Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Mistr Jan Hus

29. 1. 2008 6:21
Dobře jsem sloužil Moskvě ! Nyní sloužím Washingtonu ! Je potřeba včas rozpoznat

před kým se posrat a na koho se vysrat. Váš Pacner.

0 0
možnosti

pozornej

29. 1. 2008 14:45
Re: Dobře jsem sloužil Moskvě ! Nyní sloužím Washingtonu ! Je potřeba včas rozpoznat

tak  ty seš nepoučitelnej.už tě jednou kvůli pravdě šoupli na hranici a ty nedáš pokoj a furt provokuješ dalšíma pravdama.honzo,honzo.

0 0
možnosti

Tonda

28. 1. 2008 23:44
Ne základnám jsou agenti Moskvy

a s nima těch 70 procent občanů ,kteří tady nechtějí cizí armádu.>-

0 0
možnosti

bbb

29. 1. 2008 6:20
Re: Ne základnám jsou agenti Moskvy

Ano základnám jsou agenti židovské USA

0 0
možnosti

Lucifer

28. 1. 2008 23:06
soudruh Trockij Kameněv atd.

Dole jsem vám, soudruhu, vysvětlil, proč mají USA tolik vězňů a proč mnohem více kriminálníků běhá v Česku po svobodě. A vy jste na to odpověděl jako totální trotl, k čemuž není co dodat;-D

0 0
možnosti

xxx Kubeš

28. 1. 2008 23:05
S autorem

naprostý souhlas R^

0 0
možnosti

Wabi.

28. 1. 2008 22:45
Pane Pacner,

nechte toho. Už tu máme Mejstříka, Štětinu a jiný. Nebo se časem dovíte, tak jako Havel v německejch novinách, že vám měkne mozek.

0 0
možnosti

TONDA

28. 1. 2008 23:04
Re: Pane Pacner,

Copak? Špatně se ti počítaly ty počty? Veliký rozdíly mezi skutečnými náklady a oficiálními příjmy? Nemluv tu o měknutí mozku když si nepočítáš ani jedna plus jedna.

0 0
možnosti

realista z vesnice

28. 1. 2008 22:36
Proč se ruska bát??

Dokud bude u moci v Rusku člověk Putinova ražení,tak se Ruska nemusíme bát...jedině takový prezident zvládne ruské generály,a nic nikomu nehrozí.proto raddar,který bude ruské území sledovat vlastně není potřeba..

0 0
možnosti

eka

28. 1. 2008 23:03
Re: Proč se ruska bát??

Odkud přicházíte naivko. Z Marsu?

0 0
možnosti

Kolemjdoucí

28. 1. 2008 22:15
Smlouva o pobytu vojsk USA by se neměla týkat jen základny

Zástupci Spojených států, kteří v Česku vyjednávají o umístění amerického radaru protiraketové obrany, chtějí, aby se smlouva o pobytu vojsk (SOFA) netýkala jen radarové základny v Brdech. Do budoucna by se podle nich měla týkat i případné další přítomnosti amerických vojáků v Česku, píše dnešní Právo s odvoláním na dobře informované zdroje, které si přály zůstat v anonymitě. Američané podle listu také trvají na tom, aby případné delikty jejich vojáků nepodléhaly české jurisdikci.

S českou stranou se údajně američtí vyjednavači nemohou dohodnout rovněž na podílu na hrazení škod, které by mohly vzniknout třetím zemím v souvislosti s provozem radaru. Požadují, aby podle platných předpisů USA hradily 75 procent případných škod a Česko zbytek. Češi ale chtějí stoprocentní plnění Američanů. Podle Práva tak hrozí, že se jednání o uzavření smluv týkajících se umístění radarové základny v Brdech zadrhnou. Čeští vyjednavači z ministerstva obrany a zahraničí prý na tyto požadavky Američanů nechtějí přistoupit." Pokud by přistoupili na náš požadavek, znamenalo by to, že by musela příslušná smlouva projít Kongresem, a tam by se mohla zadrhnout," řekl Právu jeden ze zdrojů. "Proto tolik usilují o zachování dosavadních pravidel," dodal.

0 0
možnosti

Kolemjdoucí

28. 1. 2008 22:21
Re: Smlouva o pobytu vojsk USA by se neměla týkat jen základny

Takže od nás se chce, abychom byli horlivější než sami Američané, abychom podepsali něco, co ještě neschválili ani sami kongresmani !

0 0
možnosti

vikin60

28. 1. 2008 22:03
Pacner bolševický novinář

Kde bere drzost Pacner,který za komunistů pěl chválu na SSSR . Tato novinářská žumpa přehodila kabát  a myslí si že na něho nikdo nemá. Tento stbák měl po revoluci viset na první lampě!! Pacnere, Pacnere  , kdo Vás za to platí v této době!! Šmejd zůstane vždy šmejdem!!

0 0
možnosti

hloupej Honza

28. 1. 2008 21:34
a kam se naám podělo jádro pudla?

neslyšeli jsme při odchodu cizích vojsk začátkem 90. let " už žádné cizí základny!" ?

0 0
možnosti

star.ec@seznam.cz

28. 1. 2008 21:26
Kdyby...

Kdyby o radaru mohlo rozhodnout referendum, případně by stejným dílem ze státních peněz (čili nás všech) byla placena propaganda pro a proti radaru, nemusel nyní kdokoliv spekulovat o tom, kdo platí antiradaristy. Ti, co jsou proti radaru, a je jich zatím ještě veliká většina, klidně spolknou i podezření, že na nějaké plakáty či další přispívá Rusko. Vždyť všichni víme, že pro proradaravou propagandu pracují americké společnosti a jejich agenti u nás. Že se staneme hřištěm boje USA a Ruska muselo být jasné každému, kdo trochu uvažuje.

0 0
možnosti

ps

28. 1. 2008 21:43
Re: Kdyby...

Každému kdo trochu uvžuje musí být jasné, že už jsme hřištěm boje mezi USA a Ruskem o vliv ve střední Evropě. Otázka zní takto, přikloníme se na stranu  fašizující země jejíž kolonií jsme 40. let byli a škaradě jsme na to doplatili nebo na stranu demokracie a hospodářského rozvoje? Každému kdo trochu uvažuje je odpověď zřejmá, a nespolkne to, že křivonozí asiati chtějí opět rozhodovat o naší zemi.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz