27.1.2021 | Svátek má Ingrid


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Hejna 6.5.2010 18:23

Můj názor

Bohužel je to tak.

Německo dosáhlo Lisabonskou smlouvou to, o co se snažilo celé minulé století jinými cestami a metodami.

A Němcúm to samozřejmě vyhovuje.

R. John 6.5.2010 1:07

Nehorázná odporná drzost.

Když může Klaus říci, že " Německo dosáhlo Lisabonskou smlouvou to, o co se snažilo celé minulé století jinými cestami a metodami", konec citátu, tak to chce opravdu silný žaludek a drzé čelo prvního řádu .

 Zde vidíte, že jak nosil ty kostky na barikádu coby robě, nějak mu to zůstalo dodnes, pořád proti němcům bojuje.  V Kremlu se zase radostí ožerou a určitě tomu svému oblíbenci, toho času adresou na Hradě, nějakou další medaili vymyslí, třeba by se mohla jmenovat  "Barikádní"

 Doufám, že toto neujde německému Velvyslanci a  poreferuje "domů". Takže máme zase o kámoše méně, minimálně do doby, po kterou bude Klaus na Hradě. A doufám, že Německo podá ostrou  diplomatickou nótu a bude požadovat vysvětlení s omluvou. Pokud k tomu dojde, jsem zvědav jak bude Klaus koktat a vymlouvat se.  Až tento jeho výrok vejde ve známost v Německu, tak Vy, co tam obchodujete , popřípadě pracujete, nedivte se, že se na Vás budou dívat skrz prsty . Poděkujte prezidentovi.

T. Kočí 6.5.2010 16:14

Re: Nehorázná odporná drzost.

Děkuji presidentovi,nikoliv ironicky ,jak to myslíte vy.Na něj nemá jen tak někdo.Většinou na jeho slovo dojde.

R. John 6.5.2010 17:09

Re: Nehorázná odporná drzost.

Aha, takže se s tím jeho nechutným lživým výrokem ztotožńujete , no, myslel jsem že jste z trošku jiného ranku pane Kočí.

J. Heincl 6.5.2010 17:25

Re: Nehorázná odporná drzost.

Souhlasím s Vašim názorem. Vyjádření pana Johna mi silně připomíná jednání české šlechty, která předala raději správu země do rukou Habsburků, než aby si zvolila českého krále ze svých řad. Že tento krok téměř způsobil zánik českého národa, je snad dostatečně známo.

R. John 6.5.2010 19:24

Re: Nehorázná odporná drzost.

Máte částečně pravdu, ale je nutno přiznat, že díky Habsburkům jsme jako národ přežili dcela dobře. Takže  nakonec měli stavy šťastnou ruku. Až na malé extempore s Falckým.