač vyhání zákaznici, protože je údajně příliš spoře oděná a v jejich obchodě mohou ženy nakupovat jen v cudném oblečení. Britka si tak okusila jak bude již brzy vypadat země pod právem šaría, kdy se do obchodu nedostane nejen nezahalená, ale zřejmě ani bez mužského doprovodu. Na chvilku je ve videu vidět i záběr na údajně nestoudnou Britku. Jak sami uvidíte, tak její oblečení by jen stěží v normálním světě vyvolávalo dojem, že je málo oblečená. Nicméně personál obchodu zřejmě neakceptuje zákaznice oděné méně než v hidžábu, ideálně však nejspíš v burce nebo nikábu...

JZ

J89a92n 79Z68e44m30a30n

24. 6. 2024 21:35

Zkouší se pořád to samé. Co, to zřejmě narozdíl od pisálka článku evidentně dobře věděl jak Hitler tak i spojenci za druhé světové války - zde v podání amerického týdeníku již z r. 1943:

https://youtu.be/4-y_oz06_cQ?si=Sjpit4dOJP1aZpqT&t=208

JF

Nojo, že Rusko sice obsadilo, správně řečeno osvobodilo většinu nejbohatších regionů východu Ukrajiny s terorizovanou ruskojazyčnou menšinou je pravda, ale co je to všechno proti tomu, že ta mrcha Madelaine Albright chtěla Rusku ukrást Sibiř, žejo?!! Proto, a jen proto, a na znemožnění tohoto do nebes volajícího zločinu proti míru, a na ochranu tamního ruského herrenvolku musel Vožď Pútin vyhlásit SpecvražOper proti untermenšovským banderovcům, kteří se po desítkách let tajné přípravy, a s podporou NATO hrdlořezů v zádech, užuž před dvěmi roky chystali do Ruska vpadnout, a tu Sibiř ukrást a Amíkům předat - ale sklaplo jim, genius Vožďa je předešel! Že je to obrovská pravda a ne kravina?! Kravina je to o pramičku menší než vaše lži o té Madleně a Sibiři, ale o Titanic větší než vaše vlezpútinořitnické lži o ušlechtilých záměrech bolševického warlorda Pútina! A teďmůžetePŘÁTELÉ, VLASTENCI, LIDÉ - armády ,,B" začítblítčernorudoukrev ... :-)

KK
JJ

J23u87r97a 94J34u95r49a23x

24. 6. 2024 19:32

Podobně Ruskem okupovaný poloostrov Krym s městy Sevastopol a Oděsou ..., píše autor v článku.

Toto pozoruhodné tvrzení věrohodnost článku poněkud snižuje, neboť Oděsa je od Krymu vzdálena vzdušnou čarou přes 200 kilometrů, do Sevastopolu 300.

KK

Sevastopol leží na Krymu a ten je už teď součástí Ruska. Rozhodnutím jeho obyvatel.

Oděsa byla založena roku 1794 ruskou carevnou Kateřinou II. Velikou na místě dobyté turecké pevnosti Chadžibej, po vítězné rusko-turecké válce a porážce Krymského chanátu.

Inu vítěz bere všechno. I tu původně ruskou Oděsu.

MP

Tuto píseň si dnes už vojáci nadšeně nezpívají.

Místo toho dnes vzývají novou technologii, zvanou umělou inteligenci, AI.

AT

A37l63e54s 52T13e72p54l89y

24. 6. 2024 14:51

S těmi surovinami autor pěkně vystihnul, proč USA "brání demokracii" právě na Ukrajině.

Např. ze Somálska se USA bleskurychle stáhly. Ale v Iráku "bránily demokracii" ze všech sil - především tamní ropné zásoby.

"Válka na Ukrajině nás stojí jen 3 % vojenského rozpočtu USA a Američané neumírají."

Ukrajina sedí na 12 bilionech dolarů surovin. „Nechci ty peníze dát Putinovi,“ řekl republikánský senátor z Jižní Karolíny Lindsey Graham.

https://echo24.cz/a/HveFg/zpravy-svet-najdeme-reseni-teto-valky-ukrajina-sedi-na-zlatem-dole-tvrdi-americky-senator

KK

1) Ten senátor nemá co dávat. A cizí suroviny už vůbec ne !

2) Ukrajina vznikla 23. června 1917. Před tím to byla část Ruska. Tak ať si senátor nechá zajít chuť.

3) Rusko se doufám nenechá vyprovokovat k jaderné válce a Ukrajina se bude muset spokojit s tím, co ji Rusko nechá. Dluhy platit nebude. Ty zaplatíme my EU-pitomci. I ty dluhy vůči Americe.

AT

A27l26e91s 43T92e51p69l72y

24. 6. 2024 14:41

"..útočícím a krutým Palestincům proti Izraeli."

Palestinští teroristé zaútočili na Izrael 7.října 2023.

Od té doby už útočí Izrael na Palestince v rámci odvetné akce.

Foto

Pravda. Ale zkusím parafrázovat. Nacistické Německo napadlo Polsko, západní Evropu, VB a Sovětský svaz.

No a v rámci odvety západní Spojenci a Sovětský svaz útočili na nacistické Německo.

MG

Po rozpadu Sovětského Svazu se USA staly světovým hegemonem jako byla Římská říše ve starověku. Vznik světového hegemona vede automaticky k zániku mezinárodního práva, které potřebuje ke své existenci multipolární svět. V rámci pax americana o všem rozhodují USA a pro mezinárodní právo již není žádný prostor. Všechny rozpory se zcela logicky řeší vojensky, protože žádné mezinárodní právo neexistuje. Podobně jako s Římskou říší se s USA nevyjednává, buď se s nimi válčí nebo se jim musí každý podrobit. Veškeré úvahy o mezinárodním právu jsou dnes v podstatě bezpředmětné.

LZ

L97u36i33s 55Z52í73d14e21k

24. 6. 2024 13:54

Vono se to blbě mentoruje Rusko, když půl Kypru furt okupují Turci a Srbské Kosovo Albánci bránění Američany....

Chybí tu Churchill, Mme Thatcher, R. Reagan.

Jsou tu jen mátožné postavy,jako A. Merkelová ( ta prý "uměla" Putina !!) a další němečtí premiéři, francouzští prezidenti, Biden, Trump a Obama, nebo Uršula. Rváč Putin může být klidný ( pokud se Rusko vnitřně nezhroutí).

DL

Solovjev rika, ze je Putin zbytecne moc mirny. Byt na jeho miste nekdo jiny, uz tady mame atomovou valku - rika Solovjev.

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz