4.12.2021 | Svátek má Barbora


Diskuse k článku

ROZHOVOR: ČT je zaujatá a manipulativní

Lidé, kteří byli na manifestaci, ji chválili. Další tisíce diváků ji sledovaly živě na streamu. My děláme maximum, ideální by bylo vyhrát volby. Potom již půjde všechno hladce.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Š. Hašek 16.9.2021 11:04

Při nicotném výskytu viru v republice bylo možno již tři měsíce nedělat nic. I nadále nic. A radovat se ze života! Léta. Mariánského léta.

Problém je v tom, že jsme hračkami v rukách takových exotů, kteří změnu v řádu stotisíciny sledují jak katastrofu vesmírnou.

Problém je v tom, že řada lidí je zcela zřejmě ráda vystrašenými hračkami. A "hltá jednoho nemocného na druhém konci republiky"!

Navrhuji od zítřka sledoval hladiny všech vodních toků ČR na desetinu milimetru, dávat to na první místo všech zpráv. A jak to stoupne o milimetr, někde, stanovit toto jako ohnisko další přírodní katastrofy. Když to kecne, tak nedělat nic, ale ihned vyhlásit (objevně), že to zase stoupne.

Tragický vliv hlupců a hlupaček v ČT09 je nepopiratelný. U jiných stanic mi to nevadí, neplatím je. A nic kloudného od nich nečekám. Jen hejbací vobrázky.

M. Mucha 16.9.2021 16:31

R^