Sobota 6. června 2026, svátek má Norbert
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

RECEPT: Danit, trestat, vyhnat

Šílené, komunistka Konečná chce vysokou nezaměstnanost a drahé energie

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

TK

Vyrábět aspoň léky, co se tu běžně vyráběly, by nebyl až tak špatný nápad. Penicilin, např.

0 0
možnosti
JF

Vy jste naprostý ekonomický amatér, proč píšete o něčem, čemu vůbec nerozumíte_ Pište o zvířátkách, kytičkách jako Jiřinka Pospíšilová a bude klid ...

0 0
možnosti
OM

O13. 46M19.

14. 4. 2025 21:05

No jo, snížit daně. Jenže, to musíme taky říct, co už stát z těch daní financovat nebude, a každý si to musí zaplatit sám. Nejmíň 1/3 lidí bude křičet, to nejde, stát musí...

0 0
možnosti
JD

J10a21n 71D84v19o84ř17á39k

14. 4. 2025 18:06

Tak si to vezměme popořádku od devadesátek. Školství v průšvihu, zdravotnictví v průšvihu, zemědělství v průšvihu, armáda v průšvihu, policie v průšvihu, státní majetek v rukou zahraničních firem. Jen státní aparát narostl o 300%. Co si to ta konečná vůbec dovoluje.

4 1
možnosti
PH

P54e27t11r 72H79a33n

14. 4. 2025 15:56

Konečná jede podle klasické formule: "Pokud se to hýbe, zdaň to. Když se to stále hýbe, reguluj to. A když se to přestane hýbat, dotuj to."

1 1
možnosti

To sis ale spletl z EU, Popleto popletený...

3 0
možnosti
RT

A už se tu seběhli všichni komouši a blábolej.

0 2
možnosti
OK

Inu reakce na blábol je holt zase blábol, že?

1 0
možnosti
BG

B86e40d79a 34G77o35c

14. 4. 2025 14:26

Havel zničil obranný průmysl a také zničil armádu . To je fakt .

4 2
možnosti
VK

Kateřina Konečná využívá toho že dnešní vedení EU je ještě více doleva než komunisté. O KSČM prohlásil prezident Klaus že je to moderní levicová strana až na ten název.

4 0
možnosti

Kdo nechce volit komunisty, může volit stačilo!

0 0
možnosti
JU

j44i56ř24í 86U62h39e66r

14. 4. 2025 11:44

Tak neviem, prečo sa vzrušovať názormi dajakého europoslanca, najmä v otázke zbrojného priemyslu. Nedávno (neviem či v NP) som si prečítal čosi od kohosi, kto papagájoval tradičný humanistický a slaboduchý bľabot, že mier sa buduje budovaním mieru, nie zbrojením.

Realita je iná a jej pochopenie nemusíte byť politikom. Čo by sa stalo s neslávne známym Sovietskym zväzom, keby pred 2. svetovou vojnou masívne nezbrojil? Alebo čo s Izraelom? Už dávno by ho tie supy okolo roztrhali na kusy.

Mýtus o tom, že V. Havel zničil zbrojný priemysel (a tým úmyselne poškodil Slovensko, kde bol sústredený) sa tu kedysi patologicky využíval, ale bije sa s realitou. Utlmenie zbrojného priemyslu v ČSSR (vtedy zbrojárska veľmoc) už inicioval a začal bývalý československý komunistický premiér L. Adamec. V prvej vojne v Zálive napokon napr. čsl. tanky (T-72), ktoré Iračania hlúpo nakupovali, totálne prepadli proti "Abrahamsom", "Leopardom" a iným.

Každá krajina má právo na obranu a bez zbraní to nepôjde. Kde by bola dnes Ukrajina bez armády, ktorá sa bráni rajčinami alebo protestnými nótami a nie raketami alebo dronmi? A ak sa chcete účinne brániť alebo pomôcť niekomu brániť sa, potrebujete zbrojárstvo. Je to, verte alebo nie, veľmi humanistické odvetvie ekonomiky, ktoré ochraňuje slobodu a životy ľudí. Iste, nebolo by potrebné, ak by sme na seba boli dobrí, milí, voči sebe chápaví, neagresívni... a podobné sprostosti. Sprostosti preto, že takí nie sme. Ešte ako malý pionier som čítal, že na jednom sídlisku v Sovietskom zväze omylom namontovali do bytov rovnaké zámky, ale to vraj nevadilo, pretože v ZSSR sa nekradne, takže to bolo v poriadku. Dnes by teda výrobcov rôznych typov zámkov mali mimoriadne zdaniť.

3 4
možnosti
VK

Posledních 100 tanků jsme prodali Sýrii která dostala peníze od Američanů za to že bojovala proti Iráku takže měla čím platit.

0 0
možnosti

Konečná je v pohodě, šílený Němčourku Zeglere...

3 5
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz