19.1.2020 | Svátek má DoubravkaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


ROZHOVOR: Česká předvolební situaceŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 6, poslední: 6.5.2010 19:24, přehled diskusí

Můj názor:
Autor: H. Jaroslav Datum: 6.5.2010 18:23

Bohužel je to tak.

Německo dosáhlo Lisabonskou smlouvou to, o co se snažilo celé minulé století jinými cestami a metodami.

A Němcúm to samozřejmě vyhovuje.

Nehorázná odporná drzost.:
Autor: R. John Datum: 6.5.2010 1:07

Když může Klaus říci, že " Německo dosáhlo Lisabonskou smlouvou to, o co se snažilo celé minulé století jinými cestami a metodami", konec citátu, tak to chce opravdu silný žaludek a drzé čelo prvního řádu .

 Zde vidíte, že jak nosil ty kostky na barikádu coby robě, nějak mu to zůstalo dodnes, pořád proti němcům bojuje.  V Kremlu se zase radostí ožerou a určitě tomu svému oblíbenci, toho času adresou na Hradě, nějakou další medaili vymyslí, třeba by se mohla jmenovat  "Barikádní"

 Doufám, že toto neujde německému Velvyslanci a  poreferuje "domů". Takže máme zase o kámoše méně, minimálně do doby, po kterou bude Klaus na Hradě. A doufám, že Německo podá ostrou  diplomatickou nótu a bude požadovat vysvětlení s omluvou. Pokud k tomu dojde, jsem zvědav jak bude Klaus koktat a vymlouvat se.  Až tento jeho výrok vejde ve známost v Německu, tak Vy, co tam obchodujete , popřípadě pracujete, nedivte se, že se na Vás budou dívat skrz prsty . Poděkujte prezidentovi.

Re: Nehorázná odporná drzost.:
Autor: T. Kočí Datum: 6.5.2010 16:14

Děkuji presidentovi,nikoliv ironicky ,jak to myslíte vy.Na něj nemá jen tak někdo.Většinou na jeho slovo dojde.

Re: Nehorázná odporná drzost.:
Autor: R. John Datum: 6.5.2010 17:09

Aha, takže se s tím jeho nechutným lživým výrokem ztotožńujete , no, myslel jsem že jste z trošku jiného ranku pane Kočí.

Re: Nehorázná odporná drzost.:
Autor: J. Heincl Datum: 6.5.2010 17:25

Souhlasím s Vašim názorem. Vyjádření pana Johna mi silně připomíná jednání české šlechty, která předala raději správu země do rukou Habsburků, než aby si zvolila českého krále ze svých řad. Že tento krok téměř způsobil zánik českého národa, je snad dostatečně známo.

Re: Nehorázná odporná drzost.:
Autor: R. John Datum: 6.5.2010 19:24

Máte částečně pravdu, ale je nutno přiznat, že díky Habsburkům jsme jako národ přežili dcela dobře. Takže  nakonec měli stavy šťastnou ruku. Až na malé extempore s Falckým.