15.7.2020 | Svátek má JindřichDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


ROZHOVOR: SarajevoŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 68, poslední: 5.12.2017 12:33, přehled diskusí

Hrůza mě jímá ještě dnes:
Autor: L. Němec Datum: 5.12.2017 12:15

Prej "vládní převrat a naprostá destabilizace státu a politické scény". Chachachachacha, to je vůl, to neni možný :o))))))))))))))

Na Lájoše Bácse a Pepu z Honkongu už nevzpomněl, senilní dědoušek.

Re: Hrůza mě jímá ještě dnes:
Autor: J. Václavíková Datum: 5.12.2017 12:30

Bohužel, možné to je.

Švýcarské konto a Sarajevský atentát:
Autor: B. Brousková Datum: 3.12.2017 11:40

Sarajevský atentát , alespoň ten který se týkal ODS, nejde oddělit od tzv. švýcarského konta. Konta z kterého ODS prokazatelně čerpala finance a dodnes se nezjistilo, kdo na konto tyto peníze poukázal. Konto nepochybně existovalo protože to potvrdilo i švýcarské státní zastupitelství. Kontem disponoval tehdejší funkcionář ODS Ludvík Otto. Podpisové právo k němu měl i tehdejší místopředseda ODS a její pokladník Libor Novák. Z curyšské banky Credit Suisse na konto v pražské ČSOB a následné do Foresbank přišlo na účty Ludvíka Otta celkem padesát milionů korun. (v přepočtu protože konto bylo dolarové). To právě potvrdili Švýcaři. Tyto peníze prokazatelné použila ODS. Policie také zjistila, že za rok 1996 utratila ODS o devadesát milionů korun víc, než měla oficiálně k dispozici a předpokládala, že tyto peníze byly poslány z ciziny. Zároveň došla k závěru, že toto konto souviselo s privatizací Telecomu. Jenže Švýcaři souvislost s Telecomem nepotvrdili a tím celá kauza vlastně skončila. Ludvík Otto dostal po deset let trvajících tahanicích dvouletou podmínku za nezaplacenou daň z příjmu a Libor Novák byl nakonec zproštěn vinny přestože to byl on, kdo vyrobil zfalšované příjmové doklady na celkem sedm milionů korun od sto let mrtvého Maďara z Budapešti a druhý na jakéhosi (pokud se nepletu) bezdomovce z ostrova Mauricius. Odkud byly miliony na kontě ve Švýcarsku se dodnes oficiálně nezjistilo a ti co to vědí si prý nic nepamatují. Podle jedné verze pocházely, přestože Švýcaři to popřeli, skutečně z privatizace Telecomu, další verze je , že to byly miliony od Viktora Koženého a naposledy se ozval bývalý majitel fotbalové Sparty Petr Mach s verzí, že peníze byly od něj a že je ODS jenom půjčil a dodnes mu je nevrátila.

Re: Švýcarské konto a Sarajevský atentát:
Autor: P. Rudolf Datum: 3.12.2017 11:52

Fakta tady nepište, neb vás zdejší Bratrstvo modré kočičí pracky spolu s Klausovými věrnými ovečkami odsud vyštípe.

Re: Švýcarské konto a Sarajevský atentát:
Autor: P. Svobodný Datum: 3.12.2017 14:26

Kde jsou fakta ? V Blesku ?

Kde se vám to stalo? :-)):
Autor: A. Nový 840 Datum: 3.12.2017 12:01

Co ilumináti a marťáni?

Re: Švýcarské konto a Sarajevský atentát:
Autor: L. Novák 475 Datum: 3.12.2017 13:00

Slyšela jste někdy o tzv. "Bilionovém tunelu OZE". To je výsledek usilovné práce koalice ČSSD a na svět přišel v Zák. 180/2005 Sb. o podpoře obnovitelných zdrojů energie. Přečtěte si o tom něco, abyste tady nevypadala trapně blábolením o nějakých milionech ve stranické pokladně. :-)

Jo, ještě připomenu, že 1 bilion = 1000 miliard. Korun českých. :-P

Re: Švýcarské konto a Sarajevský atentát:
Autor: B. Brousková Datum: 3.12.2017 14:15

Jenže ty "nějaké miliony ve stranické pokladně" byly právě spouštěcí rozbuškou k "sarajevskému atentátu" .To vám patrně uniklo. A není problém si to ověřit, Vaše blábolení o nějakých pofiderních tunelech a tisících bilionů je ovšem o něčem jiném. Se sarajevským atentátem možná souvisí jen ve vaší fantazii. Protože Václav Klaus vzpomíná na to co on nazval sarajevským atentátem. Proč taková skromnost? Komouši také mluvili v souvislosti s Černobylem, že "takových ka tastrof jen v USA proběhly tisíce" Možná to byly dokonce biliony : Fantazii se přece meze nekladou. Ještě připomenu --znájetě vy što éto trilion? Tak pro příště přidat, přidat- nač ta skromnost? .Ať nejste za blbce.

Re: Švýcarské konto a Sarajevský atentát:
Autor: M. Moravcová Datum: 3.12.2017 17:27

ale prdlajs, to se jen pravdaláskaři v ODS snažili dostat k moci. Ruml a Pilip mně prdel.

Re: Švýcarské konto a Sarajevský atentát:
Autor: P. Svobodný Datum: 3.12.2017 14:25

jak to víte. prosím dejte nějaký odkaz. prosím ne na to, že to ví každý. Díky.

Re: Švýcarské konto a Sarajevský atentát:
Autor: M. Prokop Datum: 3.12.2017 15:56

Pak byla také Klausova švýcarská vila, že? :-P

Re: Švýcarské konto a Sarajevský atentát:
Autor: J. Václavíková Datum: 5.12.2017 12:33

Klausovi fanoušci trpí modrým zákalem, tohle prostě budou dál zuřivě popírat.

Ambicím v straně se nelze vyhnout, :
Autor: D. Polanský Datum: 3.12.2017 8:21

nakonec proč většina lidí do politiky leze? Konat dobro pro jiné? Jistě, ale je to úsměvné.

Beneš, Gottwald, Klaus, Zeman, Babiš: Sláva našim Vůdcům!:
Autor: L. Bystrý Datum: 2.12.2017 17:17

A také na Dr. Husáka nesmíme zapomínat, když vypočítáváme naše národní Vůdce posledních generací. Ano, všichni tito velikáni našich národních dějin přispěli (a ti žijící dále aktivně přispívají) k našemu národnímu obrození, k osvobození našeho západoasijského národa od evropské okupace a evropských hodnot.

Připomeňme si NEHYNOUCÍ zásluhy Vůdce V. Klause o radostný dnešek, kdy vítězství Vůdců Miloše a Babiše definitivně rozdrtilo šílený sen buržoasního synka Havla o zavlečení naší vlasti do Evropy, do páchnoucího močálu euroamerické civilizace: S. ing. Václav Klaus, SKVĚLÝ znalec Vědy Věd, v průběhu Prohraného listopadu bystře pochopil, že socialismus dočasně ustupuje. V duchu leninismu se chopil iniciativy: Přišel mezi hlavní kontrarevolucionáře, viděl jejich mravní zkaženost a hloupost - a zvítězil.

Ano, Vůdce Klaus založil ODS, tak jako prozíravý hospodář buduje protipovodňový kanál – aby beze škod odkanalizoval vzedmutý kalný příval obdivu k prohnilému Západu, obdivu, jemuž na chvíli podlehla dezorientovaná část naší společnosti. ODS se prohlásila za pravicovou partaj, díky tomu na sebe nabalila hlupáčky, nevědoucí nic o OPRAVDOVÉ pravici, natožpak o konzervativismu. Hlupáčkové si zvolili Vůdce Klase, ten jim vysvětlil, že nekritické přijímaní západních zvyklostí a zákonů je BLBOST, neboť my hrdí a moudří Češi přece víme svoje, o kapitalismu a demokracii – díky našemu SKVĚLÉMU vzdělání v marxismu-leninismu-stalinismu.

Díky tomu, díky hlouposti voličů ODS, mohl náš Vůdce Klaus zavádět NAŠE zákony a udržovat západoasijské normy chování => náš národní socialismus byl zachráněn. Naši dnešní Vůdcové Miloš a Babiš na jeho NESMÍRNĚ záslužnou práci navazují, jeho dílo dále rozvíjejí. Proto je milujeme, proto je budeme volit znovu a znovu a znovu a znovu a znovu.

Na shledanou v lepších časech, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!

Berete prášky na ty vaše frustrace ?:
Autor: J. Kanioková Datum: 2.12.2017 18:06

Beneš, Gottwald, Klaus, Zeman, Babiš: Sláva našim Vůdcům!:
Autor: L. Bystrý Datum: 2.12.2017 19:34

Jen klid, babičko, tebe se to už netýká!

Vážně, milá stařenko Kanioková: Tvoje hlavní starost je pravidelná stolice a výměna plenek. A zuby: večer pěkně do skleničky, ráno zase nasadit.

Co se týče života venku, mimo hospic: Pravidelně sleduj telku, vol našeho Miloše a našeho Babiše, případně našeho Vojtu Filipa či Okamuru – je to prašť jako uhoď, všichni Tě budou chránit před znásilněním muslimskými černochy, všichni Ti zvýší důchod úplně stejně.

Je už večer, tak šup: Ještě jeden pokus o vyprázdnění, pak zuby, a hezky spát. A nech si zdát o návštěvě vnoučat, vážně.

Dobrou noc!

Re: Beneš, Gottwald, Klaus, Zeman, Babiš: Sláva našim Vůdcům!:
Autor: M. Vondráček Datum: 2.12.2017 21:18

Takhle se mluví s dámou ?? Kdo Vás vychovával ??

Re: Beneš, Gottwald, Klaus, Zeman, Babiš: Sláva našim Vůdcům!:
Autor: P. Svobodný Datum: 3.12.2017 14:28

Zlé tety. Nebo byli rodiče sourozenci ?

fuj nevychovancům:
Autor: M. Moravcová Datum: 3.12.2017 7:51

Vy jste nevychované hovado. Měli vás doma víc řezat.

Beneš, Gottwald, Klaus, Zeman, Babiš: Sláva našim Vůdcům!:
Autor: L. Bystrý Datum: 3.12.2017 12:31

Naprostý souhlas, občanko Moravcová: Babičku Kaniokovou měli řezat a řezat, pak nechat klečet v koutě na hrachu (sušeném!), a bez večeře na kutě. Když byla ještě mladá, samozřejmě, protože JEDINĚ mladý stromek se dá ohnout. Starý křivý strom ... ech, už jedině skácet. A spálit, neboť co s křivým dřevem, že.

A co s křivými lidmi, kteří v životě nebyli biti jako žito? Vás, jak implicitně obsaženo ve Vašem hezkém komunisticko-putinském příspěvku, Vás řezali často a účinně. Čest a sláva Vašim dobrým slovanským rodičům!

Na druhou stranu: Váš nápad řezat DNES babičku Kaniokovou ... nu, nevím. Trestat starobní důchodce nad hrobem (sic!) za pouhou nenávist vůči našim národním Vůdcům? Víte, kdyby se babička Kanioková dopustila nějakých zločinů vůči Vlasti, Straně či obecně proti Novým Babišovým Pořádkům, tak samozřejmě ano. Ale jen za příspěvky do NP?

Buďte, prosím, trochu leninsky smířlivá. Leninsky nesmiřitelná buďte vůči SKUTEČNÝM škůdcům – placeným euroamerickým agentům, TOPkařům, křesťanům a jiným podobným. Ano, na nich můžete uplatnit svoji revoluční bdělost i nutnou tvrdost – doslova co hrdlo ráčí, jakmile se konečně opět osvobodíme od Euroameriky a multikulti.

Na shledanou v lepších časech, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!

Beneš, Gottwald, Klaus, Zeman, Babiš: Sláva našim Vůdcům!:
Autor: M. Moravcová Datum: 3.12.2017 17:29

snažíte se zbytečně. Já ty vaše dlouhý cancy nečtu. Max.jednu větu.

Re: Beneš, Gottwald, Klaus, Zeman, Babiš: Sláva našim Vůdcům!:
Autor: L. Bystrý Datum: 3.12.2017 21:41

Tak to napište rovnou, ubohá osobo, že máte OPRAVDU ZNAČNÉ neurologické potíže, a bude hned vše jasnější.

Mimochodem: Když Vám dělá potíž přečíst více než jednu větu za hodinu, tak byste opravdu neměla číst nic jiného, než příspěvky podobně postižené babičky Kaniokové. Myslím ty její běžné příspěvky: „1*“ a „:-))))))))))“.

Míru zdar!

Re: Beneš, Gottwald, Klaus, Zeman, Babiš: Sláva našim Vůdcům!:
Autor: R. Chodovsky Datum: 3.12.2017 9:35

Takže humoru nerozumíš a vychování také nemáš. Jsi šmejd, ty západoasiate.

Ale nejsmutnější je, že představitelé západoevropy se chovají stejně.

Re: Beneš, Gottwald, Klaus, Zeman, Babiš: Sláva našim Vůdcům!:
Autor: A. Nový 840 Datum: 3.12.2017 13:14

Něco tak blbého může vypadnout jen z bezmozka, který má v hlavě místo mozku rudé zakvašené hovno.

Mupy mup.

Re: Berete prášky na ty vaše frustrace ?:
Autor: M. Prokop Datum: 2.12.2017 22:29

Na to prášky nepomohou. Leda tak dřevěná narkoza. :-P

Re: Berete prášky na ty vaše frustrace ?:
Autor: A. Richter Datum: 3.12.2017 13:18

Bojím se, že prášky na jeho nemoc by porazily i většího vola.

*8-D

Re: Beneš, Gottwald, Klaus, Zeman, Babiš: Sláva našim Vůdcům!:
Autor: J. Matuška Datum: 2.12.2017 21:15

Pane Bystrý, můžete mi prozradit, koho jste volil? Vás bych tipoval na KDU-ČSL. Nikdo nenávidí Václava Klause víc, než voliči této skvělé strany.. Nemám problém vypočítat moje preference:: ODS, Hlava vzhůru, Realisté. Zdravím!

Podle mého si myslím,:
Autor: J. Kratochvíl Datum: 2.12.2017 16:44

že Sarajevo způsobila transformace, kterou nám tady předvedl Klaus v divokých 90.letech. Transformace po které se náš stát bude vzpamatovávat po celé další generace. Fňuká, že následnou ekonomickou mizérii způsobily regulace levicových vlád, ale občané jsou přesvědčeni, že ji spíš způsobily Klausovy "regulace" ke svým oblíbencům, kteří mu měli zajistit moc do konce života. To se mu nepovedlo, nyní fňuká !!!

Re: Podle mého si myslím,:
Autor: M. Prokop Datum: 2.12.2017 17:38

Transformace byla nutná a jiná mohla být jen v detailech, pokud neměla ztroskotat.

Ovšem chápu, že komouši a podobná cháska to vidí jinak.

Re: Podle mého si myslím,:
Autor: J. Tachovský Datum: 3.12.2017 9:22

Praveze komousi a podobna chaska si na ni nemuze stezovat. Zasadnim nedostatkem transformace bylo to, ze ekonomicka cast nesla ruku v ruce s legislativni. Ale i pres toto negativum je celkove vyzneni pozitivni.