29.9.2020 | Svátek má Michal


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
divana 7.1.2008 8:40

to si snad ani neděláte legraci, že ?

8-o8-o8-o

S/kepticus M/aximus 7.1.2008 8:39

Cizák a censor Wagner lže a manipuluje jako vždy.

Místní židobolševický klub ho pochopitelně podporuje a tím nejlépe dokazuje, že základna USA v ČR je proti českým zájmům.

Harry 7.1.2008 8:39

Re: Re: Je to pořád dokola:kdo nechce radar je buď komunista nebo šílenec

"Cílem globální sítě takových základen je totiž vytvořit souvislou ochranu amerického území pro případ, že by se rozhodli zaútočit jadernými zbraněmi jako první (taková je v současné době platná americká vojenská doktrína)."

Zbyva vysvetlit, jak radar v Brdech a zakladna v Polsku s 10 antiraketami ochrani USA proti cca 2000 (nevbim presne, mozna je to polovina a tech 2000 je pocet hlavic na obou stranach)jadernych hlavic, ktere na Rusko.

Dale mi vrta hlavou, proc USA nepadli a nezlikvidovali Rusko kdyz se rozpadal SSSR a vladl tam neskonaly curbes.

Harry

JH 7.1.2008 8:37

Re: Re: Pomluvy, urážky a hlavně vyhrožování nepřímou likvidací jako za "totality".

No žádnou tak hroznou totaltu po 50tých letech jsem nezažil, tedy o nic horší než je ta současná, která se nstydatě nazývá "demokracií"!

JH 7.1.2008 8:33

Ne jen pochopil co Trokavec čeká!

Naše štětky budou dojíždět za výdělkem, američtí ibermenschové budou opr.....t vesnické, trokavecké buchty, znásilňovat tak jak to dělají na všech svých základnách a rozkrádat i ten zbytek státu přes své spojence z řad  milovníků USA tak jak se už vlastně děje!!!

ps 7.1.2008 8:33

Re: Pomluvy, urážky a hlavně vyhrožování nepřímou likvidací jako za "totality".

Vraždy a teror u nás obhajují  jedině levičáci. Viz snaha něktrých "politiků" o zlehčování kruté totality vládnoucí do roku 1989.

JE 7.1.2008 8:33

Re: Re: Starosta má pravdu.

Neberte si do huby Jana Husa, vy komunistická zrůdo.

Petr1 7.1.2008 8:31

Re: Pomluvy, urážky a hlavně vyhrožování nepřímou likvidací jako za "totality".

Bez komentáře.

Tak si jen osvěžme paměť. Opatření komunistické vlády měla v SSSR mezi lety 1917 a 1987 podle střízlivých odhadů /http://www.hawaii.edu/powerkills/, na svědomí smrt 62 000 000 nevinných lidí. Když k tomu připočteme 73 000 000 obětí čínského komunizmu mezi lety 1949 a 1978, dostáváme se k 135 milionům, což je o více než 43 milionů více lidí, než kolik zemřelo v obou světových válkách dohromady. Přidáme-li minimálně 2 miliony obětí kambodžských komunistů a všechny další doložené oběti socialistických režimů a gerilových hnutí, dopočítáme se k počtu 148 000 000. Tolik jen na vysvětlení toho, co v současné socialistické terminologii znamená „mnoho“. A to se omezujeme jen na komunizmus sovětského typu, i když rozdíly mezi ním a nacismem jsou jen kosmetického charakteru. Kdybychom přičetli i socialismus národní, zvýší se celkové číslo na 175 000 000. Vzhledem k tomu, že všechny vlády světa za celé dvacáté století lze učinit odpovědné za smrt 212 000 000 lidí, je role komunizmu více než výrazná.

nup 7.1.2008 8:31

Re: Re: No tak ty stránky,..stránky trokavecký musím navštívit..

Pravda, mě Wagner taky nezajímá...:-/

xtl 7.1.2008 8:31

Re: Je to pořád dokola:kdo nechce radar je buď komunista nebo šílenec

Je nepochybné, že jde v tomto případě především o politický problém, technické otázky a ochrana zdraví obyvatel před elektromagnetickým zářením jsou problémy podružné a snadno řešitelné. Není proto pravda, že odpor 95 procent obyvatel prokázaný v již proběhlých referendech je založen výhradně na podobných obavách, jak se tvrdošíjně a hloupě snaží argumentovat zastánci trvalé americké vojenské přítomnosti v České republice. Češi jako návnada není zřejmě Američany zamýšlena coby prioritní cíl tzv. protiraketové základny. Cílem globální sítě takových základen je totiž vytvořit souvislou ochranu amerického území pro případ, že by se rozhodli zaútočit jadernými zbraněmi jako první (taková je v současné době platná americká vojenská doktrína). Američtí vojenští stratégové předpokládají, že takový útok by zničil většinu odvetné síly protivníka a eliminaci jejich zbytků by zajistily právě takové základny. Když tedy padly naivní záminky typu neexistujícího korejského či dokonce íránského nebezpečí a ukázalo se, že není snadné obalamutit lidi pohádkami jako té o existenci zbraní hromadného ničení použitelnými do 45 minut, jak se stalo v případě agrese USA proti Iráku, je zřejmé, že cílem takových základen je zajistit beztrestnost amerického útoku v případě, že by se Američané rozhodli k napadení Ruska nebo Číny, což nakonec přiznali i čeští vládní užiteční idioti typu ministra zahraničních věcí.  Kromě toho je nejvýše pravděpodobné, že některé protiraketové základny a především jejich řídicí radary včetně plánovaného brdského, by se staly prvními cíly takového konfliktu. Neplatí totiž lživé Topolánkovo tvrzení, že od konce druhé světové války nebyl veden útok na radary nebo Vondrovo šíření poplšné zprávy, že bez radaru bude nutno zavést opět povinnou vojenskou službu.

Harpyje 7.1.2008 8:31

Re: Pomluvy, urážky a hlavně vyhrožování nepřímou likvidací jako za "totality".

Odkud Ty jsi vylezla, bolševická fosilie?

JE 7.1.2008 8:29

Re: Diagnóza OK

No a není celá ČSSD takový malý blázinec?

naples 7.1.2008 8:29

Re: Soudruh starosta

Neda se nic jineho ocekavat od zlatokopu a zlodeju z pohranici!

JE 7.1.2008 8:28

Re: Re: Soudruh starosta

Je mi skutečnou záhadou, vážený pane, proč lidé jako vy neemigrují na Kubu či do severní Koreje, kde by žili v blahobytu humanistické socialistické společnosti a nemuseli by (a hlavně nemohli) čísti nenávistně sprosté výplody mafiánských pisálků?

JE 7.1.2008 8:27

Re: Pomluvy, urážky

Je mi skutečnou záhadou, vážený pane, proč lidé jako vy neemigrují na Kubu či do severní Koreje, kde by žili v blahobytu humanistické socialistické společnosti a nemuseli by (a hlavně nemohli) čísti nenávistně sprosté výplody mafiánských pisálků?

tony 7.1.2008 8:25

Re: Starosta má pravdu.

Já vám zase připomenu kdo byl v Afganistánu první, kdo nám sebral Zakarpatskou Ukrajinu, rozdělil si s Hitlerem Polsko, vyvraždil desetitisíce poláku v Katyni a kdo nás naposledy okupoval.

JH 7.1.2008 8:16

Re: Soudruh starosta

Ano sprostota bez obsahu, výhružky to je pravičácká doména společenské argumentace- to je ta jejich "demokracie".  Dnes se už komunistům nedivím, že pár takových sv ........tehdy poslali tam kam patří.

JH 7.1.2008 8:13

Pomluvy, urážky a hlavně vyhrožování nepřímou likvidací jako za "totality".

Vůbec mne nepřekvapuje nenávistná sprostota pisálků obhajujících vraždy, politické a ekonomické vydírání spolu s tou nejsprostší světovou zlodějnou mafiánskkého vedení USA. Opakují se stejná doporučení k likvidaci  oponentů jako to činila v letech 1945-1948 tehdejší pravicová, prodejná sebranka. Stačí si podobné články najít v tehdejších novinách. Je jen velmi smutné, že manýry pravicových "publicicstů" byť v mladších kůžích se naprosto nezměnily ve svých zadničnických výlevech. Z jedné zadnice do druhé, to je  celé umění naší "publicistiky" která se snaží svou geblsovsky opakovanou plejádou sprostých lží si opět zasloužit vlčí halíř  a uživit se!!!

vladimír314 7.1.2008 8:08

zřejmě amíci použili

nějakou neznámou zbraň která vybuchla s epicentrem nedaleko radnice v Trokavci, následkem čehož starosta zblbl. Další epicentrum je patrně poblíž řečnického pultu Poslanecké sněmovny!!  :-)

Cicero 7.1.2008 8:02

Re: Je to pořád dokola:kdo nechce radar je buď komunista nebo šílenec

"Takového vola jsem neviděl,vy jste, chlape, degenerovanej. Víte co je to, když se o někom řekne, že je degenerovaný?"

J. Hašek

Fryštenský 7.1.2008 7:57

Re: Je to pořád dokola:kdo nechce radar je buď komunista nebo šílenec

Ty nechápeš zásadní věc, a to je komunistická farizejskost a  pokrytectví.  Je tvoje chyba! Ale ty budeš ze stejného komunistického těsta!;-€

fox 7.1.2008 7:57

Re: Re: Upřímný Američan

USA jde samozřejmě o to ,aby se těžilo dost ropy,trh byl stabilní a ne výkyvy.To neznamená,že si tu  ropu berou zadarmo!!!!!!!!jak si to překládá průměrný český vidlák.USA si přejí ropu za 20-30 dolarů a to je cena ,která vyhovuje všem.Reagan pokořil SSSR,když poslal ministra Caseyho do Saudské Arabie,kde tento dohodl zvýšení těžby,ropa spadla na 12 dolarů a rusákům se snížili príjmy na zlomek.Nemohli financovat válku v Afghanistánu,Angole,Nikaragui a jinde.Pak přišel Reagan s myšlenkou protiraketové obrany a celý systém se zhroutil.Vypadalo to,že celý arzenál jaderných raket,za který rus utratil všechny prachy bude na nic.Ztratili by vliv ve světě.Říše zla se neumí prezentovat jinak.Dnes bohužel ropa zas hraje rusákům do noty.Obrovské příjmy z ropy zas utratí za ty své zbraně i když se ukázalo,že nemají žádnou kvalitu.Tanky v Iráku,Kursk atd.Postavit fungující protiraketovou obranu dokáží jen USA a to bude konec všech totalit Rusko,Čína ,Korea aj.Je to prosté milý Watsone.Jam nazvat Nevorala,Zaorálka a nakonec i Paroblbce?Já bych na radar USA přispěl!!

Fryštenský 7.1.2008 7:55

Soudruh starosta

z Trokavce je komunistický krkavec. Zneužívá demokracie k oblbování póvlu. Když tam v tom jeho Trkavci byli rusáci, tak držel čumák, a běda tomu, kdo by se byl proti jejich přítomnosti tehdy ozval! To by ho soudruh krkavec rozcupoval na cucky. Komunisté, vy jste palidé nehodní ani flusu!;-€;-O(Y)

Cato 7.1.2008 7:38

Je to pořád dokola:kdo nechce radar je buď komunista nebo šílenec

Zastáncům radaru a zaprodancům USA se opravdu hodí jakýkoliv argument, aby sami americkou šílenost do ČR prosadili a hlavně zdiskreditovali zastánce české svéprávnosti vůči USA. Ta kampaň je stále stejná, pořád dokola, pořád ještě není jediný faktický argument, proč by měly USA v ČR mít svůj radar a své vojáky a proč by si k nám měli zvát Rusy na návštěvu.

Naše obranná doktrína je založená na kolektivní obraně. Jsme členy NATO (stejně jako Turecko, hned vedle Íránu) a kolektivních obranných struktur EU.  Boj s terorismem jak ukazuje Irák , Afghanistán ale i např.ještě nedávno sev.Irsko, je vice policejní záležitostí než vojenskou,tady spíše pomohou vlastní bezp.síly než cizí radar,určený nejspíš pro ochranu USA před ruským útokem.Takže sebevětší strašení nepřinese jediné zdůvodnění, proč by Američané u nás radar měli mít,protože nás před terorem (ani americkým) neochrání, naopak nás přihodí Al Kaidě na seznam zajímavých cílů. Vojensky i když vezmeme v potaz nepravděpodobný útok Rusů na USA, opět budeme v první vlně cílů  raket středního doletu, které tento radar ani nezachytí.

Když to všechno sečtu, pořád mi vychází stejný výsledek: Američané nás chtějí použít jako lidský štít a návnadu pro první útok, který jim poskytne včas varování a možnost protiakce. To, že z nás v ten moment už moc nezbude, nikoho v USA, ani jejich naivní nohsledy u nás očividně nepálí. Co je ale divné, že to nepálí ani nikoho z naší vlastní vlády.

A to je politický problém, o kterém musí být referendum!

howdy 7.1.2008 7:28

Re: Re: Starosta má pravdu.

(Y)(Y)(Y)

howdy 7.1.2008 7:27

Re: Obdivovatel USA je pobouřen, že si někdo dovolil podívat se špatně na jeho vzor !

Ty nejses Hus ty jses HUSAK kunadro hloupa ;-D(Y)(Y)

ucitelas 7.1.2008 7:22

Re: Obdivovatel USA je pobouřen, že si někdo dovolil podívat se špatně na jeho vzor !

Ne špatně -lživě  to je jako kdyby o vás někdo řekl že se chystáte odejít do USA.Protože Ameriku zbožňujete.A chcete zde radar, protže je to užitečné zařízení.

Karel 22 7.1.2008 7:20

Re: Starosta má pravdu.

Nechci tady žádný radar ale normální život  bez válek a napětí - chybí Vám  zřejmě KLID NA TVOŘIVOU PRÁCI. Nebyl jste náhodou za bolševika autorem "mírových rezolucí"? 8-o8-o8-o

Karel 22 7.1.2008 7:16

Diagnóza OK

jejich tvrzení svědčí o závažné duševní poruše, kvůli níž by už přece jenom měli být umístěni do psychiatrické léčebny - spíše by se měli stát členy ČSSD a v parlamentu zaujmout pozice vedle Zaorálka, Ratha a Paroubka. Ti přece taky nejsou zavřeni v blázinci.

Rpuť 7.1.2008 7:02

No jo, on radar přestal být mediálně zajímavý - t.j. každý den aspoň 5 článků, z toho aspoň jeden se starostou:))

A tak začal pan starosta tlačit na pilu. V hospodě u píva se toho nakecá. Jen si ještě nevšiml, že vlastně mluví o světové atomové válce...... Konec konců, lidí, kteří věří na existenci protokolů sionských mudrců se taky dodnes najde dost;-P