Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

JP

Vzkaz pro paní Kolářovou!

Nebyl by z toho semináře k mání nějaký ten filmeček? Pro you tube tema jak stvořené.

Jednak se to pořádalo za naše peníze a tím na to máme právo a pak, za druhé, toužím vidět naši Zubačku a seznámit se do hloubi s jejími názory.

SK

Pokud si někdo jako název své strany zvolí označení, které patří mezinárodním zločincům (těmi byli námořní piráti v minulosti a jsou i v současnosti), pak je to tak symptomatické, že není co dodat. Podobný (teoretický) příklad: kdo by věřil politické straně s názvem cosa nostra?

PV

.... pirátstvo si hledí zařídit teplé a pohodlné pirátské zátoky v nových úřadech... po dalších parlamentních volbách se jim budou hodit...

Děkuji paní doktorce Kovářové za poctivou práci.

TK

Bude to tvrdý úkol, odpiratizovat všechny ty úřady! A poslat piráty zpět do civilu.

J73a71n 35Č61e31r78n10ý

24. 6. 2024 18:04

Piráti jsou trockisté nové doby. Ale voličů maji dost.

JM

Smysl existence této vlády, zčásti převzatý od vlády Babišo-Sobotkovy je založen na zprostředkovávání pokynů, přání, požadavků a ideově nakažených návrhů řešení nejfantasknějších pseudoproblémů, které by bez pilného činění jak orgánů EU tak i našich vlád vůbec nevznikly. Příkladem budiž přednost OZE před JE, přešlapování před důchodovou reformou, rozšiřování státní agendy cestou ustavování nových, většinou duplicitních institucí, nepřetržité reorganizace všeho. Projednáváním případů, jako je zřízení dětského ochránce, korespond. voleb, projednávání závěrů x-té komise, utajování případné registrace branců, . . . se dosahuje několika záporných efektů. V daném případě ustavení dětského ochránce - zbytečně se zřizuje instituce, která oslabuje výsledky práce dosud fungující praxe, ztrácí se čas, potřebný k řešení skutečných problémů. Marnění času lidí a energie vyhovuje pouze těm, kdož dostávají příležitosti poukazovat na jejich vlastní nepostradatelnost. Nad nepodstatnými, z palečku vycucanými tématy se u p. Moravce tak krásně debatuje!

PD

Problém je, že ty předchozí nebyly lepší a ani teď se nic lepšího nenabízí.

VP

S paní senátorkou JUDr. Danielou Kovářovou plně souhlasím. R^

LZ

L17u68i65s 96Z32í45d36e79k

24. 6. 2024 13:18

Kovářová, Kovářová, ty na tu svou hubu nekorektní doplatíš ! Doufám, že tě po rozvědčíkovi uvidím na Hradě, který tam vygruntuješ !

KV

Bůh ve své moudrosti stvořil rákos. Víte asi proč. Tatíci měli řemeny, ševci potěhy. Víte asi proč. Na mladé zmetky platí pouze parfors, nikolivěk ombudsman. Takový dětský zmetek ve vlaku či v letadle, kdy matička abstrahuje od základní výchovy, toť zážitek. Takového zmetka bych asi přerazil, ale prrr, toť nelze. Nutno snášet příkoří nezletilců bez možnosti "seřezat jim obhýždí", nazval bych to jinak, ale Seznam ve své citlivé duši by mne i jinak utípl (diskuzi mám doživotě utíplou, že jsem se podivil, že Frontex nemá prachy na munici k použití).

PP

P73e50t13r 22P10a65v18e31l

24. 6. 2024 11:25

O oblíbenosti Pirátů svědčí i tento druhý výprask od voličů. Akorát nyní se už nemohou vymlouvat na STAN. A je dobře, že ta frakce Zelených magorů v které je ta jedna pirátka ;-D oslabila natolik, že mají jenom 51 poslanců v EP. Tedy co do počtu poslanců jsou předposlední frakcí. Za nimi už je jenom ještě horší levicová lůza.

KZ

Tak pokyn k flusání jste splnil ale kde je to pofoukání senátorského bebíčka?

PB

P24e39t89e 17B47r65i69c96h

24. 6. 2024 11:25

Když byl svět ještě normální, piráti se pohupovali na ráhnech. Připevněni za krk!!Rv

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz