7.12.2021 | Svátek má Ambrož, Benjamin


Diskuse k článku

ROZHOVOR: Zatím je ztracená snad jen Francie

Důvodů mám samozřejmě několik. Na prvním místě, jako u každé jasně a poctivě definované politické strany, je důležité stranictví, jen to umožňuje její pravou soudržnost, a já sdílím s Realisty značnou názorovou shodu, možná až 90procentní.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Kolář 1.9.2017 18:06

už je to tady

Vysněná konzervativní revoluce v Británii se nekoná, tak to pan filosof přišel prubnout do ČR. Bude to mít ovšem zajímavé konotace, neboť český konzervativismus je jenom zetlelý nacionalismus s bolševickým odérem.. Takže další zklamání je již na cestě .. ,atd atd ...

O. Uživatel 1.9.2017 20:06

Uživatel požádal o vymazání
P. Rudolf 1.9.2017 12:43

Pan Tomský

je ideální politik pro středové a levicové strany. Spolu s mentorem přilákají ke svým SurRealistů všechny zhrzené a zapšklé pravičáky z leknutí, čímž spolu se "svobodnými" odeberou ostatní pravici cca 2% hlasů, díky čemuž bude ODS zase o něco slabší a Topka se nejpíš do sněmovny nedostane vůbec.

Bravo Tomský, bravo Robejšek, bravo Mach.

S. Netzer 1.9.2017 12:51

Re: Pan Tomský

Všichni jmenovaní rození lidoví tribunové, mající schopnost strhnout masy. :-))))

M. Vondráček 1.9.2017 15:27

Re: Pan Tomský

O strhávání mas toho víte u Vás v Reichu hodně , že ano :-)

J. Vlček 1.9.2017 16:08

Re: Pan Tomský

Je krásné, paní Netzerová, jak dovedete pana Rudolfa při každé příležitosti podpořit a přilepit se mu jako něco na košili. Opravdu dojemné souznění dvou duší stejné "kvality".

S. Netzer 1.9.2017 16:14

Re: Pan Tomský

Vy si přivlastňujete právo hodnotit hodnotit něčí "kvalitu" duše, vy lidský odpade?

J. Vlček 1.9.2017 16:25

Re: Pan Tomský

Co to je lidský odpad? To je to něco, co se tak lepí panu Rudolfovi na košili? Ale to něco jste vlastně vy, že.

J. Fialová 1.9.2017 16:49

Re: Pan Tomský

Vy si přivlastňujete "právo" nazývat jiné lidi "lidským odpadem"? Mohla byste také používat ve vašich končinách už dávno zavedený termín "Untermenschen".

H. Lukešová 1.9.2017 17:09

Re: Pan Tomský

Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš, říká naše české přísloví. Někteří lidé s antisemitským neomarxistickým zaměřením mají ve zvuku dělit lidi na "podlidi" a "nadlidi".

J. Kanioková 1.9.2017 19:55

Přesně..

A. Nový 1.9.2017 18:19

:-)))

Ten odpad máte, pí. Sybille Net zero, z koránu a nebo od Ády z jeho boje?

H. Lukešová 1.9.2017 14:59

Re: Pan Tomský

Jo tak si založte vlastní politickou stranu (lidé jako vy) a určitě vyhrajete volby a zavedete ten správný režim...

R. Morava 1.9.2017 12:09

Ti Realisté se mi líbí čím dál víc

A pan Tomský má skvělé názory.

"Jestliže migranti ohrožují národní bezpečnost, čili sama jejich přítomnost (velkého počtu) vytváří napětí, tak přece nebudou v bezpečí!"

To je mne nedávno taky napadlo, když psali o perzekuci Křesťanů muslimy v německých střediscích pro migranty. Touto masovou ilegální migrací ty kteří potřebují pomoc a ochranu v Evropě těžko dostanou když většina je právě těch kteří nenávist a válku způsobují.

Zajímavý je i názor na papeže a církev. Částečně je to tak, pokud má miliardu oveček mimo Evropu a pár milionů v Evropě, může ji hodit přes palubu. Jen je problem že to vychází z neomarxistického přesvědčení. Pokud zmizí Evropa se svou demokracií a vlastně i humanismem spadne do temna celý svět. A hlavně papež nevyzývá jen k příchodu Křesťanů ale i k podpoře náboženství Muslimů. Evropský individualismus, sobectví, potratismus a nevíra jsou na tom sice příšerně, ale pořád to není jinde ve světě o moc lepší. A určitě ne v muslimských státech. Pokud Evropu smete multikulturalismus, nebude už možno se vrátit.

V. Student 1.9.2017 12:27

Re: Ti Realisté se mi líbí čím dál víc

Ťukl jste na to - jinde ve světě to není o moc lepší. Existuje vůbec na světě systém, který své mezní konfrontační situace umí efektivně vyřešit? Ne ten který si je nepřipouští nebo na který ještě nedošlo (např. Švýcaři), ale ten, který se s problémy umí dobře poprat a vítězí. Já tedy si poněkud...jaksi...nevybavuji.

P. Princ 1.9.2017 11:49

Já ne.

Cituji pana Tomského : "...ta má (vía), že Bůh stvořil a vlastně vytváří národy."

Really ?

V. Student 1.9.2017 12:29

Re: Já ne.

Našlo by se v Bibli pár příkladů, které k tomu názoru vedou - zmatení jazyků, slib vytvoření silného národa např. z Abraháma, atd.

R. Morava 1.9.2017 20:22

Re: Já ne.

Tak strom se pozná po ovoci. To je taky v Bibli i když v té nové části. Možná je to i v té staré Židovké, protože ona je to vlastně jedna Bible, jen ji Ježíš udělal jednoznačnější. Protože národy tu byli a víceméně to fungovalo jsou od Boha, což ale neznamená že musí být vždycky, Bůh totiž neustále tvoří. V každém případě to co s národy dělá EU od Boha není. Ono se to pozná i podle toho odstraňování křížů, kdo tomu vládne.

A. Alda 1.9.2017 11:28

Nejméně dvacet námitek bych mohl vznésti,

ale raději zůstanu na povrchu věcí: Ztracená není jen Francie, ale i Británie, Nizozemí, Belgie, Německo (!), Švédsko, Kosovo, Cařihrad (ten už dlouho), Albánie, Itálie a velký boj probíhá o Španělsko.

S. Netzer 1.9.2017 11:53

Re: Nejméně dvacet námitek bych mohl vznésti,

Od někoho, kdo je schopen vyslovit "myšlenku", že by Česká republika měla mít atomovou bombu, taková blbost nepřekvapí.

A. Alda 1.9.2017 14:13

A proč by Česká republika

neměla mít atomovou bombu?

J. Jurax 1.9.2017 20:59

Re: Nejméně dvacet námitek bych mohl vznésti,

No, ad rem, madam, zkuste to.

Proč myslíte, že Německo, Francie etc. nejsou ztraceny, že odolají, moslemíny vstřebají a přimějí k asimilaci nebo naopak vypráskají do nějaké Machometánie.

Umlaťte ho argumenty, máte na to 2000 znaků na jeden příspěvek.

V. Student 1.9.2017 12:21

Re: Nejméně dvacet námitek bych mohl vznésti,

Osobně si myslím, že Kosovo je ztraceno více než Francie. O té si iluze ale také nedělám. Je větší, takže to tam jenom bude trvat déle.

M. Šejna 1.9.2017 11:24

ze Psa se stala politická agitka "Realistů"

Pan Neff to už s tou agitací ve prospěch Realistů přehání. Hlavně ale ty články "realistů" jsou čím dál tím pitomější a nerealistické.

Dnes to pan Tomský "vylepšil" tvrzením, že slovák Babiš nemůže oslovit českého voliče. To je opravdu dokonalá ukázka "realistického" pohledu na voličské preference. Zatím totiž slovenský Babiš nebo poloviční Japonec Okamura oslovují voliče víc, než nacionálně-čistokrevně geneticky prověřený Čech židovkého původu Tomský. Tomskému asi ještě nedošlo, že Češi jsou dost vlažní, pokud jde o nacionalismus, že jim nevadí jiná národnost a jiná rasa, pokud dodržuje české zvyklosti a českou kulturu.

Absolutní perlou je ale Tomského volební heslo, že chce méně byrokracie a silnější stát. To je, jako by chtěl více ohně a méně požárů.

A. Alda 1.9.2017 11:32

Tak "živoský původ"...

Dobře jste svou politickou názorovou cestu dovršil. Zpět k pramenům - jako v padesátých letech, že?

M. Šejna 1.9.2017 11:53

Pane Aldo

já mám židovský původ také, stejně jako Tomský. Serou mě ale lidi, kteří si myslí, že Čechy osloví jen čistokrevný Čech. A je mi úplně jedno, že to teď zrovna říká Čech židovského původu.

V. Student 1.9.2017 12:31

Re: Pane Aldo

Vás spíš se*e, že Realisti docela sbírají body, ne?

J. Václavíková 1.9.2017 13:00

Re: Pane Aldo

Tak tohle je opravdová perla. Takový vtip by neměl jen tak zaniknout!

V. Student 1.9.2017 14:07

Re: Pane Aldo

Přiznám se - jsem jasnovidec. Neuvědomil jsem si, že prozrazuji něco, co teprve přijde. Tak to na mě neříkejte, oni by lidi chtěli, abych jim předvídal budoucnost:-)))

P. Rudolf 1.9.2017 12:47

Re: ze Psa se stala politická agitka "Realistů"

Pes je už dlouho hlásnou troubou IVK a "svobodných". Jelikož Neff zjistil, že tato uskupení jsou voličům spíš k smíchu, tak se chytá Robejška. Smutný to konec kdysi docela rozumného intelektuála.