Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seF67r36a83n84t56i46š87e76k 61N90a33v90r75á43t53i15l
Čím více se aktivisté neziskovek, jako inženýři lidských duší, pletou do školní výuky, tím více dětí propadá stresům a má duševní problémy. Potřeba je méně neziskovek a více rodičovské péče.
D59u29š68a23n 60P92o86l76a96n41s59k39ý
A občas i pevné ruky učitele.
P68e38t36r 10H46á10k
"Sofa přišla na to, že by učitelé měli přidat."
Nikoli, paní kolegyně, a překvapuje mne, že při Vaší dlouholeté zkušenosti jim to věříte.
Učitelé nemají provozovat "práci s emocemi" navíc, ale MÍSTO výuky. Prostě další způsob, jak toho naučit méně - leitmotiv českého školství posledních 35 let. Učitelé, neučte! Správně je sedět na koberci a řešit emoce. Učilo se za Marie Terezie. Děti nic znát ani umět nepotřebují! Kdo učí, je stará struktůra a měl by okamžitě skončit.
J60o57h55n 16S65m69i57t81h
Když se omezí financování parazitů, tak se problém zmenší.
J62a92r66o95s31l93a67v 74K33o25č31í
chcípnou hlady
M67i19r73o48s16l87a25v 86V58l17a32s63á32k
Nejlépe, když si rodiče odhlasují zákaz vstupu neziskovek do školy a budou na tom tvrdě trvat.
M53i75r82o94s58l53a62v 97K64o78c39i93á19n
Neziskovek, politiků, prodejních automatů... Vždycky jsem si myslel, že to je samozřejmé a netřeba o tom hlasovat.
P10e19t64r 71K92u14b21á78č
Otázka stojí jinde. Za čí peníze organizace SOFA funguje? Není to náhodou jeden z mnoha kamínků, který, dříve nebo později spustí lavinu státního bankrotu a proto by se jí - v rámci pokrokáři milované "preventivní opatrnosti" - měly státní finance utnout už teď.
B78a89y85o 18X48x
Školství......Sodoma Gomora. Nedávno se stalo....trolejbus do centra Ostravy. Z konečné obsazen děckama ze ZŠ tak kolem 8 let stáří. Všechny děti sedí. Nastupuji u Hornické polikliniky, se mnou asi 4 babky zjevně od doktora....o hulkach, berle.....Děcka sedí, ani je nenapadne vstát, pustit ty belhave babky sednout. Ozvu se s tím, že je to banda nevychovaná a že by se měly učitelky stydět....Dvě děcka vstávaji, učitelky se na ně obrátí a řiká (cituji):"Seď Aničko jen seď, to jsou JEN SLOVA!" Nejraději bych te bblbce jednu lištil přes pysk. Tohle vychovava děcka....co z toho pak može byt....krista...Ja bych jim dal kurde Montesorý a jine kraviny...Pokud budeme děcka učit stylem "hlavně jemně, lehce, aby se nestresovaly" budou plné ordinace psychologu a každé druhé bude mit ádé-hádé....."jen slova Aničko, jen slova". Kdyby ji jednu liskla, ANička za 5 minut o tem nevi a di příště si da pozor aby pustila vždy starši a nemohouc sednout. Takhle bude považovat duchodce za otravny hmyz co říká "jen slova".....jáj, to sem se zas rozpálil, ale mne tohle nepředstavitelně nasírá když vidim, jaké blbaně vychovávají děcka a hlavně jak a dle čeho.
E28v50a 82K98o73r39b38e43l51o54v21á
Jo, Anička pustí babičku sednout, trolejbus sebou trhne,Anička si natluče zadeček a rodiče učitelku sežerou zaživa. Kdyby se to stalo vaší Aničce, tak budete žádat pro učitelku pomalu trest smrti a nějaká výchova k úctě ke starším vás zajímat nebude.
K71a26r79e61l 33M13o40r43a54v95e86c
Tzv. "práce s emocemi" je společenský kýč, autorka uhodila hřebíček na hlavičku.
J15a31r86o24s27l52a53v 74K84o95č86í
Divíte se, že je nedostatek učitelů, když to řídí pomatenci
S19m34u22t24n64ý 14K10o64m75i57k
"Nezpochybňuji lékařskou péči o duševně nemocné."
To já také ne. Právě proto mi nevadí, bude-li lidem z organizace SOFA poskytnuta na účet zdravotního pojištění. Mesiášský komplex již v dějinách napáchal mnoho škod.
J64o53s98e76f 34H58e54r74i59n51k
Přiznám se, že o organizaci SOFA jsem neměl nejmenší tušení. Podíval jsem se na její stránky. Více než 30 lidí ve funkcích ředitel, manažer, analytik, expert, koordinátor. Prakticky jen manažerů a ředitelů je téměř polovina z uváděného počtu. Těžko si představit, že "ředitelují" a "manažerují" sami sobě.
P62e51t40r 45D61v22o59ř21á85k
Co je na té představě těžkého?
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz