5.12.2021 | Svátek má Jitka


Diskuse k článku

ROZHOVOR: Hlavní emocí je strach

Na problémy ve směřování strany TOP 09 jsem upozorňovala dlouhodobě. Tato strana má ve svém programovém desateru vyjádřena východiska, která jsou spjata s tradicí evropské civilizace vzniklé na základech křesťansko-judaistické kultury a historie.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Mikulec 20.7.2018 16:57

V Norsku se nevyplácí

být úspěšný či jinak na sebe upozorňovat. Pěstují si tam socialistické rovnostářství a koukají si vzájemně do talíře.

V polovině 20. století bylo Norsko nejchudší zemí v Evropě. Takže Norové se do bohatství nenarodili. Jsou to rychlozbohatlíci.

L. Písařík 20.7.2018 16:47

Opustit Norsko

!

I. Vermis 20.7.2018 15:54

Do Norska je třeba nasměrovat

emigranty s dětmi. A bude pokoj "na věčné časy" - od těch i oněch...

J. Kanioková 20.7.2018 20:42

Na rozdíl od Švédska jsou v tomto Norové

normálnější. Nejsou tak žhaví otevírat náruč prchlíkům.

J. Chaloupka 20.7.2018 13:18

Norsko je "bohaté", protože má ropu. Jinak by bylo

"chudé" jako ostatní státy.

A. Alda 20.7.2018 10:11

Je třeba být obezřetný.

Každý si svou rodinu musí chránit, nebo o ni přijde.

M. Krátký 20.7.2018 10:04

Celá situace je na poblití

všechny velké průšvihy lidstva za posledních 150 let způsobili socani všech tváří a forem. Začalo to sjednocením Německa a pokračovali v tomto tažení všichni socani v čele s Leninem, Stalinem, Hitlerem, Maocetungem, Bržněvem, Klémou Gottwaldem až k dnešním "velikánům" Merkelbaba, úchyl Macron a celá ředa dalších - i u nás se dnes nacházejí a škodí všem !!!

M. Prokop 20.7.2018 13:05

Re: Celá situace je na poblití

Sjednocení Německa se ještě obešlo bez socanů.

M. Krátký 20.7.2018 13:16

Re: Celá situace je na poblití

No jasně pane Prokope - tehdy ještě socani byli v inkubátoru, ale už na nich Němci seděli ( na těch socanskejch vejcích ) a hřáli je fest, pak jim narostla křídla ( těm Němcům ) a už to jelo - a kdo a kdy to zastaví je ve hvězdách - hezký víkend přeju.

V. Církva 20.7.2018 20:26

Re: Celá situace je na poblití

Na začátku bez socanů, ale nikdy ne bez problémů. A šlo o dost podstatné problémy. Buršáci, Marx, 1světová, vzestup Lenina, nacismus, 2světová, hodně se mluví o Merklové, ale multikulturalismus vymysleli i Francouzi a ostatní No oni Francouzi se svým socialismem, revolucí a Napoleonem také nejsou zrovna požehnáním.

K. Janyška 20.7.2018 9:12

Strach je projevem spontánního řádu lidské mysli, jeho

sebezáchovného účinku. Kdo by se fašistického Norska nebál... Dzp.

M. Prokop 20.7.2018 9:06

TOP už by se pomalu měla rozpustit.

Zbytečně bude užírat hlasy "neburešovským" stranám.

T. Hraj 20.7.2018 8:50

kdo je odpovědný?

"Bylo by dobré dát některým médiím a veřejnosti najevo, že v žádném případě nejde o nějaké tažení proti norskému lidu."

Proč? Vždyť právě ten norský, většinově politicky korektní volič je za tento stav odpovědný. Nebo už v Norsku nemají demokracii?

J. Kanioková 20.7.2018 1:07

Díky, pane autore, za rozhovor s naprosto skvělou

paní Chalánkovou. Je děsivé, jak Barnevern funguje a jak na to doplácí mnozí rodiče. Norský systém péče o dítě je Hlava XXII !

Jen aby se ten šílený norský systém neprojevil i u nás. Protože leckteré dřívější výroky p. Marksové, natož (Le Fay) Elšíkové a podobných by tomu mohly nasvědčovat.. Jsme přikováni tzv. norskými fondy.

Obávám se, že dobře dopadnout to už nemůže, i kdyby Norové nakrásně děti vrátili. Odcizení, indoktrinace, etc. Mnohý člověk ani nevěří že je takové svinstvo možné, dokud tím není sám postižen. A pak už je pozdě.

1) Norsko, na rozdíl od jiných zemí, včetně Česka, nepovažuje biologickou vazbu za jakkoliv důležitou. Nejen vůči rodičům, ale i vůči širší rodině. Norský stát se na širší rodinu dívá jako na kompletně anonymní, s dítětem nesouvisející lidi. Tohle je šílené a bojím se, že by k tomu mohlo dojít i u nás. Toto není jen o Michalákových, ani jen o těch tisících dalších rodinách, tohle je strach z toho, co může budoucnost přinést nám všem.

2) V Norsku si sociálka dělá často co chce a není nikomu moc zodpovědná. V celém systému je plno jánabráchismu a principu "ruka ruku myje". To se bije s představou Norska jako nejvyspělejší a nejbohatší země na světě. Proto to lidi zajímá: když porušuje lidská práva Rusko, nikdo nehne brvou, protože je to tam normální. Ovšem když porušuje lidská práva země, která je na vrcholu všech žebříčků, které jsou zároveň používány jako důkaz toho, že Češi zaostávají, nastávají pochybnosti o tom, kdo je vyspělý a kdo ne.

V. Povolný 20.7.2018 12:14

Re: Díky, pane autore, za rozhovor s naprosto skvělou

Souhlasím, ale přece jen pár poznámek.

Norskými fondy nejsme přikováni. Přikováni jsme naším vlastním rozhodnutím, že prachy od Norů jsou důležitější, než to, co se děle s našimi občany v Norsku.

Lidská práva se skloňují ve všech pádech, tak jak to, že v téhle věci není možno dosáhnout nápravy? Vždyť je to do očí bijící. Nebo snad lidská práva platí jen pro bohaté a privilegované? Případně pro upřednostňované menšiny?

J. Kanioková 20.7.2018 20:41

Souhlas, a ,my si můžeme za to, koho volíme !

A to jsou ty moderní politické ideologie a tzv. "lidská práva", za což se schová kdejaka sfiňárna ! Proto jsem přesvědčena, že EU musí padnout, aby si lidi konečně začali všímat, jakou cennou komoditou je vlastní právní i hospodářská suverenita.

Že všechny nesmysly se rodí z všelijakých nadnárodních spolků.

EU = RVHP II. a stejně blbě dopadne !