Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

SKANDÁLY: Hlavním viníkem Mynářových průšvihů je Miloš Zeman

Mynář jaksi nepochopil, že je rozdíl mezi soukromým podnikatelem a pracovníkem státní správy a obojí si spojil v jedno. Něco ve stylu Sám sobě s.r.o. On se domníval, že je nedotknutelný a může vše.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
HR

Skoro půl století bez jakýchkoli morálních hodnot. vypnuty hodnoty po staletí zastupované církvemi, často šlechtou, stovkami zámožných továrníků, a jednotlivců, charitativní činnost, angažované řádové sestry, milosrdní bratři a více a více. Dokonce i někdo jako Beneš a manželka podpořili v různých případech nezaviněně do bídy upadnoucí občany.

Ale půl století zřejmě udělá své. pokřiví charaktery, jak hradního pána tak jeho sluhy.

Věřme tedy že to nebude trvat zase pár století než se z toho dostaneme. V okamžiku trochu svítá.

0 0
možnosti
PD

K morálním hodnotám potřebujete instituce?

0 0
možnosti
OS

Kam se hrabou celý hrádky na Hradě na legrácky nejlepšího premiéra ODS Mirka Topolánka. To byly časy jeho páníčka pandurovýho Dalíka, bez něhož by Topol nebyl vůbec nic !!! Jen nastoupil letěl si vládním speciálem na lyžovačku. Pak ta Černýho Vondrova Entropa, co zaplatil Babiš. A jak to Evropě osladíme. A přítel Berlusconi, ale také III.energobalíček, kdy odborníci poukazovali na budoucí průšvihy unijních debilních nápadů, na které únie dojela v roce 2021 krachem burzovní neviditelný ruky energotrhu a kdy CZ ERÚ pevný ochránce spotřebitelů, selhal na celý lajně. A také další privatizace, také army matroše, což žádnou kontrolou, skončilo možná mankem, výbuchy muničáků u Vrbětic. A s největší pravděpodobností, to naformulovala BIS jako zlovolný akt neobyčejně výkonných Pata a Mata z Širé Rusi. Což konečně přispělo k vyrovnanému stavu diplomatických pracovníků a zároveň k energodrahotě a fialovic ;-(inflací.

0 0
možnosti
VVS

Autor je b_l-b .Mynář to odsíral proto, že protizemanovská hysterická banda na Zemana nic nemohla najít a asi by to ani neprošlo a tak se soustředila na lidi kolem něj. Kdyby byla pravdivé jen 1% z toho, co na Mynáře všichni kydali ( pak to bylo vždy odloženo anebo se ukázalo, že o žádný trestný čin nešlo) , tak by Mynář už dávno seděl. Lidské nuly tady blijí ....

0 0
možnosti
JJ

J67u36r41a 76J39u32r89a25x

4. 3. 2023 22:21

No, neseděl. Ono ručka ručku myje. Kancléř si jenom trošku přikrádal, no a?

Není náhodou kancléř dodnes bez prověrky, požadované pro jeho funkci? Asi on sám i jiní vědí proč.

0 0
možnosti

J53a58n 33Č73e68r19n78ý

4. 3. 2023 18:06

Od zastupitele ODS to je dobrý vtip. Mynář není anděl, ale že se novináři nezajímají třeba o miliony co tečou do Fialovy neziskovky, kde jsou údajně zaměstnaní i jeho synové . ;-D

0 0
možnosti
JJ

J77u52r30a 80J84u95r62a53x

4. 3. 2023 22:23

Budou se - možná - zabývat, až Fiala půjde od válu a ztratí krytí.

0 0
možnosti
PD

Informace z Hradu? Radši počkám, až se tam vymění manšaft.

0 0
možnosti
PB

P36e40t65e 84B20r46i54c26h

4. 3. 2023 11:56

"Předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský už dříve uvedl, že považuje Miloše Zemana za přítele, ale nikdy nepochopí, proč na Hradě drží to strašné trio Mynář, Ovčáček, Nejedlý, ..."

Předcházelo výroku proti Agrofertizaci Hradu.

Předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský není soudce, ale politruk!!

0 0
možnosti
JF

Výrok "... že považuje Miloše Zemana za přítele, ..." - zřejmě platil v době, kdy ještě Pavel Dostál mohl Zemanovi říkat Bimbo. Dostál umřel dřív, než mohl upadnout v nemilost ... :-(

0 0
možnosti
LN

Několik dní před příchodem týmu zvoleného prezidenta Petra Pavla vyslal hradní kancléř Vratislav Mynář svého úředníka Jana Nováka na služební cestu do Londýna. Jejím účelem je prohlídka Buckinghamského paláce. Cestu hradí prezidentská kancelář.

Šéf Správy Pražského hradu Jan Novák se obrátil v předchozích dnech na kancléře Vratislava Mynáře s požadavkem, aby mu Hrad umožnil cestu do Londýna. Mynář nápad posvětil, a Hrad tak jeho podřízenému zaplatil služební cestu. ...

https://denikn.cz/1094237/sluzebni-cesta-last-minute-mynaruv-podrizeny-se-jel-podivat-na-prohlidku-buckinghamskeho-palace/

0 0
možnosti

Neměl ho raději poslat na prohlídku Kremlu?

0 0
možnosti
MV

Obávám se, hradní lumpárny budou pečlivě inventarizovány a tím to skončí.

0 0
možnosti
PB

P34e56t92e 21B54r18i91c97h

4. 3. 2023 11:58

Pečlivě inventarizovány budou proto, aby se nepomíchaly s budoucími lumpárnami:-P

0 0
možnosti
JP

Je to tak, hlavním viníkem (nejen) Mynářových průšvihů je Miloš Zeman. Pětiminutový rozhovor s tím primitivem měl Zemanovi otevřít oči před jeho jmenování kancléřem. Jestli někdo z nich na toho druhého něco ví, nelze vyloučit. Jméno Mynář lze hravě nahradit jmény Balák nebo Ovčáček se stejným výsledkem. Je překvapivé, že jediné jméno, Martin Nejedlý, mně tam nepasuje.

0 0
možnosti
JV

Je-li panu Pánkovi (a asi i jiným lidem) zřejmé, že pan Mynář zneužíval nejen státní peníze, ale i majetek (což chápu jako, že kradl), pak to musí být zřejmé i policii. Očekával bych tedy, že během dvou tří týdnů bude pan Mynář řádně obžalován z rozkrádání státního majetku a postaven před soud. Jinak to jsou všechno jen další pindy ala kauza Babiš pro pobavení některých občanů.

0 0
možnosti
LN

:-) A Zeman mu obratem udělí milost, že? Nestalo se tak?

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz