9.8.2022 | Svátek má Roman


Diskuse k článku

ROZHOVOR: To si nechte od cesty, Válku

Je dobře, že schodek je nižší. Není dobře, že je tak vysoký. Víc se k tomu asi říct nedá. Pandemie skončila, není už žádné ospravedlnění pro nějaké „zachraňování“ ekonomiky v podobě enormních výdajů a zadlužování – a přesto schodek vypadá, div ne jako kdyby byla válka…

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Valenta 16.2.2022 10:09

Snížení schodku autorka vezme na vědomí s poznámkou, že by mohl být nižší, daňové bláznění polské vlády v podstatě kvituje ale pandemický zákon, což je čajíček proti tomu co chystala vláda minulá, ten považuje přímo za strašlivost.

R. Polášek 16.2.2022 10:31

Ono vůbec většina takové té alternativnějšíé pravice se těmi antivaxerskými dezinformacemi a těmi bláboly kolem očkovací "nesvobody" vesměs dala strhnout .

Přitom mají obrovské štěstí, že kombinace nakažlivosti a smrtnosti zatím všech covidových mutací je poměrně nízká. Že to nenaočkovaní antivaxeři bez problémů přežívají, pokud mají jen trochu štěstí. A že jediné, co v naší společnosti blbnutí antivaxerů odnáší, jsou přepracovaní zdravotníci a zbytečně vysoké náklady, které zaplatíme všichni, na nakažené , případně umírající smůlovaté antivaxery na JIPkách.

Kdyby byl covid smrtnější a nakažlivější, tak ti nenaočkovaní antivaxeři jsou po prvních pár měsících epidemie vesměs v penálech nebo v popelu v urnových hájích.;-D;-D

J. Hejna 16.2.2022 11:19

Ano, pane Polášku.

A kdyby byly "někde jinde" ryby, nemusely by být rybníky.

R. Langer 16.2.2022 13:01

Kdyby chyby, Svědku kovidův. Lhali jste a pořád lžete, jako když Rudé právo tiskne! ;-€

P. Diviš 16.2.2022 10:49

Zapomněla dodat, že státní výdaje prostě jsou přílišné, ale mandatorní.

Jinak má v té ekonomické části pravdu. Do zdravotnictví by se raději plést neměla.