16.1.2022 | Svátek má Ctirad


Diskuse k článku

ROZHOVOR: ČT je zaujatá a manipulativní

Lidé, kteří byli na manifestaci, ji chválili. Další tisíce diváků ji sledovaly živě na streamu. My děláme maximum, ideální by bylo vyhrát volby. Potom již půjde všechno hladce.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Š. Hašek 16.9.2021 11:10

Z důvodu, že i očkovaní se mají chovat tak, "jakoby je něco mělo chytnout každý den" - mi tady něco sakra nesedí.

Nesedí toho tolik, že to má jasný charakter lumpárny. Ze strany lidiček potom jasný charakter nevzdělané paniky. I pokud se v celé republice "najde" padesát "nějak divných", podle "testů", tak jsou z toho štajf.

A od toho Vojtěcha bych si nenechal vysvětlit ani ideální spoluvlastnictví trávníku před domemv s třemi majiteli.

J. Hanzal 16.9.2021 12:48

Pane Hašku, vždyť je to od začátku jen celosvětový kšeft farmaceotických firem. Nic víc, nic míň!!

H. Kotaz 16.9.2021 15:06

tak nějak to je

Š. Hašek 16.9.2021 11:04

Při nicotném výskytu viru v republice bylo možno již tři měsíce nedělat nic. I nadále nic. A radovat se ze života! Léta. Mariánského léta.

Problém je v tom, že jsme hračkami v rukách takových exotů, kteří změnu v řádu stotisíciny sledují jak katastrofu vesmírnou.

Problém je v tom, že řada lidí je zcela zřejmě ráda vystrašenými hračkami. A "hltá jednoho nemocného na druhém konci republiky"!

Navrhuji od zítřka sledoval hladiny všech vodních toků ČR na desetinu milimetru, dávat to na první místo všech zpráv. A jak to stoupne o milimetr, někde, stanovit toto jako ohnisko další přírodní katastrofy. Když to kecne, tak nedělat nic, ale ihned vyhlásit (objevně), že to zase stoupne.

Tragický vliv hlupců a hlupaček v ČT09 je nepopiratelný. U jiných stanic mi to nevadí, neplatím je. A nic kloudného od nich nečekám. Jen hejbací vobrázky.

M. Mucha 16.9.2021 16:31

R^

J. Prikner 16.9.2021 11:03

Ostatně soudím, že ČT je třeba zrušit přestat platit výpalné debilbloku.

M. Boháček 16.9.2021 10:17

Asi takto:

Mezitím žijeme doslova ve scénáři třetí světové války, kdy jsou ústavy zemí buď postaveny mimo zákon, nebo prostě převálcovány diktátorskými opatřeními, která postupují tak rychle, že občanská hnutí v mnoha případech zasahují pozdě – prostě proto, že si toho občanská společnost – i ta bdělá – nevšimla.

Děje se to potichu.

Buď dekretem, nebo prostřednictvím kooptovaných a/nebo donucených parlamentů. Jakýsi druh zdravotního válečného stavu se zavádí v podstatě všude na světě, s důrazem na Západ. A většina široké veřejnosti o tom nemá ani tušení. Švýcarsko a další země EU rovněž v důsledku vydání vaxx-certifikátu/pasů WHO nařizují od 13. září zákaz vstupu do většiny vnitřních prostor – včetně restaurací, tělocvičen a kin – bez vaxx-certifikátu.

To je zcela v rozporu s Norimberským kodexem (testování léků a vakcín na zvířatech před použitím na lidech) a odporuje to všem demokratickým ústavám. Ústavy zemí po celém světě jsou převálcovány a „znefunkčněny“ tyranií, která funguje s obrovskou mocí – smrtelnými hrozbami a případně vysoce svůdnými a korupčními odměnami.

Nikdy v historii lidstva neexistovala taková celosvětová diktatura. Vznikla za méně než 12 měsíců a podmanila si – opakuji – všech 193 členských zemí OSN, včetně celého systému OSN najednou.

https://www.topcz.net/digitalni-tyranie-rockefelleruv-gatesuv-who-vaxx-certificate-passport-ceste-ke-scenari-treti-svetove-valky-video/

Š. Hašek 16.9.2021 11:05

Přesné!!!

V. Novák 16.9.2021 10:08

Kdokoli má možnost nechat se naočkovat. A kdo nechce - inu, každý svého štěstí mašinfírou.

Jen by neměli být posléze udržováni při životě na úkor ostatních a z veřejného zdravotního pojištění.

F. Svoboda 16.9.2021 10:19

Pane Nováku, předešel jste mně se svoji úvahou. Rovněž bych byl proto, aby každý, kdo se nechce očkovat, a po posouzení lékařem k tomu nemá zdravotní důvod, podepsal, že je s nabídkou bezplatného očkování srozuměn a také pokud onemocní bude se podílet na úhradě nákladů při případné hospitalisaci. Potom by byly další diskuse zcela zbytečné !!!;-D;-D;-D

A. Renjascu 16.9.2021 10:30

Předpokládám, že lidé souhlasíte taktéž, že lidé kteří byli seznámeni s možnými komplikacemi po očkování (zánět srdečního svalu, infarkt, krevní sraženiny) v případě těchto nežádoucích účinků si léčbu budou platit taktéž sami.

O. Kaucký 16.9.2021 13:23

R^R^R^

A. Renjascu 16.9.2021 10:22

To samozřejmě platí i pro kuřáky, přejidače, sportovce, neopatrné pracující, lidi cestující do exotických zemí či očkované, ale ignorující ostatní protiepidemická opatření.

M. Sedláček 16.9.2021 12:00

Vzhledem k tomu, že i neočkovaní platí povinnou zdravotní daň, je váš návrh zlodějskou prasárnou. Pokud to teda nemyslíte tak, že zdravotní daň zrušíme úplně a odteď každý za své. Ale to asi ne, co?

V. Petr 16.9.2021 17:35

Není to prasárna! Náklady na léčení neočkovaných jsou NAVÍC!

Podobně bych postupoval i při úrazech při adrenalinových sportech. To není nic neobvylkého, při komerčním pojištěním léčebných nákladů v cizině to funguje!

A. Renjascu 16.9.2021 17:45

Samozřejmě pak souhlasíte, že náklady na léčení naočkovaných jsou taktéž navíc. Jednak byli upozorněni na možné nežádoucí účinky za které nenese výrobce zodpovědnost a jednak vědí, že i tak se mohou nakazit a skončit v nemocnici.

J. Hanzal 16.9.2021 12:46

Takže, pane Nováku, jistě budete souhlasit s tím, že i kuřáci, alkoholici či feťáci rovněž nebudou udržováni při životě na úkor veřejného zdravotního pojištění. Nebo je ta Vaše poznámka jen výplod chorého mozku?

L. Beneš 16.9.2021 9:45

Zdá se, že zprávy o účinnosti očkování si často protiřečí. Mně slibovali, že po naočkování dvěma dávkami budu před kovidem chráněn, že už se nenakazím. Teď ubrali a říkají, že průběh ev. nové nákazy by byl slabší. Přesto mi navrhují, abych si nechal píchnout něco potřetí. Také jsem chodil dost dlouho do školy, až do 24, a doufám, že ty školy mě aspoň trochu naučily přemýšlet logicky. Jestliže dnes doporučují očkovat těhotné ženy, ba i děti, došli asi k závěru, že vakcíny nemají účinky vůbec žádné, nebo alespoň nepříliš významné. Jenom občas někoho přivedou do nemocnice a odtud do márnice. Zase jednou vyhozeny miliony.

M. Šejna 16.9.2021 9:15

Dokladem autorovy demence jsou oficiální čísla od hygieniků.

Zatímco loni a letos na jaře kosil Covid mezi seniory, letos na podzim už senioři přestali covidu chutnat a tak začal kosit mezi mladšími, kde je proočkovanost nízká a kde rozhoduji o jejich chování nikoli medicínské znalosti, ale fejsbúk.

M. Boháček 16.9.2021 9:50

Každý Čech, čo sa bojí vakcíny, nech sa ide očkovať na Slovensko. Podľa čísiel u nás na očkovanie proti kovidu zomierajú ľudia 20 - 30krát menej ako v Česku. ;-D Čísla neklamú, máme bezpečnejšie šarže vakcín! ;-D

Isto nechoďte do Nemecka, tam sa na očkovanie proti kovidu (po prepočte) zomiera 2 - 3-krát viac ako v ČR.

Čísla neklamú, pán Šejna! ;-D

A tu máte tú vašu strašnú koidémiu v grafe. Ešteže nám tu nešéfovali farmafirmy v 80-tych rokoch. To by sem boli zavretí už vtedy. A keby sa obmedzila lekárska starostlivosť kvôli "strašnej pandémii" rokov osemdesiatych pandemickými opatreniami, tak by zomrelo ešte viac ľudí a mohol by ste sa ešte viac báť. ;-)

https://www.czso.cz/csu/stoletistatistiky/pocet-zemrelych-obyvatel-ceske-republiky

V. Povolný 16.9.2021 10:20

Co si představujete pod pojmem kosení?

O. Kaucký 16.9.2021 13:25

Jediná ověřitelná čísla jsou o tom, kolik je lidí v nemocnici. Zbytek je čarování s čísly.

M. Boháček 16.9.2021 8:55

Očkovanie proti kovidu je neúčinná sprostosť.

Riaditeľka hovorí o deviatich pozitívnych, dvaja ľudia už zomreli. "Klienti boli zaočkovaní vo februári, zamestnanci boli zaočkovaní a teraz nikto nepredpokladal, že sa také niečo môže stať," vyjadrila sa starostka obce Ubľa Nadežda Sirková.

https://www.noviny.sk/slovensko/630826-dss-na-vychode-slovenska-zamoril-koronavirus-odpoved-infektologa-preco-sa-tak-stalo-je-jasna

M. Šejna 16.9.2021 9:22

Zdá se, že neumíte už číst po slovensky, nebo nedokážete dočíst ten slovenský článek až do konce.

Kouzlem nechtěného jste sem dal odkaz na článek obhajující očkování. ;-D

M. Boháček 16.9.2021 9:31

Tak isto, kúzelník Šejna, polovica (9) je nakazená a dvaja už zomreli. Ďaľší sú na kyslíku. Fakt skvelá ochrana. A to je riziková skupina. Dávať takto neúčinnú vakcínu ľuďom z nerizikových skupín, je nemedicínsky blud.

A toto je ten lekár vraj infektológ (nemá atestáciu z infektológie) "odborník" Sabaka, čo je citovaný:

Napriek tomu, že lekár Peter Sabaka sa teší popularite propagandistických médií, tie ho nesprávne označujú za infektológa. Pritom Peter Sabaka pracuje na infekčnom oddeleni len 4 roky a doteraz nema v tomto obore špcializáciu – atestáciu. Vzhľadom na jeho krátku prax mu neprináleži byť tak protežovaný médiami. Aj z dôvodu jeho chybných predikcií.

http://www.inenoviny.sk/zoznam-sabakovych-omylov-chyb-a-nevedomosti/

V. Kuhaj 16.9.2021 10:18

Tuhle jsem četl, že v Německu očkovali tisíce lidí solí. Důsledek aktivity protiočkovacích aktivistů. Kdyby se na to nepřišlo, měl byste další "důkaz" o neúčinnosti vakcín. Při vší úctě k východnímu Slovensku, potažmo obci Ubĺa - opravdu se tam očkovalo, a opravdu je jisté, že něčím proti Covidu?

https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/sabotaz-ockovani-tisice-lidi-dostaly-v-nemecku-misto-vakciny-roztok-soli-40368776

M. Boháček 16.9.2021 10:20

Jedna sestra, pár stoviek, možno tisícka ľudí? A keby aj ich boli tisícky, čo je to proti desiatkam miliónov zaočkovaných?

Smiešny argument z vašej strany.

V. Kuhaj 16.9.2021 8:42

Úplně mi stačí, když si jako očkovaný musím brát roušku "s ohledem" na neočkované. A teď ještě testování?! Abych náhodou nenakazil chudinky hrdiny, co odvážně čelí riziku nemoci bez očkování, protože věří, že by byli očipovaní, nebo něco podobně hovadského?! Ještě že tehdy nestihli konspirátoři nakukat statisticky významné části lidí, že je čipují, očkovaní byli všichni, takže od r. 1980 jsou považovány za vymýcené. Dodneska bysme kvůli hrdinům nemohli pořádně na ulici.

Protože mám primární důvěru k lékařské vědě, a protože vím, že jen díky očkování jsme uchráněni smrtícím pandemiím neštovic (v průběhu 20. století něco mezi 300 mil. a 500 mil. mrtvých!), a protože covid je snadno přenosná a v mnoha případech smrtelná choroba, dal jsem se očkovat. Už si nechci kupovat dvě housky s hadrem na obličeji. Neočkovaní, táhněte na opuštěný ostrov a tam se plácejte po ramenou, jací jste borci!

V. Kuhaj 16.9.2021 8:43

Nějak mi tom rozčilení vypadlo, že od r. 1980 jsou za vymýcené považovány neštovice.

M. Miky 16.9.2021 8:50

Roušku si neber, zvýší se ti přísun kyslíku do mozku a možná se ti rozsvítí.