1.2.2023 | Svátek má Hynek


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
zm 10.1.2008 22:38

Re: Re: jen nevím

sakra tak rusove jsou taky multikulti? To jako, že Rusko opustí, přenechaj ho pomocí štědrých sociálních podpor  Allahovi (jak se to postupně činí EU) a nastehujou se pod Říp? Tak ten je fakt dobrej:-D.

Spočtěte si kolik Rusů při dnešní natalitě bude za 30 let, jaká je rozloha Ruska a kolik budou kasírovat za suroviny a možná Vám dojde, proč se nebudou muset unavovat nějakou dobyvačnou válkou. A nezapomeňte, že za 30 let bude celá Evropa vypadat jako dnes předměstí Paříže po pracovním úrazu multikulturního čorkaře.

strejda 10.1.2008 20:46

Cením si Pacnera

Vysoce si cením pana Pacnera za jeho neohrožený boj proti sovětským raketám. Nám bojácným, co vždycky utečeme, jak vím od pana premiéra, vysoce zvedal sebevědomí. Věděli jsme, že máme v panu Pacnerovi tvrdého a nepodplatitelného bojovníka. Ve svých knížkách nám vše dobře a přesně popsal a vysvětlil. Přitom jeho skvělý protikomunistický odboj nebyl nijak oceněn, ba ani publikován. Zůstal stále tím prostým a zásadovým a jednoduchým Karlem, ke kterému si vyhození šéfové tajných služeb chodí poplakat.

brana 10.1.2008 20:38

malomestacka magorie na NP

by lepe nemela patrit. (Me se letos pri navsteve nemecka doneslo, ze francouska revoluce byla rizena z Ingolstatu - Bavorsko).

Rabbi 10.1.2008 20:35

2 Jaka

Rusko si nějak vyskakuje?Do té doby, než se naše tzv. mocenská elita rozhodla si tady nechat pro cizí zájmy postavit radar, tak jste o něm ani neslyšel, jenom s ním slušně a v poklidu obchodoval.Pokud si pamatuji, neustále se zdůrazňovalo, že Rusko se stane demokratickým, pokud se s ním bude obchodovat a nebude zatlačeno do izolace.A co se stalo?Mají NATO  v čele s agresivními USA u svých hranic a sebranka českých vlastizrádců si léčí svoje mindráky za vlastní neschopnost dělat politiku, ve které se konečně můžeme spolehnout sami na sebe.Vojenské paktování s velmocemi dopadlo pro český národ v moderních dějinách tragicky a jak vidno, chcete si to zopakovat.

Woe#terim 10.1.2008 19:10

„Záchrany“ USA pre niekoho...

A Ladislava IP: 195.128.201 napísala: ...Američani nás (Evropu) po 2. světové válce zachránili před hladem,

nikdy nás nezradili - važte slova i v propagandistickém opojení!

Pravda je iná – už F.D. Roosevelt podporoval „Mníchov“ teda odovzdanie území cudzích štátov za mier. A ďalej: Keby nebolo USA, nebolo by ani „nemeckého fašizmu“ (teda nacizmu) po roku 1933. Keby nebolo americkej (vedúcej) politiky v 20. stor. a britskej (vedúcej) politiky v 19. stor. bol by islamský fundamentalizmus oveľa slabší. A samozrejme sa toho dá napísať viac (i o komunizme a USA, o cisárovi Wilhelmovi a pod.)... I ja som kedysi obdivoval GB, že sa ubránila naci Nemecku a podobne. Kým som si neuvedomil, že je to práve dvojblok USA-GB, čo za posledných 150 rokov spôsobuje značné problémy sveta...

Napríklad boľševikov na Sibíri Američania podporovali už od januára 1919, pritom sa tvárili ako intervenčné jednotky – teda v čase keď ani ich najväčší poskok Veľ. Británia ešte nemal jasno, čo v Rusku (akú vládu, hnutie) vlastne podporovať. O rok (teda v jan. 1920) dokonca boli otvorene zrušené obmedzenia na zbrojenie pre jednotlivé bojujúce strany v Rusku – je jasné s akým zámerom...

Majkkl 10.1.2008 19:38

Re: „Záchrany“ USA pre niekoho...

... no, tak už ostáva iba sa podpísať a pridať pozdrav Na stráž! a bude to celé...Rv

Woe#terim 10.1.2008 19:48

Re: Re: „Záchrany“ USA pre niekoho...

Nevhodný politický názor?!

K téme ani ťuk; (proti)argument by nebol?! To je u Vás slabé, Džordži Majkkle! (Majkkle Džeksne?)

VladaPing 10.1.2008 20:57

Re: Re: Re: „Záchrany“ USA pre niekoho...

proti)argument by nebol?!

Nie, niebol.

Není v hranicích reality.....

Woe#terim 10.1.2008 21:29

Re: Re: Re: Re: „Záchrany“ USA pre niekoho...

I blbý argument je „hraniciach reality“.

Výplň svojej hlavy sa Vám používať veľmi nechce – ohlásiť sa, že som tu, a potieram „nevhodný príspevok“, to už áno...

Glock 10.1.2008 20:59

Re: „Záchrany“ USA pre niekoho...

Kdyby byly v pr.eli ryby, nebyly by rybníky. Znáte to? Sedí to na Vás Rv

Woe#terim 10.1.2008 21:25

Re: Re: „Záchrany“ USA pre niekoho...

Asi som to „kdyby“ (keby) slabo vysvetlil – pre žiakov pomocnej školy typu Glock, Majkkl, či VladaPing. Takže ešte raz:

Keby nebolo USA, nebolo by ani „nemeckého fašizmu“ (teda nacizmu) po roku 1933. Hitlerova strana totiž bola hojne podporovaná americkými, britskými, či holandskými bankármi (i pred rokom 1933, i po ňom)...

Keby nebolo americkej (vedúcej) politiky v 20. stor. a britskej (vedúcej) politiky v 19. stor. bol by islamský fundamentalizmus oveľa slabší – Čečenských banditov od r. 1994 podporovali USA (kádre dodávala predovšetkým Saudská Arábia). Podobne podporovala i Veľká Británia (vtedy najmocnejšia krajina sveta) v 19. stor. na Kaukaze proti Rusku i Čerkeských hrdlorezov.

Vlad 10.1.2008 22:07

Re: Re: Re: „Záchrany“ USA pre niekoho...

Jo jo. A  Ruské dodávky rudy odjížděly ještě v době, kdy už Němci vyrazili.

Zaúpomněl jste, že Hitlera podporovali taky Slováci.

Woe#terim 11.1.2008 16:00

Re: Re: Re: Re: Stalin-Hitler kontra Chamberlain-Hitler

Konečne sa ozval niekto inteligentný... Bohužiaľ, Vaša reakcia je trochu vytrhnutá z kontextu: Ruské dodávky rudy odjížděly ještě v době, kdy už Němci vyrazili –  teda myslíte situáciu v júni 1941. Sovietský Zväz podporoval (skôr s ním obchodoval) hitlerovské Nemecko od 22. augusta 1939 do júna 1941 – pribl. 2 roky. Dňa 19.8.39 bola podpísaná obchodná dohoda Medzi SSSR a hitl. Nemeckom. Rokovania medzi Veľkou Britániou a SSSR definitívne stroskotali myslím 14.8.1939 (nepokračovalo sa v nich).

Čo ponúkali Briti Sov. Zväzu? Aby v prípade napadnutia Poľska vstúpil do vojny proti hitl. Nemecku. Teda, aby chránil „Západné demokracie“ bez nároku na zisk. Naopak Nemci ponúkli Sov. Zväzu len to, čo mu ponúkali Briti (príp.  Francúzi) v čase Mníchova a predtým – aby sa Sov. Zväz v prípade vojny choval neutrálne a do európskych záležitostí nevstupoval. Navyše ponúkal i nejaké územné zisky; Briti ponúkali len sovietske obete pri obrane „západnej demokracie“. Nemusím teda zdôrazňovať, že nemecká ponuka bola vyššia ako britská – nemorálne boli obidve...

Navyše ak porovnáme „zblíženie“ medzi Nemeckom a V. Britániou po Mníchove 38 a „zblíženie“ medzi Sov. Zväzom a Nemeckom po uzavretí paktu Ribbentrop-Molotov, v prvom prípade nechýbali nechutné zdvorilostné frázy o večnom priateľstve medzi V. B. a Nem. aj medzi A. Hitlerom a N. Chamberlainom. V druhom prípade bolo len chladné prijatie a snáď len toto: Stalin si potriasol rukami so Schulenburgom a Ribbentropom a prehlásil: „Sovietsky Zväz berie zmluvu veľmi vážne, dodrží jej podmienky a neodstúpi od nej. “ Inými slovami, bol to odkaz Nemcom: „Robte podobne.“ Ako britskí tak i sovietsky štátnici upadli do sebaklamu, že Hilter dodrží slovo...

Zapomněl jste, že Hitlera podporovali taky Slováci – boli časy, keď Hitlera podporovali takmer všetci v Európe: od Poľska (Beck, Rydz-Smigly, Pilsudski), až po Juhosláviu (Cvetković), Grécko (Metaxas), či Turecko (Inonu)... Vaša pripomienka teda nemá veľkú váhu...

Rabbi 10.1.2008 18:38

Rusům zbohatnout nějaký radar nezabrání

jen vyrobí pár zbraní navíc.Zato jednání našich vyvolených politiků je úděsné, měli by si rychle uvědomit, že pokud budou rozhodovat bez ohledu na většinové smýšlení obyvatel, může to mít pro republiku nedozírné následky.Vzpomeňme si, jak se havlovská pakáž posmívala Slovákům, když protestovali proti zrušení jejich zbrojní výroby a jak zlehčovala hrozbu rozdělení republiky.A nakonec se republika díky jejich aroganci rozdělila.Je strašlivá škoda, že si naši vůdcové Rusko takto nehorázně znepřátelují, obzvláště teď, kdy není jisté, že ropa s cenou nevyletí  rovnou do nebe.

Jaka 10.1.2008 19:19

Re: Rusům zbohatnout nějaký radar nezabrání

.."Je strašlivá škoda, že si naši vůdcové Rusko takto nehorázně znepřátelují, obzvláště teď, kdy není jisté, že ropa s cenou nevyletí rovnou do nebe."..

Kupředu levá, kupdředu levá, zpátky ni krok!!!

Právě proto, že tak Rusko vyskakuje, je důležité mu dát najevo, že už nejsme v jeho zóně vlivu! Jednou provždy!

A 10.1.2008 20:25

Re: Re: Rusům zbohatnout nějaký radar nezabrání

Jen jim dejte najevo, jaký jste geroj. Třeba si toho někdo všimne. Hlavně buďte důsledný a nezapomeňte si koupit šlapací dynamo na svícení a několikery teplé spodky. Z USA vám dovezou jedině tak plyn do zapalovačů a trochu petroleje do petrolejky.

Glock 10.1.2008 21:02

Re: Re: Re: Rusům zbohatnout nějaký radar nezabrání

další přízemní materialista. Plný kapsy chleba, k tomu plnou hubu kabanosu. To je tedy ideál (Y)

Snowy White 10.1.2008 20:46

Re: Rusům zbohatnout nějaký radar nezabrání

Já myslím, že když jsou ti oligarchové všichni židi (Aven, Berezovskij, Gusinskij, Potanin atd.) a ministři dtto, tak kamna u nás nebudou nikdy studený. To víte kšeft je kšeft.

A 10.1.2008 20:55

Re: Re: Rusům zbohatnout nějaký radar nezabrání

Pozor, změna! Putin ty oligarchy v posledních třech letech docela šikovně odstavil. Tedy alespoň většinu z nich. Proto také taková celosvětová kampaň jejich souvěrců proti Putinovi.

Glock 10.1.2008 21:03

Re: Re: Re: Rusům zbohatnout nějaký radar nezabrání

jasně odstavil je ... a přitom vyrobil další, nynější jsou jeho kamarádíčci ;-O

Tomáš Marný 10.1.2008 18:08

Ahoj

Ta vaše manipulace je ůsměvná.

Xaver 82.117 10.1.2008 17:39

Iránci možná nejsou relevantní raketu stvořit.

Ale jsou relevantní ji koupit?

Au 10.1.2008 18:58

Re: Iránci možná nejsou relevantní raketu stvořit.

Než použiješ cizí slovo, tak si zjisti jeho význam.

Trashman 10.1.2008 17:25

Jenom idiot jako autor článku,

degraduje úsilí o zachování národní hrdosti na zaprodanost Rusům. Nebo má někdo zájem na tom, aby se z České repzbliky stal terč, kam budou směřovat odvetné rakety, které vypálí stát napadený prvním úderem amerických raket?

Xaver 82.117 10.1.2008 17:38

Tuším, že jste v roce 1968 padl na Vinohradský...

... s tímhle zanícením...

Mjr. terazky 10.1.2008 17:57

Re: Tuším, že jste v roce 1968 padl na Vinohradský...

;-D;-D

Snowy White 10.1.2008 18:49

wtf - zachování národní hrdosti

zachování národní hrdosti - kde se to dá sehnat nebo koupit?

Trashman 10.1.2008 19:18

Re: wtf - zachování národní hrdosti

Pokud nevíš, co je to hrdost na svůj národ, tak asi nejsi Čech. Padat na kolena před požadavky okupanta není jistě to pravé, co Česká republika potřebuje.

Snowy White 10.1.2008 20:09

Re: Re: wtf - zachování národní hrdosti

Za prvé...to tykání si nechte od cesty. Za druhé, věta že článek degraduje úsilí o zachování národní hrdosti na zaprodanost Rusům, je něco tak bezobsažného, že jsem podobně blbé souvětí už dlouho nečetl.

A padání na kolena nemá cenu komentovat. Každý si obrázek udělá sám.

Milda 10.1.2008 21:22

Re: Re: Re: wtf - zachování národní hrdosti

Národní hrdost - vite co to je?