7.12.2019 | Svátek má Ambrož, Benjamin


Diskuse k článku

PRÁVO: Žalobci na pranýř nepatří

Obviněním expremiéra Petra Nečase v kauze tzv. poslaneckých trafikantů ťali vyšetřovatelé do živého. Počínání, které máme vesměs za nemravné, pojmenovali jako trestný čin. A začaly se dít věci! Nejen v nejvyšších politických patrech, kde spustila pokřik zejména Občanská demokratická strana…

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
B. Rybák 20.2.2014 14:47

Prostě když

něco na NP kejhá jako (novinářská) kachna, tak je to obvykle Jelínek.

P. Papež 19.2.2014 19:32

Klasický

Klasický Jelínek. Mele stále stejné pro ty, kteří získali moc. Je to typický řitní alpinista. Je ostudou naší politologické scény spolu s "profesorem" superbolševikem Kellerem. Je paradoxem, že strana, která uvolnila vyšetřování korupcí v ČR, na to doplatila. Jsem pro, aby zloději a korupčníci z předchozích vlád byli také stíháni (Pallas, Zgarba, Fencl, Gross, Paroubek, Hulínský, Březina). Pak nevím co by Jelínek psal, aby chlebodárce podpořil.

F. Matousek 19.2.2014 18:49

nepatrí na pranyr

Istvan nepatrí na pranyr, patrí do blázince. Az ho v Bohnicích z té mánie, vazebne stihat kde koho, vylécí, muzeme ho zacít stihat pro porusení pravomoci verejného cinitele. Ty miliony odskodného pro vazebne stihané, bych mu dal k úhrade.

A vase jalové bolsevické kydy do budoucna netreba císt.

P. Gabriel st. 19.2.2014 17:29

Fialova argumentace,

se kterou hájí Nečasovo čachrování s mandáty a prebendami, je nestoudné a hanebné. Tímto způsobem ODS rozhodně nikterak nezregeneruje do podoby jasné, předvídatelné, čisté a vypočítatelné, liberální strany.

P. Vaněk 19.2.2014 13:33

Jelínek se opět odkopal...

Je zajímavé, že soudruh Jelínek se nikdy nepohoršil nad stejnými, a někdy horšími, praktikami jím milované sociální demokracie. Nu, není nad objektivitu že, soudruhu Jelínku.

J. Vintr 19.2.2014 13:24

Pročpak nikdo neobvinil

třeba expremiéra Standu Grosse, který si drze veřejně vypral sto miliónů? Proti tomu jsou nějaké trafiky pro exposlance jen drobnými.

M. Prokop 19.2.2014 12:20

:-P

"Obviněním expremiéra Petra Nečase ťali vyšetřovatelé do živého."

Jestli pak by je politruk Jelínek hájil, kdyby ťali do Grosse a podobných socdemáckých zlodějů ...., na rozdíl od Nečase do svých kapes.

P. Lenc 19.2.2014 9:56

Re: Je velmi zajímavé,že se opět

Dá se říct, že jste mně předběhl, podobně jsem chtěl také reagovat.Takže dík i za mně.

P. Kolář 19.2.2014 8:42

Je velmi zajímavé,že se opět

potvrzuje ten starý citát-vrána k vráně sedá.Výsledkem Ištvánova tažení je prozatím jenom ta pověstná nula.Žalobci opravdu na pranýř nepatří,ale jejich výsledky ano.Ale k takovému zjištění potřebuje levicový prognostik odvahu,že pane Jelínku?